Tieners vrijgesproken van groepsverkrachting Arnhem
Drie tieners uit Arnhem zijn woensdag in hoger beroep vrijgesproken van groepsverkrachting. Het Arnhemse hof acht niet bewezen dat de drie voorjaar 2010 een destijds 15-jarig meisje verkrachtte. Volgens de rechters staat niet vast dat het meisje met geweld werd gedwongen tot seks.
De rechtbank in Arnhem veroordeelde de drie in 2010 nog tot jeugddetentie, reclasseringstoezicht en een behandeling bij de forensische GGZ-instelling Jong Batelaar en tot taakstraffen variërend van tachtig tot honderdtwintig uur.
De drie van 17 en 18 jaar waren in de nacht van 5 op 6 juni 2010 op een feestje in de Arnhemse wijk Malburgen. Daar nam een van de jongens het dronken meisje mee naar een steegje waarna ze door de jongens zou zijn verkracht. Het Arnhemse hof meent dat onvoldoende is vast komen te staan dat sprake was van dwang en geweld. Bij het incident was ook een vierde jongen uit Westervoort betrokken. Hij is niet in beroep gegaan.
meisje zal niet voor niks aangifte gedaan hebben.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
A murky, forgotten land.
JAAAAAA EINDELIJK wint Chelsea de CL!!!!!
= mening
Als je dan op school komt de volgende dag en heel de school noemt je een slet/hoer krijg je spijt.
Ik vind zelf dat sex hebben met iemand die zo dronken/high is dat ze niet weet wat ze doet altijd verkrachting is. De wet vindt van niet.
Zoiso is je getuige verklaring niet echt betrouwbaar als je tijdens de sex/verkrachting ladderzat was.
Dit zijn dingen die in mijn ogen erg verontrustend zijn. Want dit zou betekenen dat zo iemand gewoon iemand anders kan pwnen zonder dat daar enig bewijs van is.
Misschien kunnen we dan direct de uitbater van de kroeg ook aanklagen aangezien hij drank heeft verkocht aan een minderjarige? Of drank heeft verkocht aan een dronken persoon?
Wel vreemd, hoe 3 van de 4 niet schuldig zijn aan verkrachting, en eentje wel
Kom is op man. Gooi die gasten achter de tralies. Het feit dat je hem erin stopt nadat een seconden geleden iemand anders dat deed vind ik al een smerig idee. Bah.
ik noem het gerechtigheid
verkrachters
Op die manier had ik genoeg vrouwen kunnen meeslepen en neuken zonder dat ze er iets van zou herinneren de volgende ochtend. Van die idioten die dan "gemiste kans" roepen o.i.d. die zouden zelf eens flink in dronken toestand uitgeboord moeten worden door een grootgeschapen neger ofzo.
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Maar over het algemeen gesproken zijn er genoeg 'gekke' meisjes die, zeker met drank op, rare dingen doen.
Dat JIJ je iets niet kunt voorstellen wil niet betekenen dat het niet bestaat/voorkomt.
Als je als enige van de 4 wordt veroordeeld voor groepsverkrachting, dan gaat het toch niet meer om een groep en ben je toch onterecht veroordeeld? Dan kan het hoogstens een verkrachting zijn maar geen groepsverkrachting.
Dat de Rechter het niet bewezen acht maakt het niet mogelijk om deze jongens te veroordelen, dat is duidelijk en het zou ook niet anders moeten.
Het blijft alleen wel zo dat ik samen met vele andere "weet" dat deze jongens haar hebben verkracht. Nu ik dit typ zie ik ook wel hoe krom dit is, maar toch.
De rest ben ik dan weer wel met je eens.
Maaaaar... Als jij 100% zeker bent dat wat je gedaan hebt niet strafbaar is, ga jij, zeker op zo'n jonge leeftijd dat het zeer nadelig is voor de rest van je leven, nooit of te nimmer een straf accepteren.
maar ik dacht altijd: nee heb je, ja kun je krijgen...
waarom word er wettelijk altijd naar de vrouw gekeken die niet nee kan zeggen? waarom word er niet naar de man gekeken die van zulke omstandigheden misbruik maakt en niet om toestemming vraagt?
maar als er ergens ingebroken word en de inwoners zijn niet thuis en dus ook niet 'neeeeeeeeee!!!' kunnen roepen dat ze niet willen dat er 'ingebroken' word dan word er wel gehandeld naar de slachtoffer toe.
want dan worden de daders wel opgespoord met bijbehorende straf.
waarom is dit met betrekking tot je lichaam anders? qua 'inbreken'? waarom moet er dan wel een nee geroepen worden of jezelf verdedigen voordat je gerechtelijk sterk staat?
het systeem slaat gewoon nergens op...
/Betekend natuurlijk niet dat dronken mensen neit verkracht kunnen worden.
En wanneer dat meisje haar verantwoordelijkheid niet neemt verwacht je van een jochie wel dat hij zijn verantwoordelijkheid neemt? Ligt de fout dan ineens bij dat ventje en moet hij maar als verkrachter gezien worden, lekker geëmancipeerd.
dit is heel triest tegenover de mensen die dit daadwerkelijk meemaken.
over de kwestie zelf heb ik niets te zeggen, als 15 jarige heb je toch wel wat anders te doen dan jezelf dronken maken?
daar begint het al mee. dus over de eventuele verkrachting wat dan wel of niet plaats heeft genomen zal ik geen oordeel over hebben.
maar dat de rechtspraak in nederland met dat het geen verkrachting is als iemand niet nee kan zeggen of niet van zich af kan slaan vind ik erg jammer.
alhoewel... mensen in coma en mensen waarvan de spieren en spraak niet meer werken kun je dus gewoon.............
en dan sta je gerechtelijk ook nog sterk ook nog!
'ja maar, ja maar, ze zei niet nee, en verweerde zich niet, dus hoe kon ik weten dat ze niet wou meneer de rechter?'
perfect!
Wanneer iemand dus teveel op heeft en het toestaat dat iemand anders bv een tongzoen geeft was de actie dus op het moment gewenst, het werd namelijk gewoon toegestaan, alleen achteraf ineens niet meer.
Je kunt jezelf niet van je verantwoordelijkheid ontdoen door te stellen dat je dronken was. Wanneer je in beschonken toestand bijvoorbeeld iemand aanrijdt met de auto omdat je niet oplette en geen voorrang gaf, kun je ook niet zeggen dat je er niets aan kon doen en dat je wel voorrang had gegeven als je nuchter was geweest. Zo werkt het ook met verkrachting, je kunt niet zeggen dat je geen toestemming had gegeven als je nuchter was geweest. Is namelijk niet te bewijzen.
Wanneer je in coma ligt is het natuurlijk anders, je staat op dat moment namelijk niets toe, dus is het ongewenst.
Er wordt hier veel gespeculeert, ik vind ook dat dat wanneer ze te dronken was om tegen te stribbelen, het simpelweg verkrachting is. Maar dit moet wel bewezen kunnen worden, hoe zuur het ook is.
[ Bericht gewijzigd door decisiveme op donderdag 15 maart 2012 @ 09:18 ]
want de ander maakt misbruik van de situatie.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken