Een Nederlander die aan het winkelen was in het Belgische Lanaken zal zijn bezoek aan onze zuiderburen niet snel vergeten. Tijdens het wateren in de buitenlucht, gleed zijn auto namelijk in het kanaal.
De man kreeg vrijdag tijdens de rit ineens last van hoge nood. Hij zette zijn auto langs de kant van het kanaal, en goot de aardappels af tegen een boom. Ineens zag hij zijn auto voorbij rollen. Lijdzaam moest hij toezien hoe zijn SUV van het merk Toyota kopje onder ging.
De brandweer van Maasmechelen moest eraan te pas komen om de auto op te sporen. Het duikteam wist het voertuig te lokaliseren en op het droge te krijgen. Vermoedelijk was de man vergeten de auto op de handrem te zetten.
quote:Lijdzaam moest hij toezien hoe zijn SUV van het merk Toyota kopje onder ging.
quote:mag ik je aanrakenOp zondag 8 februari 2009 @ 20:09 schreef Sneeuwbataljon het volgende:
Woow in dat kanaal heb ik een keer met een bootje gevaren!!
quote:Toyota Picnic misschienOp zondag 8 februari 2009 @ 20:10 schreef shiznuts het volgende:
Het enige dat me opvalt aan dit bericht... is...
Een SUV... van Toyauto? Hebben die dan SUV's. Ik ken alleen maar de Aygo, Avensis, Corolla, Prius...Ach ja, hard lesje.
quote:En die compensatie is dan ook wel zeer kort gebleken ja.Op zondag 8 februari 2009 @ 20:09 schreef DaanA het volgende:
[..]
![]()
Ik sloeg SUV-rijders toch al niet al te hoog aan.![]()
Gebrek aan ontwikkeling en smaak compenseren met overschot aan auto.
quote:Is dat een gedehydrateerde hybride?Op zondag 8 februari 2009 @ 20:12 schreef Enos het volgende:
[..]
Toyota Picnic misschien
quote:Op zondag 8 februari 2009 @ 23:08 schreef Pluckie het volgende:
Da's best wel Suv van die man...
quote:Oh yeahOp zondag 8 februari 2009 @ 20:09 schreef Sneeuwbataljon het volgende:
Woow in dat kanaal heb ik een keer met een bootje gevaren!!
quote:dat kan hierOp zondag 8 februari 2009 @ 20:17 schreef Superpeerke het volgende:
hoe kan ik een foto uploaden----- die jullie kunnen zien bij mij post
quote:Ik denk toch dat het een RAV4 was, want om een FJ of landcruiser te kopen moet je toch wel enigszins hersens hebben(of een goed lot). Daarnaast is zeker de landcruiser zelden met handbak geleverd, dus rolt niet zomaar de sloot in. De FJ is daarnaast ook redelijk zeldzaam. Ze vallen daarnaast ook niet in het SUV segment.Op zondag 8 februari 2009 @ 20:50 schreef Vendris het volgende:
Of ooit van Landcruiser gehoord? Die dingen zijn groot.
[afbeelding]
of misschien de toyota fj cruiser...
[afbeelding]
quote:Op zondag 8 februari 2009 @ 23:42 schreef frut666 het volgende:
Goed zo, weer zo'n k*t SUV minder
quote:Sommige mensen komen echt van een andere planeetOp zondag 8 februari 2009 @ 20:10 schreef shiznuts het volgende:
Het enige dat me opvalt aan dit bericht... is...
Een SUV... van Toyauto? Hebben die dan SUV's. Ik ken alleen maar de Aygo, Avensis, Corolla, Prius...Ach ja, hard lesje.
quote:En Vlaanderen kennende, ik heb er als Vlaming ervaring mee na een klein ongelukje vorig jaar, krijgt hij er nu nog enkele flinke boetes over pietluttigheden bovenopOp maandag 9 februari 2009 @ 08:30 schreef EvilMonkey het volgende:
HAHA! Die heeft zn lesje wel geleerd
quote:RAV4Op zondag 8 februari 2009 @ 20:10 schreef shiznuts het volgende:
Het enige dat me opvalt aan dit bericht... is...
Een SUV... van Toyauto? Hebben die dan SUV's. Ik ken alleen maar de Aygo, Avensis, Corolla, Prius...Ach ja, hard lesje.