Nieuws
'Geluidsnormen Schiphol bedreigen economie'

De raad adviseert de gemiddelde toename in geluidshinder te beperken door het vliegverkeer te concentreren; dit moet bereikt worden door woonbuurten te slopen en bepaalde gebieden verboden gebied te verklaren voor nieuwbouw. Over die gebieden moet het vliegverkeer zoveel mogelijk in een rechte lijn af- en aanvliegen, in plaats van de uitwaaierende trajecten die vliegtuigen nu afleggen. Mensen die in zulke gebieden wonen kunnen worden uitgekocht en nieuwe bewoners moeten een verklaring tekenen de geluidshinder te accepteren. Andere adviezen behelzen rigoreuze maatregelen voor de toekomst, zoals het aanleggen van een luchthaven in zee en een compleet nieuw stelsel van start- en landingsbanen. Ook moet vliegveld Lelystad een deel van de groei opvangen, daar moet 10-15% van de vluchten heen kunnen.
PvdA-Kamerlid Duivesteijn, die er gisteren niet in slaagde de Kamer privatisering van Schiphol tegen te laten houden, spreekt van een "eenzijdig en politiek rapport" en een "keiharde aanval op bestaande regelgeving". Volgens hem is het helemaal niet vanzelfsprekend om een grotere luchthaven te hebben aangezien Nederland geen groot land is. GroenLinks-Kamerlid Duyvendak vindt het "onthutsend" dat de raad "onomwonden voor meer geluidsoverlast, gevaar, vuile lucht en CO2-uitstoot" pleit en deze effecten aanvaardbaar acht. Staatssecretaris Schultz van Verkeer houdt haar mond over het rapport totdat de evaluatie van het Schipholbeleid is afgerond.

De Osaka luchthaven in Japan, op een kunstmatig eiland in zee. Toekomstbeeld voor Nederland?
(Forum down?)
(='.'=)
(")_(")
Ik wordt altijd helemaal enthousiast als dit soort positieve geluiden uit Den Haag mij tegemoet waaien. foto
We kunnen kiezen, paar honderd mensen die last hebben van lawaai, of duizenden banen die verloren gaan en een economie die langzaam in het slop raakt als schiphol niet kan blijven wat het is... een mainport... Samen met de haven van Rotterdam een super belangrijk onderdeel van Nederland...
[b]Die met de hoogste percentages gaan het eerst.[/b] B. B.
|[b]DASOO | LastFM|
Uitbreiding van Schiphol en sloop van woningen die in de weg liggen is imho de enige oplossing.
(='.'=)
(")_(")
Luchthaven was er eerst, door de last zijn er goedkopere bouwgronden te vinden, wordt gebouwd en achterna beginnen ze te klagen... komaan zeg de oplossing is toch poepsimpel: luchthaven eerst, dus bewoners aanpassen.
Dan nog hebben er honderdduizend mensen last, de luchthaven was eerst en is belangrijker voor het land dan alle honderduizend mensen op een hoopje.
Ik snap ook wel dat het vervelend kan zijn maar ZO groot is de overlast ook niet, mijn ouders wonen in Uithoorn, daar komt ook wel eens een zware kist over, maar over het algemeen valt het mee en je hoort ze niet...
Die milieulobbymafkezen foto maken alles maar lastig met regels waardoor het zoveel geld kost.... Het is allemaal leuk dat milieu.. maar doe dat op de veluwe ofzo, hup die economie laten bloeien!
(En dan nog maar niet te spreken als je 'de klagers' spreekt, ze gaan wel allemaal mooi met het vliegtuig op vakantie foto )
foto Al is natuurlijk een luchthaven in zee niet eens zo;n slecht plan, ten eerste al omdat er dan makkelijke aanvliegroutes zijn, geen obstakels, en mocht een vliegtuig doorschieten, doet ie dat niet over een autosnelweg, maar in het water 8)
Zo niet? Dan toch!
Nawie, just Nawie!
TWENTE KAMPIOEN.
Zit liever in over die auto-lobby-mafkezen die dit land stukmaken.
En nu wonen die mensen ook in de buurt van Schiphol.
Dus niet zeuren......... regels handhaven.
Op Schiphol zelf bouw je een treinstation met gatecodering L (F van Flevoland is volgens mij al in gebruik), alwaar een efficiënte shuttleverbinding wacht die passagiers en bagage naar de intercontinentale terminal bij Lelystad brengt. Intercontinentaal, want alleen op intercontinentale vluchten is die extra tijd namelijk te verantwoorden. Flevoland is al leeggepompt, vlak en leeg, dus de kosten voor het bouwen van een eiland worden ook weer uitgespaard. Er zullen wel een paar boeren moeten worden uitgekocht maar allé, dat zijn er niet een paar honderd.
In zee waren geloof ik toch te veel problemen, ten eerste het snelle vervoer er heen is erg duur en erg moeilijk te realiseren. En de zeemisten waren nog een probleem.
Onzin dat ongebrijdelde groei goed is. Ze gaan maar eens inzetten op innovatie van vliegtuigen e.d. eerst stiller en SCHONER die dingen.
en de mensen in de polder hebben er erg erg veel last van...
Zijn nieuwe bewoners ook verzekert tegen eventuele ongelukken met vliegtuigen en aantasting van gezondheid/ welzijn?
Hoe goedkoop willen ze die woningen trouwens gaan maken?
Enne voor hoeveel willen ze mensen gaan uitkopen? Valt daar nog een leuk centje mee te verdienen?
hier kan je geluidsoverlast melden. Er moet in Europa 1 vliegveld zijn, Charles de Gaulle, Parijs. Alle Europeanen kunnen dat vliegveld per hogesnelheidstrein bereiken.
Leve Kim , Leve Maduro , Leve Castro
#freeTarik #freeDemon_from_heaven
High tariffs inevitably lead to trade wars... Markets shrink & collapse; businesses & industries shut down; and millions of people lose their jobs.
~Ronald Reagan
High tariffs inevitably lead to trade wars... Markets shrink & collapse; businesses & industries shut down; and millions of people lose their jobs.
~Ronald Reagan
Het is aangetoond dat op scholen vlakbij schiphol de resultaten van kinderen achterblijven bij de rest van het land.
Schiphol moet sluiten, gezondheid moet boven economie staan, anders ligt heel Nederland straks met miljarden euri tussen 6 plankjes.
Leve Kim , Leve Maduro , Leve Castro
#freeTarik #freeDemon_from_heaven
Verder... een paar decennia geleden hadden we nog heel veel vliegoefeningen van de luchtmacht waarbij ze ook boven land door de geluidsbarriere gingen en soms laag vlogen. Dat is nu niet meer. Het is een stuk stiller geworden qua vliegverkeer (en een stuk lawaaiieger door het autoverkeer). Vliegtuigen zelf zijn ook een stuk stiller geworden. Tuurlijk heeft al die herrie invloed op mensen. Maar als deze mensen bij Schiphol gelijk krijgen, dan gaan alle mensen aan het spoor straks ook zeuren en daarna volgen de mensen die redelijk dicht bij de snelweg wonen (en wie woont daar niet?). Het hek is dan van de dam.
Nederland is zeer dichtbevolkt. Bevalt je dat niet, vlucht dan naar het buitenland. Dat kan gewoon in Europa, niemand die je tegenhoudt. Maar ga niet liggen te mekkeren. Ik word daar niet goed van. Zelfs hier in mijn dorp (Laren) zijn er mensen die klagen over de herrie van Schiphol. Goh goh... die paar keer dat er inderdaad vliegtuigen wat lager overkomen... Get a life, ga wat zinnig doen, stop je overtollige energie in wat vrijwilligerswerk of zo maar doe niet zo negatief. Er is al genoeg negativiteit in ons land (vrijwel perfect gevoed door de media, de Telegraaf voorop).
foto
maar ik mag niet zeiken, het is goed voor de Economie
Leve Kim , Leve Maduro , Leve Castro
#freeTarik #freeDemon_from_heaven
-----
Een luchthaven veroorzaakt nu eenmaal overlast, maar landsbelang gaat voor individueel belang, dit is altijd zo geweest, en dat zal altijd zo blijven, je kan het ermee eens zijn of niet, het is nu eenmaal zo.
Waarmee ik dus niet gelijk verklaar dat alles wat in 'landsbelang' gebeurt ook de juiste beslissingen zijn.
Edit.
Ps, ik vindt luchthaven van Osaka niet echt een goed voorbeeld hier, dat ding zakt al vanaf dat het gebouwd is verder de zee in :S
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Schiphol moet gewoon kunnen blijven groeien, want daar is Nederland economisch ontzettend bij gebaat. De overlast zal voor omwonenden echt wel meevallen (ik heb zelf onder de aanvliegroute van Newark International gewoond en daar raakte ik ook aan gewend) en de overlast van die klagers kun je inderdaad makkelijk indammen door iedereen die er naartoe wil verhuizen verplicht een verklaring te laten tekenen geen bezwaar te hebben. Zo doet men dat hier in Texas in de omgeving van DFW ook.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Als dat zo is, waar moeten al die duizenden mensen dan gaan wonen?
De actiecomitees tegen geluidshinder zitten vol gegoede burgers die het worst zal wezen dat mensen die op de luchthaven werken hun job kunnen verliezen. Als er maar geen vliegtuig over hun dure villa vliegt. foto
wat is dat toch dat hele bevolkingsgroepen zich tegenwoordig op macro-economisch niveau gaan bezig houden met de economie?
Een deel van de randstad maar verplaatsen omdat er een luchthaven tussen ligt foto
De NS zal een stuk minder reizigers krijgen die naar Schiphol willen. Bedrijven die voer leveren voor op de vliegtuigen krijgen een flinke klap. De KLM kan inpakken, evenals de meeste andere Vliegmaatschappijen met Schiphol als thuisbasis.
Vervolgens zijn er nog de toeleveranciers die indirect last hebben van bovenstaande zaken.
Al met al is het een hele grote klap voor de Nederlandse economie (en vooral in Amsterdam eo) als Schiphol dicht gaat of minder belangrijk wordt.
Duizenden mensen werkloos omdat er tientallen overlast hebben.
Wat het milieu betreft: Overheden moeten bedrijven eens gaan dwingen om de brandstofcel nu eens eindelijk af te ontwikkelen. Evenals het kern-fusie proces. Als dat namelijk eindelijk eens gaat werken, kunnen er grote hoeveelheden waterstofgas worden geproduceerd. Waar vliegtuigen dan weer op kunnen vliegen.
Maarja, zolang de oliemaatschappijen nog een te grote invloed op de overheid hebben en geen enkel land de gok durft te wagen zullen we moeten wachten totdat alle fosiele brandstoffen op zijn... Nog zo'n 30 jaar dus, dan moeten we wel.
Volgens mij is het kosten/baten plaatje vooral positief voor betrokkenen en kost het de belastingbetaler vooral een hoop geld.
En je krijgt er ook nog eens veel meer luchtvervuiling voor terug dan de gemanipuleerde cijfers vooraf laten zien.
Het volk is tenslotte al zo vaak bedrogen als het gaat om megaprojecten die veel extra welvaart voor iedereen geven en weinig zouden kosten...
(betuwelijn, hsl foto )
Of om het heel simpel te stellen: als je klaagt over vlieglawaai dan moet je zelf eigenlijk ook geen gebruik maken van het vliegtuig en ook bereid zijn om meer te betalen voor de goederen in de winkel omdat er andere, duurdere manieren van vervoer moeten worden gebruikt. Internationale voetbalwedstrijden zal je ook moeten boycotten, want die gasten komen vaak ook per vliegtuig (op de enkele voetballer met vliegangst na dan).
Ik geloof niet dat je helemaal door hebt wat een enorme banengenerator Schiphol is. Schiphol levert niet alleen werk op voor luchtvartmaatschappijen, maar ook voor toeleveranciers, en talloze transport- en logistiekbedrijven. Ach gut... fietser? foto
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
En zelfs bij Lelystad (waar het vliegveld eerder lag dan de boerderijen eromheen) word geklaagd door omwonenden, terwijl die hele provincie juist is aangelegd om ruimte voor dingen te creëren die we elders niet meer kunnen!
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
Die passagiers zijn dus echt van 0,nix economisch belang.
We maken afspraken tussen de overheid en Schiphol over milieunormen en geluidsoverlast en zodra het even "kan", moeten die normen maar weer afgeschaft worden. KUL. Zulke afspraken wil ik ook wel.
Verder lopen we met z'n alle straks weer te piepen als we in het kader van het Kyoto-verdrag een dikke boete moeten betalen, omdat de vervuiling de spuigaten uitloopt. Bovendien, enig idee hoeveel fijnstof zo'n vliegtuig tijdens de start en landing over ons uitstrooid? Daar kun je een hele batterij gore stadsbussen voor laten rijden hoor! Kerosine is een "veredelde" diesel, waar al die Golf TDI-tjes op Schiphol dan ook op rijden.
Niet alleen de regio rond Schiphol heeft last van Schiphol. Die milieuvervuiling waait over 70-80% van het land uit. En dat om een paar malloten,aan de top, hun zakken te laten vullen.
Als Schiphol niet kan groeien -verdwijnen- die arbeidsplaatsen echt niet. Er blijft daar altijd werk want Schiphol kan ook in het huidige formaat prima functioneren.
Dit is net zoiets als onze varkensstapel. We moeten voor heel Europa varkensvlees produceren. Ondertussen komen we om in de stront van die beesten die door heel Europa rondgesleept worden. -=BAH=-
En hoe zouden de mensen bij de luchthaven van Hong Kong in de buurt dit ervaren dan?
foto
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
trouwens... volgens mij begrijp jij 't niet helemaal...Wikipedia over kerosine
Wikipedia over destillatie en dan vooral even bij Toepassingen kijken foto
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
Ik vind de hier voorgestelde oplossingen een stuk eleganter dan een gigantisch stuk grond opspuiten midden in zee en die via allerlei capriolen verbinden met de randstad.
Daarnaast is het probleem in de omgeving van Schiphol niet zozeer dat er geklaagd wordt. Je koopt een leuk huis in een aardige omgeving, dan zit je ook niet echt op overvliegend 747's te wachten. Bouw je echter goedkope woningen en flats rondom schiphool, dan weet je van te voren wat je te wachten staat. Het geeft zo een goedkope woning, alleen heb je geen recht tot klagen. Je mag overigens zowieso blij zijn dat je in deze tijd van zogenaamde woningnood een goedkope woning kan vinden. Hoeveel vliegvelden ter wereld liggen er wel niet midden in de stad en niet in 1 of andere drassige polder.
Het is natuurlijk heel erg... gecondoleerd trouwens...
Maar de wereld gaat door.. ook na de dood van je vriend en klasgenoot.
Besides...
De economie draait niet om 1 of 2 individuëen die een ongeluk hebben gehad.
Ten tweede is het niet Schiphol die de schuld heeft, maar degenen die dat vliegtuig hebben onderhouden...en dat is niet Schiphol, want Schiphol levert alleen de faciliteiten..
Fouten liggen echter bij de mens zelf, niet bij een entiteit.
regels
zijn
te kort
foto
http://www.geocities.com/mediacontrole/wijnandduyvendak.html
1 Persoon die alle economie (=geld) naar Frankrijk wil verplaatsen, hebben we tenminste geheel geen inkomsten meer in NL en verwacht dat dergelijke problemen dan niet in Parijs voorkomen!
(Betaal jij maar 200 euro p.p. extra voor je treinkaartje alvorens je met EasyJet voor 30 euro naar Londen vliegt.......)
Waarom niet de kleinere toestellen laten landen in Rotterdam of Maastricht of dergelijks en vanaf daar met de trein verder?????
De vliegvelden liggen er, de infrastructuur is makkelijker aan te passen en de verplichte groei van Schiphol kan je nog even uitstellen alvorens het echt nodig is!
(Niet te vergeten dat het economische belang dan ook geen kwaad meer kan, want het geld gaat dan naar Rotterdam in plaats van bv Frankfurt of Parijs)
al die mensen die roepen dat de omwonenden niet moeten zeiken zou ik wel eens willen horen als het hier niet om Schiphol maar om een moskee ging.
Of het een luchthaven is of een melkkar die 's morgens om 6 urr uitrijdt, de westerlingen die hier wonen hebben toch altijd al wel wat te zaniken.
En wij kunnen de extra inkomsten wel gebruiken.
Dat is gewoon weer op z'n ouderwets angst inboezemen om gehoor te vinden bij de mensen.
Als Schiphol niet kan overleven zonder deze groei, dan is het al gedoemd om failliet te gaan, kijkende naar de omvang van NL.
Ik vind het zeer tegenstrijdig met eerdere berichten uit Den Haag over milieu-normen foto en de automobilist maar betalen gvd! wist je dat er nog steeds horden mensen binnen NL het vliegtuig pakken! foto hoezo milieunormen
Economie is een middel, geen doel. Ze moeten Schiphol laten vliegen voor zover de milieu- en geluidsnormen dat toestaan, en niet andersom! foto
Ga je het rapport beter lezen, staat het er natuurlijk net wat meer sofistisch in. Maar goed, neemt niet weg dat er ook grenzen zijn aan win-economie. Leefmilieuschade kun je nu eenmaal slecht verkopen. Hoe je het ook schrijft.
Heb maling aan de burgers.
Bouw Nederland vol met wegen en een luchthaven en laat je burgers letterlijk stikken.
Wie wil er nou een luchthaven in z'n achtertuin foto
Ik dacht dat het nieuwe Schiphol in de Markerwaard zou komen ?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken