Nieuws
Opvarenden van cruiseschip lopen buikvirus op
Van de 163 passagiers en 18 bemanningsleden die ziek werden, hoefde niemand opgenomen te worden in een ziekenhuis, aldus een woordvoerster. Tijdens de cruise had het schip ongeveer 1900 mensen aan boord. Door het virus moesten vijfentwintig van hen hun reis afbreken.
De woordvoerster verklaarde dat de zieken het virus niet hebben opgelopen door vervuild voedsel of water, maar zijn besmet door een geinfecteerd persoon op een eerdere cruise.
Voordat het schip vertrok voor weer een tiendaagse cruise door de Caraïben, is het tien uur lang door 600 man schoongeschrobd. Vantevoren werden de nieuwe passagiers op de hoogte gebracht van het virus, maar niemand besloot het schip te verlaten.
quote:
is het tien uur lang door 600 man schoongeschrobd.
Vast niet met nieuwe Dash 3-in-1 !!!
quote:
Ja, al mijn vriendinnen en ik hebben ook een paar dagen buikpijn gehad in \'t bubbelbad
hoeveel dagen heb je in het bubbelbad gezeten dan?
[ontopic]
best lullig... ga je es op een cruise.. krijg je 1 of ander gek virus. foto
ik hou van Fisher o/
quote:
niemand besloot het schip te verlaten.
Nee, ze zijn gek!
Dat is peperduur zo\'n cruise en ik denk niet dat je je geld teruggekregen zou hebben...
quote:
Vast niet met nieuwe Dash 3-in-1 !!!
Want ik ben het waard? foto
He buurman hoe was de vakantie ? praat er niet van..was enorme schijtvakantie.. hoezo was er niets aan ? nou dat wel maar uhmz..
quote:
Want ik ben het waard?
U toch ook? foto
[ Dit bericht is gewijzigd door MartinKlos ]
booooooobbbbbbbbb
Wat een zooi mensen op zo\'n schip!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken