Nieuws
Moskeeën in Haarlem racistisch beklad

Op de Marokkaanse moskee aan het Spijkerboorpad en op de Turkse moskee aan de Prins Bernhardlaan, die net in aanbouw is, zijn onder meer hakenkruisen en white power-tekens aangebracht. De Marokkaanse moskee is beklad met leuzen als ''fuck Allah'' en ''Allah moet dood''. Op de Turkse moskee is onder andere het woord Turk met een dik kruis erdoorheen aangebracht.
Woordvoerder Najib Tuzani van het bestuur van de Marokkaanse moskee aan het Spijkerboorpad laat weten dat de racistische uitingen een behoorlijke impact op de gemeenschap hebben. ''We zitten hier al sinds de jaren tachtig. Nu zijn we slachtoffer geworden van een terreurdaad'', aldus Tuzani.
Een woordvoerder van de Turkse moskee maakte bekend dat zij zondag een protestactie organiseren. ''Het is een protest tegen het racisme''. Een politiewoordvoerder liet weten dat zij de zaak hoog opneemt. Beide moskeeën en hun bestuur hebben volgens hem een gewaardeerde plek binnen de Haarlemse samenleving.
Met dank aan KRIBBET voor de submit.
Ok, dit topic moet minimaal 400 reacties hebben, en daartussen moeten wel 100 goedkeuringen komen van lui als monddood etc etc etc
God moet dood?
Ik heb gewoon geen woorden om het niveau van de daders te omschrijven
foto
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Wij gaan dus vrijuit. foto
Online discriminatie tegen autochtonen verdriedubbeld
Vrijdag 13 juli 2007, 13:59 - Het aantal discriminerende teksten op internet gericht tegen autochtone Nederlanders is in het afgelopen jaar verdriedubbeld.
bron: http://www.webwereld.nl/a(...)-verdriedubbeld.html
Maar goed.. ik veroordeel elke vorm van schade toebrengen aan andermans eigendommen. Ik vind dat die grafitti spuitertjes eens goed door bureau HALT dienen te worden aangepakt.
Zo goed, Recht_is_moord ?
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Waarschijnlijk nog te laf ook om in het echt te zeggen waar ze voor staan.
Allah moet dood?
Of mohammed is een pedo?
Nog allah nog mohammed is een ras dus niks racistisch aan.
Onvriendelijk op zijn hoogst.
www.jihadwatch.org
Maar hoe dan ook, dat bekladden is beledigend en zinloos. Ook op jouw huis wil je geen leuzen hebben, dus bij die moskee is het ook volkomen bagger..
Aan het werk schoppen bij een bouwbedrijf die gasten ,als ze graag mogen schilderen foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Leeft Allah dan....... foto
Je maakt toch elk gepost nieuwsbericht hier live mee toch?????
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Bovendien zijn dit gewoon kwajongensstreken.
I am looking for an inspiration And I think I found it in your heart
It's the kind of thing you get when you're not looking
It's the kind of thing you had from the start
SSssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
"Dit is gewoon een incidentje"
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Das net zoiets als FAX bovenaan je faxbericht zetten
totaal overbodig.
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
racismenee toch fascisme hebt.Misschien moet ie eens naar de marokkaanse straat terroristjes kijken, dan begrijpt ie waar deze 'terreur' vandaan komt.
(Dat is trouwens nog logisch ook!) foto
1 groep mensen, dieren of planten die zich door dezelfde erfelijke eigenschappen onderscheiden van andere groepen van dezelfde biologische soort
2 bevolkingsgroep die zich op andere dan erfelijke wijze onderscheidt
3 dier met zuivere teeltkenmerken
Lees jij ook mee Replar?
OT.... ik kan me niet voorstellen dat er nog mensen zijn die dit goed weten te praten... kansloze aktie!
Dat vind ik beledigend voor turken, das een volk met respetc
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
ofzo... foto
foto
Vandalisme en racisme lijkt me toepasselijker.
Het is zielig dat zoiets gebeurt, maar het is ook zielig om over terrorisme te praten en meteen een protestmars tegen racisme te organiseren. Beetje teveel van het goede.
Wii Code: 3579 9156 8630 1216
XBL Tag: Joey C NL
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
pfff
Shit... Ik heb eigenlijk helemaal geen geweldige opmerking...
Owja, en als de WTC omver gevlogen worden is het niet erg, dan juichen ze allemaal... fuck off, en go on met bekladden ofso mensen
Maar inderdaad, dit is terrorisme. Maar ik begrijp uit jullie protesten dat terrorisme slechts is weggelegt voor dierenactivisten, moslims, en ander "links tuig".
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Trieste zaak dit soort dingen, ik haat haat. Jammer dat mensen andere mensen zo erg kunnen haten puur omdat ze officieel tot een andere 'groep' mensen behoren (een scheidslijn die de mens zelf heeft aangebracht).
Tijdens de Tweede Wereldoorlog bleef Turkije voor het grootste deel neutraal, wat de ergernis van zowel de geallieerden als van de As-mogendheden opriep. Deze strikte neutrale politiek van Inönü leidde tot een strenge perscensuur en een verbod op pro- en anti-fascistische propaganda. Een poging van de Duitse ambassadeur in Ankara, Franz von Papen, om de Turken te verleiden om mee te doen aan de oorlog aan Duitse zijde, liep spaak op de onwil van Inönü om oorlog te voeren tegen de geallieerden (1941). Pas in april 1945 verklaarde Turkije - onder hevige druk van de geallieerden - de oorlog aan de As-mogendheden.’
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Stelltje smerige racisten dus, foto de meeste moslims.
Je zegt het zelf. foto
fotofoto
www.jihadwatch.org
Ik zou het daarentegen ook wel eens positief vinden als ze eens een optocht zouden regelen tegen terreurdaden uit naam van de Islam.
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
Als het antwoord ja is, kun je ook zelf het antwoord op je vraag bedenken door de reactie van mij die je zelf hebt gequote nog eens te lezen.
RTL 5
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken