Nieuws
Luipaard leert eigen kooi te openen

Tot de verbazing van de beheerders bleek het vrouwtjesluipaard zelf in staat te zijn haar kooi te openen. Met haar poot haalde ze de kling voorzichtig en nauwkeurig van het slot.
"Ze is in staat om de kling voorzichtig van het slot te doen en checkt eerst uitvoerig de omgeving voordat ze uit haar kooi stapt. Voor zover ik weet is dit nog nooit elders in de wereld gebeurd," aldus een woordvoerder van het park.
Volgens de woordvoerder heeft de katachtige de truc zichzelf aangeleerd. Als ze uit haar kooi ontsnapt was, zat ze overigens nog wel vast in een afgesloten gedeelte van de dierentuin.
Gewoonik
Live ur life while u can, u never know when it ends.
dat (meeste) mensen dom zijn, weet ik al langer dan vandaag
Komop, het blijven dieren, die zijn gewoon DOM foto.
Mijn hond kan eieren koken! foto
|
Laat 11 september uw sporttas staan !
Fun Lovin' Terrorist / Toeps addict
Hoe heet dat beest eigenlijk.......Houdini?
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
Lijkt me trouwens best vaag om dat op camera te zien..iemand?? filmpje??
|
Laat 11 september uw sporttas staan !
Fun Lovin' Terrorist / Toeps addict
btw .. slim beest man .. wat gaat ie als volgende doen?
Al die beesten spelen gewoon een spelletje met ons. Overdag rustig in die kooi zitten, en dan 's nachts gaan alle trossen los! 8)
Een van onze katten heeft ons zo een keer buitengesloten, was hij op de sleutel gesprongen foto
Wat wel helpt is de deur helemaal op slot draaien.
Tyson is al 2 keer bij Supermarkt Sanders op bezoek geweest, tegenover ons.
1e keer kreeg die een lekker stukje worst en een bakje water in het magazijn, 2e keer heeft een meisje hem meegenomen naar haar huis, er was bij ons niemand thuis en is later teruggebracht foto
Het beest bevrijdt zichzelf 666
De christus komt terug ..
We trekken naar Jeruzalem, lopen marathonlopers omver ..
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken