Nieuws
14-jarige messteker zwaaide eerder met mes
![Icoon Misdaad](http://images.fok.nl/fp/icons/icon_misdaad5.jpg)
Hüseyin zat pas twee weken in de lwo-klas aan het Technisch College aan de Vlaardingenlaan, waar hij leerde voor automonteur. Volgens schoolgenoten wilde hij de baas zijn in de klas en leidde dat al snel tot conflicten. Hij 'hield van ruzie' en van 'stoer doen'.
Kraspen
Gistermorgen maakte slachtoffer Youssef in de klas een grapje over de achternaam van Hüseyin, die hij verbasterde tot een scheldwoord. Daarop gooide Hüseyin een kraspen naar zijn klasgenoot. ''Wacht maar'', zei Youssef, ''Na school wacht ik je op.'' Dat deed Youssef dan ook. Toen Hüseyin naar buiten kwam kregen ze woorden waarna Hüseyin met het vlindermes Youssef in de linkerkant van zijn nek stak.
Leerlingen beweren in het Parool dat ze eerder deze week een leraar hebben gewaarschuwd dat Hüseyin een mes bij zich had. Hij werd daarop woensdag gefouilleerd maar er werd niets gevonden. Daarna begon Hüseyin op een muur te beuken. Hij moest zijn woede kwijt. Toen later weer tegen een leraar werd gezegd dat hij een mes had, zei een leraar: ''Ik kan er niks aan doen, het is buiten school.''
Vlucht
Na het steken vluchtte Hüseyin weg. Hij werd echter achterhaald door een Surinaamse jongen. Een grote groep anderen namen hen daarna onder handen en sleurden hem terug naar school. Hüseyin had een blauw oog en hoestte bloed op. Een bewaker nam hem mee de school in, maar eerst liet hij hem de hevig bloedende Youssef zien en zei: ''Kijk wat je gedaan hebt.''
Slachtoffer Youssef Mokhtari, jongste zoon van in totaal zeven kinderen en de oogappel van zijn moeder, raakte al snel buiten bewustzijn en overleed op weg naar het ziekenhuis.
Respectloos.. Wat is dat toch tegenwoordig voor mentaliteit, ik werd vroeger gepest en dt probeerden ze wel te fiksen, ook al was het buiten school :S, nu loopt er eentje te dreigen... dealers zouden ze toch ook aangeven? :S
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden<;/a>\[/b\]
― Aleksandr Solzhenitsyn
Pak maar eens aan dit soort gasten, hoort niet thuis in de maatschappij. Maar aangezien ie nog maar 14 is zal ie er wel weer vanaf komen met een paar vuilnisbakken legen.
Do they think someone's going to win?
zoals Bert Visscher ooit zei: Kruisen met een varken en nooit meer vervoeren.
De ouders mogen wat mij betreft ook verantwoordelijk worden gehouden. Opvoeden is nog altijd een taak van de ouders, en kan niet op welke manier dan ook aan de overheid worden toebedeeld.
uitzetten die gast aan een betonnenblok ergens in een turkse rivier
Maar hijs pas 14 he, dus een erg lange straf zal het niet worden ben ik bang.
Ik ben al zo vaak bedreigd door Turken enzo maar nog nooit dat er iemand het lef had me echt op te wachten. Het kan dus echt dat ze je opwachten.
Verder is dat kind gewoon ziek, misselijkmakend en verdient 't de doodstraf naar mijn mening.
Edit: Haastige spoed is zelden goed foto
Doet me denken aan Premtime.
http://player.omroep.nl/?aflid=4389217
De amsterdamse meeste scholen zitten vol met zulke figuren.
Moet je eens voorstellen om als nederlander in zo'n klas te zitten.
En waarom er zoveel mensen wilders beginnen te stemmen foto.
Hoe groot is de kronkel in zn kop?
en waarom weet ik dat ie over 2 maanden weer vrij is?
damn...pokkeland...
nuf said
Helaas kennen deze groepen alleen maar hun rechten en geen enkele plicht.
― Aleksandr Solzhenitsyn
76 kinderen.-edit- Sorry me bad.
Winnaar Butragueño en Harry Been-awards 2007, 2008 en 2009
Er is er maar een de baas in de klas- dat is de docent.
Achterlijke terroristjes!
En gefrustreerde haantjes:
We moesten nog ergens een dijk versterken toch?
Mogen ze basaltblokken gaan sjouwen!
Al is de leugen nog zo snel de waarheid achterhaald haar wel.
foto
'de oogappel van zijn moeder'.. wat een belachelijk stukje 'nieuws'
fotofoto
Je kunt namelijk ook VMBO MBO HBO doen. Dat je op de basisschool niet zo'n hoogvlieger was, wil niet zeggen dat je niets kan.
Sterker nog. Ik deed LTS MTS HTS, ben technisch een stuk beter onderlegd dan een maat van me, die HAVO HTS deed. En dat stukje wiskunde waar in iemand van de HAVO beter in zou moeten zijn? Nou vergeet het maar. D'r vallen er op het HBO meer af uit de HAVO klassen dan de MBO klassen...
En het excuus wat die HAVO klanten altijd hebben dat ze jaren eerder klaar zijn is ook gelul. Scheelt precies 1,5 jaar als je overal door heen loopt.
foto
http://powerliften.wordpress.com/2014/09/15/trainen-met-raymond/
http://youtu.be/ojIYS_RbJ0A
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Die hebben nu supersuikerfeest, ze hoeven nog maar met 6 te delen foto
En de leraren van tegenwoordig, uitzonderingen daar gelaten, die durven ook niet meer.
Ik heb op een school gezeten daar hadden we een leraar en die heeft ook een leerlingen even een corrigerende knal voor zijn hoofd gegeven en door elkaar gerammeld, en ik vind dat helemaal niet erg, die jongen schoor de aders van een levend dier door omdat hij het zo nodig vond om te donderjagen met een andere leerling.
Ik vind dat een leraar moet mogen ingrijpen als iets helemaal uit de hand lijkt te lopen, tegenwoordig hebben leerlingen geen respect meer voor leraren en voor elkaar, ik denk dat als je de oudere generatie vraagd hoe het daar ging dat er heel wat minder problemen op scholen waren, toen had de leraar nog het recht om een rietje, liniaal of iemand bij de oren te pakken als deze zich niet wist in te houden.
En dat maakte niet uit of je voor de school stond of in de school, zou wat zijn als iedereen zegt, nou dat is niet mijn verantwoordelijkheid het is buiten, stel je voor iemand krijgt voor een dokters praktijk een beroerte en die arts die zegt, nou laat maar liggen, hij is nog niet binnen,
Overigens irritant dat het hier weer om Turk en Marokkaan moet gaan, het zijn allemaal je landgenoten of je het nu wilt of niet. Door dit trieste geval van geweld op school zijn er weer vele levens verwoest (familie dader & slachtoffer).
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Die beveiliger heeft wat mij betreft goed gehandeld, alhoewel ik niet verwacht dat dit soort psychopaten een vorm van schuldgevoel kennen.
Als hij 16 of 17 geweest zou zijn, zou hij vermoedelijk veroordeeld worden volgens het volwassenenrecht. Voor iemand van 14 is dat helaas wel vroeg.
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
die probeerde druk op de wond te zetten zodat het minder zou bloeden,
ik zelf werk als beveiliging in dordrecht op het Leerpark, dit word als het goed is het grootste schoolcomplex in nederland wat ik gehoord heb,
ik vind het goed dat hij de dader op de feiten heeft gedrukt, laten zien wat er gebeurd is, alhoewel ik zelf dat niet zou kunnen,
ik denk dat als ik zoiets hier zou zien gebeuren de eerst paar sec helemaal in shock zou zijn,, en dan DIRECT naar het slachtoffer. maar als er iemand anders mee bezig zou zijn zou ik achter de dader aan gaan
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
foto
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Ook onder LWO'ers en VMBO'ers zitten genoeg kinderen die wel willen.
Joehoe linkse rakkers, waar zitten jullie nou? Er is een allochtoon doodgestoken hoor. Reageer eens. Of hebben ze het te druk met koopzondagen verbieden foto en de te korte rokjes van vrouwelijke leerlingen foto
enkele voorbeelden:
Ouders straffen voor verwaarlozing kids.
Opvoedkundig diploma gekoppeld aan de kinderbijslag.
Niet meer dan 2 kids per allochtoon gezin of wanneer dit discriminatie zou zijn inkomensgerelateerde rechten mbt hoeveelheid kids per gezin. (we hebben hier in de toekomst toch geen arbeiders nodig, deze arbeidsplaatsen worden toch verlegd naar China en Oost-Europa. Wat we in Nederland nodig hebben zijn hoogopgeleide kids die wat van hun leven willen maken ten behoeve van de kenniseconomie.)
Jeugdcrimineel (met dubbel paspoort) na 2de overtreding per persoon per gezin > paspoorten inleveren, ook de ouders!
Immers is gebleken dat zij het nederlanderschap niet waardig zijn....
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Als dat je geboortedatum is, vraag ik me af waarom je zelf niet meer op school zit foto
goed dat ie zo is aangepakt door de andere stoere jongetjes.
kutkoters.. foto
Het is ook heel asociaal om te verwachten van de hele wereld dat die zich maar moet aanpassen aan hem, ipv dat hij zich aanpast aan de wereld.
Opsluiten dat stuk opgeluk. Jammer dat we de doodstraf niet hebben in Nederland.
\"This can only be archieved by placing the authority of man-made law above Religious Doctrine\"
heb ook leiding gevende afgerond dus ben klaar? tjah ik ben op mijn 16e gelijk naar het mbo gedaan ik doe niet 20 opleidingen en stop elke opleiding weer.
ik heb ook stage gelopen op dit leerpark en nu werk ik er
dus denk dat je maar is beter moet leren tellen welke leeftijd van 1988 is foto
Toen kregen ze een woordenwisseling?
Elke keer wordt er over elk kuttig wissewasje een 'discussie :R' uitgelokt over 'links en rechts'
zo lelijk.. foto
Het bericht daarintegen is zeer diep treuring.
[..]
Misschien is hij wel geboren op 29 februari?? Dan is hij een heel stuk minder jarig dan andere mensen.....
[/quote
] foto
Komt me bekend voor! Zijn altijd dezelfde. Waar komt toch die haat vandaan?
Actie Ontneem Hüseyin P zijn nederlanderschap foto
RIP voor de ouders van het overleden jonkje...
Ik hoop zo dat de politiek hier eens wat aan gaat doen, wil niet zeggen dat ze beveiligingspoortjes bij scholen moeten hebben maar meer aandacht besteden aan kinderen, ouders ipv bergen met centen proberen te verdienen.
Nu vraag ik me toch af of de ouders van beide jongens wel geintregreerd zijn in Nederland! Spreken ze Nederlands? Weten ze wat wel en niet kan? lijkt me dat de ouders van de steker toch een probleem hebben...
foto
Als de partijen enigszins kunnen vechten dan zijn vuistgevechten levensgevaarlijk, ik begrijp dat je of zelf nooit aan een 'ouderwetse' vechtpartij hebt meegedaan of niet ongeschonden uit de strijd bent gekomen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken