Nieuws
Jochem van Gelder ruziet om Sinterklaasfeest

De organisatie van het GSF is woedend op van Gelder en snapt niet waar hij het vandaan haalt dat hun kaarten veel duurder zouden zijn. "Wij hebben ook kaarten van 20 euro", aldus het GSF. Van Gelder moet daar smakelijk om lachen. "Kaarten voor 20 euro? Waar zitten de kinderen dan, op het dak?"
Van Gelder benadrukt overigens dat hij niet rancuneus is omdat hij al vijf jaar niet welkom is op het GSF. "Ik maak inderdaad Sinterklaassingles en word niet geboekt door het GSF. En nu wel voor het CSF. Ik snap de drukte ook niet, het is gewoon een klus die ik heb aangenomen en van concurrentie is geen sprake. De ouders kunnen nu gewoon zelf kiezen, dat is alleen maar goed." De organisator van het GSF stelt overigens dat zij de echte Sinterklaas op bezoek krijgen.
2 sinterklaasfeesten? maar Sinterklaas kan toch maar op 1 feestje tegelijk zijn?
Maaaaammmmmm op welk feestje komt sinterklaas, dan wil ik daarheen
" ja jongedame jij houd van snoepjes he, dat kan ik zien aan jou snoetje"
" ja sinterklaas en u houd van doosjes he "
" hoe kom je daar nou bij? "
" dat ruik ik aan uw vingers"
foto
Wat een ophef.. gaan ze nu ook zeuren dat ik een sinterklaasfeestje organiseer voor mn kleine? foto
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
en niet 20 foto
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
...laat maar foto
Is dit een persoonlijke ruzie overigens? Ik bedoel, het is wel heel flauw om naast "GSF," "CSF" op te richten...
Better.Stronger.Faster
http://www.speedcore.ca
Briljante opmerking fotofoto
Woehahahahaha.... ouders worden emotioneel uitgebuit... woehahahaha
In dorp of stad heb je meestal ook een happening, lekker simpel, uiterst gezellig en nog (bijna) gratis ook.
Het maakt mij allemaal niks uit, zolang hij maar taaitaaipoppen meebrengt! foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Behoud geloof, geen wereldreligie. Boodschap voor alle geloven. Ik snap dat je mensen wil bekeren naar jouw geloof, maar is het nu niet verstandiger om gewoon normaal te doen. Alle geloven houden zich steeds meer bezig met het einde der tijden. Hopen op De Grote Ontknoping van deze tijd!
Nu zeg ik altijd wel dat ik daar zo`n verstand van heb, maar niets is minder waar. Zo wordt het eerder De Grote Opknoping van deze tijd. Waar ik wel verstand van heb, is die nieuwe wereldreligie waar jullie allen altijd zo druk over aan het speculeren zijn. Als jullie namelijk zo doorgaan, komt die er vanzelf wel.
Racisme leeft bij alle partijen, en dat moeten alle partijen beseffen. Probleem hier is dat er bij alle partijen halve zolen rondlopen die alleen zij de schuld geven en nooit ons. Die halve zolen zorgen ervoor dat er bij alle partijen symbooljongeren ontstaan. Jongeren die representatief worden gezien voor een bevolkingsgroep. Bijna altijd onterecht. Ook in dit geval.
Marokkaanse relschoppers staan niet symbool voor de Marokkaanse cultuur. Elke Nederlander die dat zegt noem ik een dombo.
Boodschap Marokkaanse gemeenschap. De afgelopen paar dagen heeft DutchSalmon –bijna-
alleen maar boodschappen van haat op dit forum geslingerd. Dat heeft DutchSalmon niet gedaan omdat hij daar achterstaat, maar om Nederland ergens over wil laten nadenken.
Dit is wat je veroorzaakt onder de Nederlandse gemeenschap als je zelf continu boodschappen van haat, afkeer en geweld tegen dit land predikt.
Zo voelt een Nederlander zich wanneer hij de zoveelste opmerking van afkeer tegen dit land voor zijn kiezen krijgt. Dat vreet aan mensen en haalt je bloed onder je nagels vandaan.
Ik wil u vragen om Nederland te laten zien dat fundamentalisten een minderheid zijn in uw gemeenschap. Laat elke moslim die tegen fundamentalisten is zijn stem horen!
Boodschap Nederlandse gemeenschap. Toon het goede voorbeeld en stel je open voor iemand die niet van Hollandse komaf is. Ik ben een volbloed Nederlander, maar weet alles van het samenwerken met allerlei nationaliteiten. Als je doet wat ik zeg, is dit land binnen een jaar compleet veranderd. Positief!
Laat vanaf nu één ieder van welk geloof, afkomst of nationaliteit dan ook naar een andere gaan en vragen: “ Alles goed?” of vragen:” Hee, hoe gaat het met je?”
Stop maar met het bekeren van elkaar, want mag het nu eens duidelijk worden dat dat al geen zin meer heeft.
Wees blij met je oogst, blijf daar ook bij en respecteer een mens zoals die is, ongeacht zijn religie, afkomst of nationaliteit. Beoordeel iemand op zijn karakter, woorden en daden. Als iedereen dat doet, lever er vredig drie geloven naast elkaar en zal het één wereldgeloof ook geen kans hebben. En dus ook niet die enge antichrist waar jullie allemaal zo bang voor zijn.
Doe mee met Salmon`s game. Dit zijn de spelregels:
IEDEREEN mag meedoen!
Beoordeel iemand op zijn KARAKTER, WOORDEN EN DADEN. Niet op zijn afkomst, religie of nationaliteit.
Begroet ELKE dag minstens 5 mensen van een andere afkomst, religie of nationaliteit die je NIET kent. Vraag hem/haar hoe het met hem gaat. Eventueel maak je nog even een praatje met hem/haar. Vraag hem/haar tenslotte of hij/zij ook mee wil doen aan Salmon`s game. Als hij/zij dat wil, leg je hem/haar even deze simpele spelregels uit.
Ik vraag en hoop op jullie medewerking.
Thanx,
DutchSalmon en de Franse Karper.
or hit you with an old broom and take you back to spain.
http://www.youtube.com/watch?v=UCUHTDrca4s
Ik wordt. Huh?
foto.
C. Sagan
foto
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
Daar kan niemand tegenop natuurlijk.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Sinterklaas is een uitbuiter, een blanke baas met zwarten knechten.
Het feest is oubollig en totaal niet van deze tijd en slechts door de commercie in stand gehouden. Ging het vroeger om het gebaar iets te krijgen/geven tegenwoordig kijken kinderen naar wat hun cadeaus kosten en of ze wel minstens net zoveel krijgen als hun vriendje op school en het liefst nog iets meer.
Ik meen het verbieden die onzin.
En ik snap echt niet hoe een multiculturele samenleven hier mee kan leven.
Vanaf 5 december is het nml weer terug naar de middeleeuwen en is slavernij voor een aantal weken gemeend gedachtegoed.
foto
foto
foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
O.T.
fotofotofoto
nog even en je gaat me vertellen dat de kerstman ook niet bestaat?
En de paashaas dan? die is toch wel echt hoop ik? fotofotofotofotofoto
Sinterklaas zit toch ook op het dak?
Beste Urukrama, jij kreeg vroeger/ krijgt nu zeker niet veel cadeautjes?
Tip : dan moet je gewoon iets liever zijn.
Oh ja, de kerstman en de paashaas bestaan ook niet.
iets zeggen over Baantjer.
Okay, you have two detectives in Amsterdam
called the Cock and his helper Dick...sure okay...
En andersom Bert Visscher die kijkt naar een aflevering van the Bold,
met Broek en Rits...
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
ooh wat zijn we weer lekker bezig vandaag de dag.. ckr allemaal nog een laatste stoot alcohol die dor je bloed giert?
Zich verijken over de ruggen van kleine kinderen.
http://vuisttegendierenleed.web-log.nl/
Duidelijk geen kennis van de geschiedenis.
1) Sinterklaas is gebaseert op de bisschop van Mira, maar er zijn banden met de middeleeuwse boeman. De kerstman is direct gebaseerd op die boeman.
2) Zijn hulpjes zijn moren. Verder zijn ze zwart omdat ze door schoorstenen kruipen.
Maar goed, stel we verbieden het op de gronden die jij aangeeft. Middeleeuws, uitbuitend, enz.
Dan moeten we ook het Zuid-Amerikaanse carnavalsfeest verbieden. Want dat is sexistisch. Al die halfblote dames: uitbuiting. Daarbij is carnaval middeleeuws.
En kermis? Al die gokautomaten bevorderen de gokverslaving. Verbieden. Kermis is overigens iets dat al bekend was in de Romeinse tijd. Erger dan de middeleeuwen dus.
Kerstmis: dieronvriendelijk en oud. Verbieden.
Maar ik heb een beter alternatief: waarom verbieden we niet gewoon de constant op alles afgevende, overal om zeurende, zich minderwaardig voelende en zich in een slachtrofferrol drukkende medelanders die dit alles slechts doen om constant zielig over te kunnen komen?
Sinterklaas is op de ene zender zijn boek kwijt, in de bios is zijn paard ontsnapt en, op een hele andere zender zijn ze sinterklaas zelf wel kwijt, vind het wel erg verwarrend worden voor die kleintjes.
En vind dat feest ook meer iets voor de kleintjes en de allerkleinsten, waarom moeten die kaartjes zo duur zijn, maak dan een mooie show in een stad voor die kleintjes en doe het net zo als bij evenementen dat het eten en drinken wat er te koop is wat duurder is, dan kan zelfs een minder bedeelde ouder nog het kind een leuk feest gunnen door zelf wat van huis mee te nemen, qua eten en drinken.
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
Tijdens het bombardement op Nijmegen is een deel van mijn vaders familie gesneuveld. Moet ik nu moeilijk doen om de octoberfeesten in Duitsland, of thanksgiving day in Amerika? Puur omdat het bombardement werd uitgevoerd door Amerikanen in een oorlog die begonnen werd door Duitsers? Deze zaken hebben niets te maken met elkaar.
En zwarte pieten hebben niets te maken met zwarten.
Ik dacht dat de slavernij afgeschaft was, maar blijkbaar is het nog normaal in spanje. foto
Sinterklaas is tenminste nog een leuke traditie.
50 euro voor een kaartje..is ook bijna niets..
Komen de Rolling Stones ook nog of wat?
Wij zijn op onze beurt weer het Amerikaanse feest gaan vieren en toen was het kringetje weer rond.
In feite zijn Sinterklaas en de Kerstman dus 1 figuur.
Eh hier een linkje met wat andere wetenswaardigheden over zijn leven: http://www.stnicholascenter.org/Brix?pageID=38
Dat plaatst de situatie in Slotervaart ook wel in een ander licht.
Ze knokken dus al heel lang.
En we hebben als Nederlanders dus kennelijk ook al wat langer wat met allochtonen dan sinds de jaren 1960.
Zo'n vriendelijke historie hebben wij Europeanen niet.
fotofotofoto
'k vraag me eigenlijk af wat er gaat gebeuren als die "echte" sinterklaas het voor gezien houdt.
Ruzie maken over Sinterklaasfeesten.
Niks proberen een leuk evenement te organiseren voor de onschuldige kinderen.
Nee hoor. Al die volwassenen lopen maar barmhartig te zijn en te doen alsof ze van die leuke kindervrienden zijn. Maar uiteindelijk gaat het net, zoals alles tegenwoordig, om geld.
Waar is de tijd dat er gewoon een buurtsinterklaas werd opgetrommeld om leuk sinterklaas te spelen voor de kinderen? Niet omdat hij er zo dik voor betaald werd, maar omdat het zo leuk was kinderen te vermaken.
Verrotte maatschappij. foto
Wel met cadeautjes hé! foto
Die overigens flink verneukt wordt door onze medelanders die het Christelijke feest niet kunnen verdragen.
Tenminste ik heb daar in de Ahoy nog nooit een allochtoon gezien ?
foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken