Nieuws
Brand in woning 'naakte inbreker'

Donderdag trof de vader een naakte jongen aan in een kast en zag hem volgens eigen zeggen aan voor een inbreker. Hij gaf hem een flink pak slaag. De jongen bleek echter een geheim vriendje van zijn dochter te zijn. Onduidelijk is nog of het meisje dat gisteren gewond raakte dat meisje is, of haar zusje.
Het kind lag in ieder geval bij aankomst van de brandweer, die door omwonenden was gewaarschuwd, op de trap en half in de gang op de begane grond. Ze was zwaar versuft door de rook. De ouders waren op het moment van de brand niet thuis.
Bij buurtbewoners kwam vannacht meteen de vraag op of de brand iets te maken zou hebben met het gewelddadige voorval tussen de vader en het vriendje. De politie onderzoekt in ieder geval de brand en een mogelijk verband met het vriendje.
Met dank aan KRIBBET voor de submit.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
toevallig..
hier had uw reclame kunnen staan!
- jaloerse ex
- jaloerse vriend, die via krant achterkomt dat vrindin krikt met een ander ....
foto
vader steek huis in de fik (of laat dat doen)... om sporen te wissen van mishandling naakte gozert...
Ik denk toch dat t wel toeval is, of dat dat meisje iets vergeten is uit te zetten of vergeten waar ze d'r sigaret heeft neergelgd ofzo.. Denk niet dat je het huis van je vriendin in de fik zet...
of de vader natuurlijk om de jongen een alibi in de schoenen te schuiven.
Die dochter werd natuurlijk heter en heter met die brand als resultaat foto
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
dat zie je wel vaker, de dader komt na 1 2 dagen terug naar de crimescene en vernietigd mogelijke sporen foto
</CSImode>
De dochter bleek er nog een vriendje op na te houden die boos werd na het lezen van het 'naakte-inbreker-bericht' en heeft het huis vervolgens in brand gestoken.
foto
Zijn inkomstenbron werd even afgesloten...
Ik zal dit varkentje is even wassen, met alle conclusies foto
Dit is gebeurd, en zo is het écht gebeurd:
Deze familie is van Cameroense afkomst. En het meisje is pas een paar jaar in Nederland. Haar vader wilde daarom dat je tot haar 18e niet met jongens e.d zou gaan flikflooien, omdat ze hier de kans kreeg om te studeren en een mooi leven op te bouwen.
Nadat hij natuurlijk ontdekt had dat zij zich hier niet aan hield, was hij natuurlijk boos. Hij moest ongeveer tot 12 uur op het politiebureau blijven om uit te leggen wat er was gebeurd.
Toen de volgende dag heeft hij tegen zijn dochter gezegd, dat zij misschien maar terug moest naar Cameroen, omdat ze toch niet interesseerde voor haar school en alleen bezig was met jongens. En niet luisterde naar haar vader. Dit meisje raakte hierdoor in paniek, want ze wilde helemaal niet terug.
ROnd 6′en heeft ze dus geprobeerde ZELFMOORD te plegen.!! Ze heeft het huis zelf in brand gestoken en allemaal schadelijke stoffen geslikt/gedronken. Zoals bijvoorbeeld afwasmiddel. Het meisje haar maag is leeggepompt en daarom ligt ze ook in het ziekenhuis.
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
\[b\]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:\[/b\]
Bek houden tegen DW hè :(
En sorry als gelovige mag ik best wel eens een grapje maken foto
fotofoto
HITLER IS MONGOOL
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken