Nieuws
Britse kinderen leren over orale seks
De overheid wil de lessen, die op 104 scholen als test werden uitgevoerd, aan alle scholen in Engeland en Wales aanbevelen. Leraren kunnen aan de universiteit van Exeter een cursus volgen waarin ze leren hoe ze zonder schaamte de lessen moeten geven. De makers van het onderwijsprogramma's benadrukken dat het niet de bedoeling is om kinderen aan te zetten tot orale seks, maar ze te leren dat ze, als ze toch intiem willen zijn, beter orale seks dan geslachtsgemeenschap kunnen hebben.
Het percentage tienerzwangerschappen in Groot-Brittannië is het hoogste van Europa. In 2002 werden 39.286 zwangere tienermeisjes geteld. Inmiddels zijn er al zeker zestig miljoen pond uitgegeven aan programma's en acties om de zwangerschappen tegen te gaan, maar dit heeft tot nu toe geen effect gehad.
_O-
Geen sex voor het huwelijk, dat lijkt mij de beste oplossing tegen tienerzwangerschappen.
Anders een condoom mischien?
Of mischien de pil?
Ze kunnen beter de meisjes videos en voorlichting geven over hoe erge klootzakken de meeste mannen zijn en hoe erg het is om op jonge leeftijd zwanger te worden!! Werkt een stuk beter!
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Orale seks les op school: ronduit belachelijk! Ik zou mijn kind thuis houden.
foto
oeh ja, jij daar met die blonde haren. Kom jij maar es bij DeBastaard en ga maar s ff op je knieen! * sop sop sop * Mwah, niet slecht, een 7 ! Next ! Jij met die bruine haren! On your knees !
whahah
Dit is natuurlijk ook een oplossing, maar ik ben tegen. Stel je hebt al 2 jaar een vriendje of een vriendinnetje, je hebt nog nooit met elkaar "gespeeld" en gaat dan trouwen. Kom je er op de huwelijksnacht achter dat het echt niet klikt in bed of je partner frigide is, lijkt mij maar niks.
Les 1: foto
Les 2: foto
Les 3: foto
Les 4: foto of foto
En voor de heren na les 4 : foto
Violets are blue
Wololo Wololo
Now violets are red too
Je bent een knappe jongen als je met een mooie vrouw staat te vrijen en je houd je hromonen onder controlle ,dat lukt geen mens.
Maar wat voor behoeds middelen heb je zeker gelijk.
Maar ik denk dat dat wat moeilijker bespreekbaar is als hier in nederland en vaak heb de jonge lui daar ook geen geld voor.
Zouden docenten dan ook vrijwilligers vragen voor een demonstratie? foto
Hey John, what did you had for your sexual class? Well, I had an D for the test, but I bet that I'll have an A for the practicum... I'm just going to practice a lot... foto
View my FOK!Fotoboek: http://fotoboek.fok.nl/user.fok?id=50884
Visit my websiste: http://www.muttley.nl
Of leer ze misschien hoe ze op een geile manier elkaar moeten onder schijten!.
Goed bezig die Britten, ga zo door.
foto
* is een man en geen homo foto
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Ben benieuwd of je examen dan mondeling is foto
Dat is natuurlij de oplossing. Waarom zouden we gaan onderzoeken terwijl we ook tegen alle britten kunnen zeggen dat ze neit aan seks voor het huwlijk moeten doen. Ik denk echt dat iedereen dan zegt "Owh, laten wij dan maar stoppen met seks voor het huwelijk" foto
Geweldige reactie weer hoor foto
dus regering promoot kanker bij tieners ?
Waarom zou je kinderen, nog vóór hun lichamen zijn begonnen met de voorbereidingen voor een toekomst met seksuele mogelijkheden, bloodstellen aan dit onderwerp? De meeste van hen zijn hier (van nature) nog helemaal niet in geïnteresseerd! Maar ik heb een paar maanden geleden gelezen dat het nu al zo ver is dat kinderen van 11 nóg jongere kinderen al hebben aangerand... Waarom zou je iedereen bloodstellen aan bepaalde vormen van informatie waar niet iedereen op gepaste wijze mee om kan gaan? Sommige mensen blijken nu eenmaal niet in staat zichzelf eeuwig te beheersen terwijl ze, via de media, dag en nacht worden lekker gemaakt met bijv. roken, junk food of seks.
Hetzelfde vind ik trouwens ook van de Nederlandse tv. Het lijkt wel of geen zender meer in staat is om programma´s te maken die echt interessant zijn, bijna allemaal hebben ze (half)naakte acteurs nodig en taboe-achtige onderwerpen om kijkers te lokken. Een mooi vrouwenlichaam kan ik zeker wel waarderen, maar niet als ik weet als bijv. mijn zusje daardoor meer risico zou lopen om slachtoffer te worden van iemand die ' verminderd toerekeningsvatbaar' of een ordinaire verkrachter is. Feit is dat het belangrijk is om 'erbij' te horen -- en niet iedereen kan goed aan deze eis voldoen, met als gevolg dat deze mensen het gevoel hebben zich extra te moeten bewijzen en bijna alles doen waar anderen hun toe uitdagen. Als een dergelijke situatie lang genoeg duurt dan kan het zo zijn dat deze mensen helemaal van elke vorm van remming verliezen... deze mensen zijn het meest gevoelig (beinvloedbaar) voor propaganda via de media en suggestie van gelijken (peerpressure). Het is waar dat deze mensen nu eenmaal zelf verantwoordelijkheid hebben te dragen voor hun acties, maar irrelevant op het moment dat een aantal mensen dit niet blijken te kunnen.
Roken is schadelijk, daar mag dan ook geen reclame meer voor worden gemaakt. Voor leningen, junkfood en snoepgoed hangen soortgelijke maatregelen in de lucht... en wat nu als overdreven media-aandacht voor seksualiteit schadelijk blijkt te zijn - denk aan het aantal aanrandingen/verkrachtingen en tienerzwangerschappen?
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
«shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
Je zou lessen moeten geven die afschrikken. Laat ze de realiteit zien en belicht de nadelen dan heb je ook geen gratis abortussen, condooms of pillen nodig. En ach er is niks verkeerd met een brede inhoud van je biologielessen.
Waar het hier om gaat is sexuele voorlichting op school. En het blijkt keer, op keer, op keer opnieuw dat als kinderen sexuele voorlichting krijgen op school ze op LATERE(!!!) leeftijd beginnen met sex. Toevallig staat in de kop van dit artikel dat het om voorlichting ging over orale sex, maar uiteraard is (ook in dit onderzoek) dat onderwerp ingebed in een veel breder pakket van sexuele voorlichting over allerlei vormen van sexualiteit.
Dat nu "oraal" in de titel staat wil zeggen dat Britse kinderen blijkbaar voordien maar zeer beperkt werden voorgelicht over de verschillende facetten van intimiteit/ sexualiteit.
En wat mij betreft kan sexuele voorlichting niet jong genoeg beginnen (uiteraard aangepast aan de belevingswereld van de betreffende peuter/ kleuter/ kind/ tiener)
het gebeurt toch.
is ook niet meer van deze tijd, dat zie als je om je heen kijkt.
Nou ja, ik vind het maar onzin, lessen over orale seks foto
"Mam, we gaan boven even huiswerk maken. We hoeven geen thee!"
ROFL
Abortus toestaan is ook alleen maar symptoonbestrijding, als je de noodzaak tot nou eens probeert te voorkomen.
one way or another
Maar ja, mijn argumenten zijn natuurlijk niet in het korte termijn belang van de gemiddelde snikkel... dus is het een kwestie van tijd voordat argumenten dat iedereen voor zichzelf kan beslissen. Het feit wil dat dit niet zo is, het bewijs dient zich aan in de vorm van talloze Nederlanders die niet in staat blijken een goede boekhouding bij te houden en daardoor in de schulden raken. Een ander voorbeeld is het enorme aantal bedrijven dat de natuur leeg rooft voor een beetje extra winst op korte termijn, waardoor het hele ecosysteem uit balans dreigt te raken (greenpeace zegt dat het al zo ver is). Waarom zouden mensen wel in staat zijn goede keuzes te maken over zaken die vooral henzelf en directe omgeving aangaan? Vergeet niet dat wat betreft seksueel verkeer in veel gevallen alleen het korte termijn voordeeltje wordt belicht - er wordt meestal niet eens bij verteld dat het pleziertje ook wel kan tegen vallen, en over de overige consequenties dan nog maar te zwijgen. Ik geloof niet dat jongeren veel wijzer worden van seksuele voorlichting als ze niet ook zelfbeheersing hebben geleerd én sommige dingen gewoon niet doen. Want dat is de bedoeling van deze voorlichting, hetzelfde is het doel van voorlichting m.b.t. vuurwerk, maar elk jaar weer zijn er mensen die denken dat hun niets zal gebeuren óf er op het kritieke moment gewoon niet bij stil staan. Waarom is sommig vuurwerk verboden als iedereen in staat is goede beslissingen te nemen?
De oorzaak is op onnatuurlijke wijze opgewekt en versterkt interesse in iets wat wel leuk kan zijn, maar niet helemaal zonder bijwerkingen is. Weet jij veel wat er om gaat in het hoofd van een meisje dat heeft bewezen van haar vriendje te houden door met hem naar bed te gaan, waarna hij haar dumpt omdat z'n snikkel nu te vreden is!? Tenzij ze allebei op een one-night-stand uit waren, wat lang niet altijd het geval is, heeft één van de twee een gevoel wat misbruikt-zijn benaderd.
Zat mensen hebben een grote verhalen over hun seksleven, maar de meesten van hen ontwikkelen ook een erge depressie zodra de relatie mislukt... Ik ben het er idd mee eens dat iedereen verantwoordelijk is voor zichzelf, maar ik vind ook dat iedereen verantwoordelijk is voor zijn/haar gedrag t.o.v. een ander én dat alle aspecten van seksualiteit en sociale omgang in het algemeen moeten worden benadrukt. Ik vind het erg min als één mens een ander even gebruikt/misbruikt voor eigen plezier.
Die mogen natuurlijk niet op straat wonen, krijgen daardoor altijd voorrand bij een huis, en daardoor zijn er zoveel tienerzwangerschappen in Engeltjesland.
fotofotofoto
is al het een en ander over geweest, zowel in kranten als in tv programma's van oa. KILROY
wil je niet meer thuis wonen? hoppa, ff zwanger worden...
niet echt de juiste reden... foto
ook het gebrek aan sexuele voorlichting (iedereen doet "het", maar niemand praat "erover" foto ) zorgt voor dit probleem...
-.,.-°--> Young and Safe on the Road <--°-.,.-
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken