Nieuws
Arbeidsvitaminen hoopt op wereldrecord

"Er schijnt ergens in Amerika een lokaal radioprogramma te zijn dat tachtig jaar bestaat, maar dat is natuurlijk wel wat anders dan een landelijk programma", zegt Braun. De AVRO heeft inmiddels een aanvraag neergelegd bij het Guinness Book of Records, maar het is niet duidelijk of er op korte termijn uitsluitsel zal volgen. Volgens Braun kan de behandeling van een mogelijke recordvermelding lang duren.
Arbeidsvitaminen verjaart officieel op 19 februari. Het programma viert het 60-jarig bestaan in de week erna. Presentator Gerard Ekdom ontvangt dan een aantal voorgangers. Onder meer Kas van Iersel, Aldith Hunkar, Bas Westerweel, Hans Schiffers en de in 2004 overleden Wim Rigter presenteerden ooit de show.
waarschijnlijk wonen in die lokale regio in Amerika meer mensen dan in heel nederland...... dus niet langste radio programma niet zeuren dus.
Zo kunnen we nog wel ff verder gaan ....... met landelijke dingen...
als dit kleine landje.... maarja dat is natuurlijk wel heel wat anders.
Straks heeft Talpa als tv station de korste programma's foto
[Tournament] Beste Remake
En dat zie je niet vaak meer, DJ's die zo'n enorme muziekkennis en liefde hebben foto
Ekdom is top! En hij heeft de Arbeidsvitaminen toch een nieuw, fris jasje gegeven. Daarvoor was het programmaformat toch wat oubollig en TROS achtig IMHO foto
Ik hoop echt dat ze een vermelding krijgen. Al is het alleen voor die vette naam "arbeidsvitaminen" foto
Verder, het concept is tijdloos natuurlijk en gewoon erg goed, het is niet voor niets bijna standaard te horen op de werkvloer foto
Night of the living dead?
Je kan het een beetje op twee manieren opvatten foto
radio moet gewoon voor de muziek zijn en niet voor mensen die het nodig vinden om 59 min van t uur vol te lullen. psychic problems ofso... jakk..
maar voor de rest
Gefeliciteeerrd fotofotofoto
Aangezien er in de arbeidsvitaminen heel veel muziek gedraaid wordt, vrijwel altijd 3 platen na elkaar foto
Maar spui vooral je compleet ongefundeerde mening hoor :')
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken