Nieuws
Minister Vogelaar: islam nestelt zich hier

''Eeuwen geleden kwam de joodse gemeenschap naar Nederland en nu zeggen we: Nederland is een land dat is gevormd door joods-christelijke tradities. Ik kan me voorstellen dat we een vergelijkbaar proces krijgen met de islam'', aldus Vogelaar.
De minister zegt dat ze tijdens haar kabinetsperiode hoopt een einde te maken ''aan het negativisme en de angst voor de islam. Ik wil moslims helpen zich hier thuis te voelen. Islam en moslims moeten zich hier kunnen wortelen, juist omdat moslims ook burgers zijn van dit land.'' Vogelaar ziet er ook geen enkel bezwaar in als de (lokale) overheid steun geeft, ook financiële, aan religieuze instellingen van nieuwe Nederlanders. ''Zolang je sociaal-maatschappelijke doelen subsidieert, en geen religieuze activiteiten. Anders zou je een grens overgaan.''
De PvdA-bewindsvrouw, die met haar uitspraken een heel ander signaal afgeeft naar moslimgroeperingen dan diverse politici in de afgelopen jaren, spreek wat betreft integratie van een 'wederzijds proces waarbij culturen elkaar beïnvloeden en stimuleren'. ''Het is belangrijk dat zo'n grote groep zich wortelt in onze samenleving, er een onlosmakelijk onderdeel van wordt.'' Wel blijft ze voorstander van de onder het vorige kabinet ingezette verplichting tot inburgeren en het leren van de Nederlandse taal.
Ja klopt en niet op de manier waarop veel angstmensjes(ook op fok) denken dat het zich zal nestelen.
Moslims zal je hier blijven hebben (a fact). Dat betekent dat je of kan proberen om door middel van angst en vooroordelen verschillende groepen te creeren of je kan er proberen een er geheel van te maken.
Multicultureel nederland. (Welcome PVDA, goodbye VVD foto ). Hoewel veel autochtonen daar niet warm voor lopen is dat de realiteit. Tijd om te stoppen met klagen en jammeren en acties te ondernemen die goed voor alle bewoners zijn in nederland, ook moslims, maar ook christenen en joden.
Ik ben zelf geen moslim, maar ik ken genoeg goede moslims die lijden onder een kleine groep met radicale denkbeelden. Ironisch genoeg lijkt het de afgelopen tijd ook op dat bepaalde groepen autochtonen zich radicaliseren tegen de islam an sich . Ze doen in feite hetzelfde als hetgeen dat ze haten (extremistische moslims haten ook alle niet-moslims).
foto
Maar dan kunnen het geen moslims meer zijn !
Ojeetje, dilemma !
foto
het joodse denken is nauwelijks geintegreerd, joden zijn nog steeds een groepje apart, maar dat is geen probleem omdat het jodendom praktisch van aard is en totaal geen neiging heeft om zichzelf op te willen leggen aan buitenstaanders; met de islam is dat heel anders!
"Joods-Christelijke wortels" kon je van spreken lang voordat zich hier een grote Joodse gemeenschap vestigde. Het "Joods" in die uitdrukking is inherent aan het Christelijke; het Oude Testament, van oudsher een centraal en heilig boek in Nederland, is de Joodse Tenach, de Joodse Bijbel. Dat boek heeft samen met het "Christelijke" Nieuwe Testament eeuwen en eeuwen lang veel impact gehad op de ontwikkeling van ons land.. vandaar "Joods-Christelijke wortels" mevrouwtje de minister van-de-zeer-koude-grond!!
Overigens wil ik erop wijzen dat de Joden (te beginnen met de sefardische Joden vroeg in de renaissance) ons land welvaart en ontwikkeling hebben gebracht, en dat ze wat "integratie" betreft, nooit moeilijk zijn geweest, net als bijvoorbeeld de Chinezen.
Met moslims hebben we veel last. Er zijn veel ondernemers maar ook veel criminelen, en zich aanpassen aan onze maatschappij en manier van leven willen er maar weinig. Dus een al te toeschietelijke houding vind ik niet kloppen.
De islam zal vrede brengen in ons mooie landje en ons nieuwe inzichten geven hoe wij met elkaar moeten omgaan. Zij kennen nog tradities, respect voor ouderen en zorg voor ouderen. Dingen die wij in nederland een beetje zijn vergeten. Breng jullie cultuur naar nederland en wij zullen samensmelten tot een synergie.
Nogmaals moslims welkom wij houden van jullie
Voorlichting is de oplossing. Dan had deze naïeve vrouw ook de mond gehouden.
Daar kun je het beste de Islam mee aanpakken.
Slouches towards Bethlehem to be born?
Of alle 3
Of atheist
Hmm, klink aantrekkelijk, "sorry baas, maar ivm de jood-christelijk-islamitische traditie kan ik vrijdag, zaterdag en zondag niet meer komen werken, ik wil niemand voor het hoofd stoten." foto
Tenenkrullend al die meuk, Balkenende met zijn "gristelijke wormen en maden", die baarden die roepen dat alles wat geen baard heeft of een burka draagt des duivels is....
En maandag komt er weer een eenofandere rabbi op mijn vingers kijken om te checken of ik wel "koosjer" werk.
Erg eigenlijk, dat er mensen zijn die het blijkbaar nodig hebben om onder een eenofandere doctrine te leven omdat ze anders totaal ontsporen.
Zelf vind ik het trouwens nogal onzin om alleen deze drie te noemen. Je hebt ook hindoes en ik zie ook steeds meer mensen die zich geïnspireerd voelen door het meer "goddeloze" boeddhisme. Dus dat komt ook meer. En hoe zit het met de atheïsten, humanisten e.d. Die moet je ook noemen, want ook die maken onze cultuur. En moet je nu ook sociaal-politieke stromingen noemen (liberalen, socialen weet ik wat)??
Zolang we elkaar vrij laten in het zoeken naar de juiste manier van leven is er niets aan de hand. Hoe je het dan noemt, zal me persoonlijk worst zijn. Het lukt toch nooit om het goed te benoemen, altijd schiet je tekort. Een minister moet hier ook oog voor hebben m.i.
In hoeverre kun je zo'n vrouw serieus nemen ? foto
De geschiedenis herhaalt zich.
Ze is wel errug dol op mannetjes bij de fietsen stalling he?
Wel een redelijke cv btw.
In feite hebben alle drie de godsdiensten het dus eigenlijk over de zelfde god.
Jezus was ook gewoon een Jood die het over de Joodse god uit het oude testament had. Zo hebben Moslims het dus ook gewoon over dezelfde god.
Als ze het over ongelovigen hebben dan bedoelen ze mensen die niet moslim, christen of joods zijn. Ze geloven dat Joden en christenen ook gewoon in de hemel komen, en dat is iets wat dan eigenlijk best wel weer een tolerante zeide van hun geloof is, wat mij betreft....
Slouches towards Bethlehem to be born?
Nou, in de loop van de eeuwen is de enige vooruitgang die we gemaakt hebben, dat we deze groepjes hebben kunnen institutionalisren. Je hebt, het Christendom, het Jodendom, de Islam en een handjevol sekten, en dan natuurlijk nog het Boedhisme (Dat niet direct overal God, maar eerder je innerlijke zelf) bijhaalt.
Het interesseert mij geen biet wat mijn buurman denkt dat de waarheid is. Ik kom er aan het einde van mijn leven wel achter. En ik ben nog lang niet nieuwsgierig genoeg voor. Maar als de mensen nu eens gewoon lekker iedereen lieten geloven wat ze wilden. Stoor je een ander niet, dan stoor ik jou niet.
Maar we willen nu eenmaal anderen altijd onze mening opdringen. Dat willen christenen, joden, moslims, maar ook VVDers, PvdAers, Ajacieden of Feyenoorders. En als jij van punk houdt, ben je een aso, en als je van House houdt ben je een pillenslikker, etc etc... En zo kunnen we nog even doorgaan.
Er is inhoudelijk geen groter verschil tussen een moslim en een christen, en een ajacied en een feyenoorder, en een toetsie en een hutu. Het blijven gewoon stompzinnige stammenoorlogen, met een paar greedy leiders, en een hoop schaapjes.
(Vrij naar T.S.O.L. :"Suppose they gave a war, and nobody showed up")
Heerlijk met een vers bakkie koffie kijk ik nu uit over een mooi vallei, met in de verte een mooie blauwe oceaan.
Soms zie ik een walvis omhoog uit het water komen, prachtig.
Oke ik zie ook liever een groepje moslims voorbij lopen hahahaha
Succes daar in Islamland
Liefs Nihilist
xxx
PVDA foto
En natuurlijk kan er geen fok-bericht zijn, of er moet zich wel een links/rechts-basher-roeren.
Probeer eens zoiets te plaatsen in het verhaal over Boonen en de Tour. Dat lukt jou vast wel.
dat is de eerste keer dat ik dat hoor
Nederland is gevormd door zijn vrijheid van mening en godsdienst dus atheïsten hebben Nederland ook gevormd dat vergeet die Vogelaar wel eventjes.
ben benieuwd wat de moslim voor tradities gaan brengen trouwens, heb nog steeds geen positief ding kunnen vinden dat interessant is?
Voor zolang het duurt ben je daar redelijk veilig met (je?) afrastering. Gelet op de toename van de pauperpopulatie daar en de invloed daarvan op de politiek, kan je tzt rekenen op Zimbabwe II.
Tenzij er echte maatregelen worden genomen.
Warme knoflook saus!!
Doner kebab.
Diarree op zondag.
Maar goed we weten nu allemaal dat Nihillist in Zuid Afrika zit.
Knap hoor!
fotofoto
Ik zit hier de komende jaren nog redelijk islam vrij.
Hebben jullie nog veel overlast van die marokkanen of niet?
Immens veel problemen met integratie. Imams die op tv allerlei achterlijke middeleeuwse gedachtes lopen te verkondigen. VEEL overlast van jongeren. Terrorisatie van gezinnen etc in de grote steden. Ronseling voor jihad in moskeeen. Moskeeen gefinancierd door terroristische organisaties. Etc ect etc. etc. etc. etc. etc. etc.
De islam is het ergste wat Nederland in jaren is overkomen. Het is geen verrijking van onze cultuur, in tegendeel. Het is een haatdragend en haatzaaiend geloof welke je niet moet omarmen en zich al zeker niet laten nestelen. Zoiets moet je keihard afstoten. Het voegt niets toe, het zorgt alleen maar voor ellende en gezeik en seggregatie.
Geen enkele bevolkingsgroep heeft zo veel moeite met zich aanpassen als de aanhangers van dit geloof. Sterker nog, men verwacht dat Nederland zich wel aanpast want hun idealen staan boven de onze. Het geloof staat boven de staat/het rijk/de regering/de wet/whatever.
Het is racistisch, facistisch, dictatoriaal en volledig vreemd van enige zelfreflectie, zelfkritiek of bereidheid tot aanpassen. Ik walg ervan en velen met mij. foto
Arme negertjes kijken, ik heb daar niets te zoeken.
Sorry, maar ik moet gaan mijn zwarte Butler roept me, om te gaan ontbijten.
Smakelijk eten.
Het wordt tijd dat deze vogelaar een burka aangemeten krijgt en terug naar de keuken geslagen wordt om kinderen te poepen volgens deze fijne cultuur. foto
www.jihadwatch.org
Je zit nu dus in de provincie Drente van Zuid Afrika.
De kans dat al die arme negertjes jou kant opkomen is een stuk groter dan dat `onze` moslims Drente in zullen nemen. En, ik denk dat die arme negertjes van jou ook een stuk agressiever zullen zijn dan `onze ` Mo`s...
foto
Wat een hoeveelheid lulkoek staat er trouwens in zo'n nieuws thread als deze.
Duidelijk dat het goed zou zijn om de nieuwsgierigheid van de Fok!-bashjeugd wat te stimuleren. De motivatie om iets te willen bereiken schijnt er te zijn. Misschien een studie 'levensbeschouwende historie en theologie' opzetten voor deze 'autodidacten' ? Jemig wat sneu zoals de feitenkennis in de praktijk nu uit de verf komt.
Hahahah Vogelaar goed om even de geschiedenis op te hallen.
maar ik schaam me voor die tijd en ik vind dat je niet verder moet terug kijken als WW1
want anders kun je net zo goed de hele geschiedenis tot en met 5000 jaar voor Christus erbij pakken. en toen waren we over heel de wereld gelijk geschapen en alles eerlijk verdeeld.
Als de paupermassa dusdanig veel politieke invloed heeft, is er alleen maar waanzin. En dan heb ik het in jouw geval niet over de islam, hoewel die zeer mogelijk wel als bindende factor dan zal worden gebruikt tegen de ' imperialisten'.
Oost Europa (Letland, Litouwen) zal in de toekomst (ons) het alternatief zijn.
dan mag ze eens beginnen met een hoofddoek over d'r kop te trekken en over tig jaar (als de islam Nederland volledig heeft geassimileerd) een boerka gaan dragen foto. vanzelfsprekend moet ze haar ministersfunctie afstaan aan ene Mohammed of Achmed, vrouwen kunnen namelijk niet besturen foto. En als ze zeurt of klaagt krijgt ze 'n 'opvoedend tikje' van haar man foto .
beste mevr. vogelaar, "bezint eer ge begint" foto. Denk eerst na wat U zegt, ik weet ook wel dat U populair over wil komen in de probleemwijken (die vooral door moslims en andere allochtonen worden bewoond) en dat dit soort opmerkingen daar wel worden waardeerd, maar slim is anders foto.
ik hoop dat onze Eerste Minister hier iets van gaat zeggen foto.
Dat het ze maar weer veel zetels mag gaan kosten.
Doel: het "Nederlander zijn" vernietigen zodat we ons vaderland niet meer als de 'onze' beschouwen. Vervolgens worden we EU burger en daarna wereldburger met een wereldregering die uit de illuminati families is samengesteld.
Alleen ze doet net alsof dit wenselijk is. Terwijl het juist iets is waar we ons met hand en tand tegen moeten verzetten!
Over 20 jaar is dit een non-issue precies als met spanjaarden en surinamers.
Maar met de Islam is dit natuurlijk "anders". Want die zijn NU al plannen aan het maken om heel Europa over te nemen. Puur slecht die mensen, allemaal.
De christelijke traditie komt voort uit de Joodse traditie. De Islam staat haaks op de joods-christelijke leer. Niet dat joden en christenen altijd zo goed samengingen, maar de islam gaat nog wel voor dikke problemen zorgen. Maarja daar komen jullie vanzelf achter foto
En de Islam is een veroveringsgodsdienst, dat is de afgelopen 1000 jaar wel gebleken.
ik heb niks tegen de Islam, maar pas het dan wel aan aan Nederland.
Maar dan is het nog een probleem, net als andere religies, omdat mensen met een religie een voorkeursbehandeling krijgen en meer rechten hebben/zich uit "geloofsovertuigingen" niet aan de wet hoeven te houden, daar worden normale mensen de dupe van, want die moeten er ook voor betalen en voor wijken.
Bij de christenen geloven bijv. de Katholieken dat zowat iedereen vergeven zal kunnen worden en uiteindelijk in de hemel kan komen en de gereformeerden geloven dat zowat niemand vergeven zal worden, ook zij zelf waarschijnlijk niet. Toch lezen ze dezelfde bijbel lijkt me. Bij moslims zal dit echt niet veel anders zijn.
Mijn voorgaande stukje ging dan ook niet over wat IK uit de koran had gelezen of begrepen (of willen begrijpen), maar over wat ik moslims ZELF eens heb horen zeggen over wat ZIJ geloven.
God is just a flurry of electrical activity in the brain's temporal lobes...so one could say that God therefore exists.
Mote van wantrouwen
Wilders dreigt met een motie van wantrouwen tegen Vogelaar, als ze haar uitspraken niet terugneemt. Hij gaat Kamervragen stellen over de kwestie. Hij wil onder meer weten waarom Vogelaar 'niet opkomt voor het behoud en het versterken van onze Nederlandse en Westerse cultuur'.
Bron RTL-nieuws
Slouches towards Bethlehem to be born?
foto
Idem over bestaande problemen. Er wordt gewoon constant over gelult. Mensen hebben onvrede, en vind je het gek? Het enige wat je tegenwoordig nog ziet op tv is us against them, alles lijkt wel negatief de laatste jaren, dan weer het klimaat dan moeten we daar weer oppassen, dan pleurt de economie inelkaar etc etc. Moslims zijn een makkelijk zwart schaap om aan te wijzen.
Thanx.
Dat bedoelde ik nu te zeggen.
Je hebt dan alleen altijd van die lui die dat dan niet aanstaat omdat ze de boel ze negatief mogelijk voor willen blijven stellen. Ieder opmerkinkje waar iets positiefs over de Koran in zou kunnen zitten wordt dan gelijk neergesabelt.
Misschien dat je hier eens vaker dit onzin zou kunnen komen ontkrachten.
Als moslima zou je ons land dan een grote diens bewijzen, wat mij betreft....
foto
Weer zo'n bewijs van de hypocrisie van de infantiele losers: De islam schreeuwt, eist, stampvoet als het gaat om haar 'recht' op vrijheid van Godsdienst, maar zelf kan ze het onmogelijk bieden.
Ben je eenmaal binnen, dan ben je die vrijheid voor altijd kwijt. Wat een walmende, laffe hypocrisie.
(Weer zo'n 'klein feitje' dat Vogelaar blijkbaar bewust negeert..)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken