Nieuws
'Uitslag Songfestival slecht voor EU-gevoel'

Maaten trekt een verband tussen het steeds groter wordende aantal deelnemers bij het Eurovisie Songfestival, waardoor de kans op een hoge positie voor Nederland steeds kleiner wordt, en een internetonderzoek waaruit afgelopen week bleek dat veel Nederlanders tegen de uitbreiding van de Europese Unie zijn. Zijn PvdA-collega Jan Marinus Wiersma ziet dat verband echter niet zo. "Het Songfestival is toch iets nostalgisch: 90 procent van de Nederlanders wil het immers afschaffen. Dan zou je nog eerder verband moeten zien met het Europees voetbal, de Champions League, maar dat zie ik ook niet echt", stelt Wiersma. Hij vermoedt eerder dat de kritische houding tegen EU-uitbreiding veroorzaakt wordt door de vrees de eigen baan te verliezen.
als we een beter EU gevoel willen krijgen door het songfestival, stuur dan een goede artiest/band.
p.s. vergat het er ff bij te zeggen, van mij mag dat songfestival ook afgeschaft worden, net zoals italie gedaan heeft.
Enne, de meeste mensen kan het Songfestival denk ik geen lor schelen. Dus leuk bedacht, maar geen sigaar.
|o-0
~~~`
http://www.youtube.com/watch?v=snG2V-PtpB8
Beoordeling op zangtalent is het allang niet meer en dat is best jammer want cultureel gezien zou het Europa dichterbij elkaar kunnen brengen.
Wie denkt er niet terug aan "Spel zonder grenzen" ?
afgelopen jaar was het er nog..
leuk man!
foto
Ik denk dat als je homo's vraagt wat ze er van vinden dat je dan een nuttigere uitslag krijgt....
Aangezien dat de VVD de laatste tijd toch al niet precies weten waar ze nou eigenlijk voor staan hiermee maar weer eens laten zien dat ze echt geen benul hebben wat er nou eigenlijk speelt in de wereld... Hoe kan een liedjescompetitie nou iets zeggen over het 'EU-gevoel'.......... In woon toch gewoon in NEDERLAND???
Dat is het gevolg van publieksstemmen in plaats van jurystemmen.
Wil je dat dus veranderen moet je het publieksstemmen (sms'en) weer afschaffen en het weer door een jury laten bepalen.
Aan beide zitten voor- en nadelen, dit is er eentje.
Maar goed, Finland bewijst dat vriendjespolitiek uiteindelijk niet de doorslag geeft. foto
Het is natuurlijk een statistische wet dat hoe meer landen er meedoen, hoe kleiner de kans is voor een bepaald land (in dit geval Nederland) om te winnen.
In 2001, 2002 en 2004 wonnen Estland, Letland resp. Oekraïne; om nou te zeggen dat voormalige oostbloklanden nu steeds de dienst uitmaken gaat een beetje ver. Vorig jaar won Griekenland en nu dus Finland; allebei landen die geografisch wel wat oostelijk liggen, maar je kan toch niet zeggen dat dat landen zijn die bij het voormalige oostblok hebben gehoord.
Nederland moet gewoon met beter materiaal komen want met de liedjes die ze de laatste jaren sturen verdienen ze ook niet beter. Ik vond de winnaars de laatste jaren in ieder geval altijd beter dan de Nederlandse inzending.
Ik ben voor afschaffing euro songfestival
Mja, gek he dat we steeds niet ver komen, ik bedoel stuur dan gewoon normale artiesten en niet van die goedkope chicks met hun eigen zelfverzonnen taaltje foto
en nog een heleboel andere negatieve woorden.
En niet omdat WIJ nooit hoog scoren, maar omdat het nergens omgaat.
Veel deelnemende landen stemmen op hun buren, ipv op goede muziek.
Stop wasting our time foto
No shit Sherlock ! fotofotofoto
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
Tiesto zorg voor een lekkere beat terwijl ik in mijn jeans sta te zingen
"klein rood autootje, waar breng je ons naar toe"..
grote kans dat we gaan winnen..
Je kan het beter de Europese Freakshow noemen. foto
05-09-2006!
worden we minimaal 3e foto
Het heeft niks met de EU of met een EU-uitbreiding te maken. Alleen met het hoge baggergehalte van het songfestival zélf.
Ook in Litouwen hadden ze dat door, bijvoorbeeld.
Ik denk dat de meeste Nederlanders een uiterst goed EU gevoel hebben, maar dat dit iets meer realistisch is en op cultuur gebaseerd dan dat gevoel van de politici. Die kijken hoofdzakelijk naar de economie. Zij hoeven immers ook niet tussen tienduizenden Oost-Europeanen in de ghettos van morgen te wonen.
Er is echt iets heel erg mis met dit land. foto
Meneer, treed alsjeblieft af en laat het echte werk over aan volwassenen.
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
Hij is zelf een groot opstakel voor Europa
Egocentrisch en drugs zij de woorden...
Maar ik denk niet dat dit de hoofdreden was voor die mensen om tegen te stemmen foto
Gewoon niet meer meedoen, dan zijn we van al het gezeur in 1 keer af foto
Eurovision Song festival,
Eurovision Show Festival
En dan het song-festival een vak-jury, en het show-festival lekker SMS-en.
*O* Partij voor de Dieren in de Kamer !! *O*
De belangrijkste reden is dat we gedicteerd worden met onzin regels uit Brussel, dat we 6 miljard minder hoeven te bezuinigen als we niet aan Brussel hoeven te betalen. En verder dat overheden en bedrijven te veel macht krijgen en alles wat traceerbaar is over mensen zeer gemakkelijk delen met grote broer Amerika. Verder krijgen we alle oostblok maffia binnen
door het wegvallen van de grenscontrole etc etc etc. Moet ik nog even doorgaan. Ik snap niet dat we zulke domme mensen in de VVD nog in de kamer laten zitten.
is juist heeeeeeeeeeel goed voor mijn EU gevoel.
EU en Songfestival zijn allebei zaken die alleen maar geld kosten en waar ik me verre van wil houden.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Italianen hebben liever liedjes in hun eigen taal.
EU-gevoel komt toch nooit, en zeker niet door een songfestival...
Ik ben bang dat die meneer Maaten gelijk heeft. Wij winnen niet en dus zijn we tegen dit zingfeestje. Dus eigenlijk zou hij moeten zeggen internationale competities verliezen is slecht voor de Nederlanders en hun Europeese gevoel.
scoorde ook hoog , is toch knap met een nummer wat uit 10 woorden bestaat foto
Hoe valser en dommer hoe meer kans om te winnen lijkt wel foto
foto
de muziek was echtwel super goed. het was niet eens harder dan Metallica.
ik vond t gewoon een goed nummer foto
And welcome to Finland, the FreakyShow 2007
foto
Weet die vent van de wel hoe groot Finland eigenlijk is?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken