Nieuws
Pools kind door moeder verkocht voor 10.000 euro
Een 32-jarige Poolse heeft haar pasgeboren kind voor 10.000 euro verkocht aan een gezin in de Duitse plaats Krefeld. De politie heeft zowel de moeder als de kopers aangehouden. Een vrouw die bemiddelde bij de verkoop zit ook vast.
Vorige week beviel de Poolse vrouw van het meisje in de woning van de tussenpersoon. De kopers hadden de transactie goed voorbereid en de buren al verteld dat zij een kind verwachtten. Desondanks kwam de politie de illegale kinderhandel op het spoor door een tip van omwonenden.
De baby kwam een maand te vroeg ter wereld, en woog amper twee kilo. De politie heeft de baby inmiddels weggehaald bij het Duitse gezin en overgebracht naar een ziekenhuis.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
dat is toch eigenlijk hetzelfde?????
of ligt dat aan mij?
Het kind krijgt het beter en er is weer een pool rijk. Als ik in polen zou wonen zou ik deze handel ook drijven!
blijft lastig foto
HE THINKS THAT HE IS THE MOST IMPORTANT MANIN THE WORLD...ROXXE!!!
Dringend tijd dat we onze wetboeken op rationaliteit gaan baseren en dat christelijk gezeik eruit flikkeren, begin er echt genoeg van te krijgen, en dan vooral het aanzien van het indoctrinerend effect ervan.
Het feit dat het kindje te vroeg geboren was en nog wat medisch toezicht behoeft is duidelijk.. maar het gaat weg bij een moeder die in principe het ouderschap niet waard is, en wordt opgenomen door een koppel dat er veel geld voor over heeft om goede ouders te zijn.. (daar ga je dan in ieder geval voor uit neem ik aan.. ).. Ook IK zie dus niet echt het probleem of een direct nadeel voor het kindje... foto
Dus wat dat betreft had het beter bij dat ene gezin kunnen blijven, komt het in elk geval bij rijke ouders terecht en heeft het een grotere toekomst.
Je ziet het probleem niet, tot opeens blijkt dat deze mensen deel uitmaken van een netwerk van pedofielen en het kind wilden gebruiken om foto's en films te maken en die voor grof geld te verkopen. E.10.000 is niet veel geld en als je op het ene kind bent uitgekeken, koop je van de winst gewoon een nieuw slachtoffer en begin je weer opnieuw...
maar als je het ga relativeren, net als veel mensen boven mij
Moeder blij en misschien een betere toekomst
Surrogaat moeder + vader blij, en kind goede toekomst.
Maar aan de andere kant, wie weet, neukt die moeder elke 9 maanden een ander om 10K op te eisen.
Zoals zo veel zaken, 1x kan mooi zijn, maar het word misbruikt.
denk je dat er iemand om geeft waar dat kind terecht komt, misscien als goed voor te misbruiken of slaaf..... jah die mensen willen graag een kind! ....
als iemand wil adopteren dan langs de gerechtelijke weg en niet zo.
een kind is geen verkoop produkt
tis eigen vlees en bloed
daar heb ik niemand woord over horen reppen
fotofotofotofoto
Zowiezo lijkt het mij dat het kind geregistreerd zou moeten worden ergens, ze hadden moeilijk dat kindje op een school kunnen aanmelden of laten behandelen in een ziekenhuis of iets dergelijks terwijl het dan officieel niet eens bestaat dus problemen zouden ze er zowiezo mee gaan krijgen dat ze never nooit niet (legaal) hadden kunnen aantonen dat het hun kind was.
I do NOT shit where I eat
Ik persoonlijk vind het bovenstaande verhaal etisch niet kunnen.
En hou er ook rekening mee dat die tienduizend euro afkomstig kan zijn van drugsgeld. Oosteuropese en Aziatische bendes kopen vaak westerse baby's om hun zwart geld wit te wassen. De baby's worden gebruikt om de organen uit te halen en daarna worden de lijkjes gebruikt voor satanistische rituelen.
Kortom: je kunt niet hard genoeg optreden tegen illegale adoptie en draagmoederschap.
zo gek vind ik het allemaal niet, als zo'n echtpaar nu graag een kind wil en die poolse niet eens de financiele middelen heeft om een kind op te voeden... iedereen blij, toch?
wel heeft het kind op de leeftijd van 16 het recht om de echte moeder te leren kennen IMHO, dat lijkt me ethisch gezien wel zo juist.
zo gek vind ik het allemaal niet, als zo'n echtpaar nu graag een kind wil en die poolse niet eens de financiele middelen heeft om een kind op te voeden... iedereen blij, toch?
wel heeft het kind op de leeftijd van 16 het recht om de echte moeder te leren kennen IMHO, dat lijkt me ethisch gezien wel zo juist.
[/quote]
Dat slaat werkelijk nergens op!! Dus jij vindt het kunnen dat iedere malloot een kind kan kopen, je zou maar horen dat je gekocht bent, zowiezo, op de legale manier is er tenminste geprobeerd om een beetje de garantie te geven aan de biologische moeder dat het in een goed fuctionderend gezin terecht komt, want dat lijkt mij de reden dat een vrouw haar kindje opgeeft voor adoptie, toch..dat je het zelf niet veel kunt bieden , en een ander stel WEL...dat wijf moet zich doodschamen dat ze op zo'n manier haar kind verkocht, ze zou zich de rest van haar leven schuldig moeten voelen, het heet niet voor niks ILLEGAAL
ps. die quote ging niet helemaal goed LOL
zo ga je niet met baby's om. foto
(Ik drijf het nog even op… foto)
Het is helemaal niet zo paranoia om te denken dat kinderen worden verkocht voor weet ik veel wat voor gore handel.
En juist omdat de kopers (hoe walgelijk is het zeg) de baby niet naar het ziekenhuis hebben gebracht geeft al aan hoezeer ze begaan zijn met het welzijn van de baby. Dit geldt overigens ook voor de biologische moeder en de tussenpersoon. Dit is gewoon pure handel en hoe het met het kind gaat, dat kan niemand wat schelen!
foto
Ik weet wel dat vooral je omgeving erg reageert van ‘zeker een ongelukje’ en ‘ze weet het nog niet zo goed, daar is ze veel te jong voor’. Was mn.leuk (NOT) omdat onze 1e dus ook gewoon ECHT iets mankeerde en door dit soort reacties het dus gewoon 3 maanden duurde voordat er überhaubt eens onderzoek gedaan werd..
Ach, you get my point.
zo arm zijn zeheus niet in Polen, kom nou, dat valt heus wel mee, echt niet zo dat je je kind moet verkopen. Maar goed, abortus mag daar niet natuurlijk, dank zij de paus waar ze zo trots op zijn, dus ja, wat moet je dan, we weten de omstandigheden niet.
Maare, proves my point. Je kan iemand niet beoordelen of het een geschikte ouder zou zijn. De 'buitenwereld' kan situaties volledig verkeerd inschatten. We vinden allemaal dat het krijgen van een kind een 'recht' is (we hebben er zelfs allerlei behandelmethoden voor, voor mensen die eerst carriere willen maken en daarna ineens minder vruchtbaar blijken...) dat voor iedereen moet gelden. Sommigen behandelmethoden worden nog (gedeeltelijk) vergoed ook, omdat we dit recht zo belangrijk vinden.... Alleen als je in de ongelukkige positie bent dat je geen kinderen KAN krijgen, moet je ineens aan regels gaan voldoen die door de deskundigen zijn opgelegd en mag je de boel nog zelf betalen ook (terwijl je ook zou kunnen denken dat het een vorm van ontwikkelingshulp is, en die mensen misschien zelfs uit DIE ruif zouden moeten kunnen meeeten !) Ik vind dat een vorm van rechtsongelijkheid waar je U tegen zegt !
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken