Vrouw zwaargewond bij brand in slaapkamer
Een 54-jarige vrouw uit Apeldoorn is afgelopen nacht zwaargewond geraakt bij een brand in haar slaapkamer. Dat meldt de politie vandaag. De vrouw liep meerdere brandwonden op. Haar toestand is kritiek.
De hulpdiensten werden rond 02.15 uur door een familielid van de Apeldoornse gewaarschuwd over de brand in de woning aan de Schrijnwerkershorst. De vrouw werd op de bovenverdieping aangetroffen. Ambulancemedewerkers zetten haar onder de douche, waarna de Apeldoornse naar een ziekenhuis werd gebracht.
In de slaapkamer van de vrouw werd een verbrande matras gevonden. De brandweer heeft deze naar buiten gegooid en geblust. De oorzaak van de brand wordt nog onderzocht. De twee familieleden van de vrouw die ook in de woning aanwezig waren, zijn opgevangen. De politie heeft hun verklaringen opgenomen.
(Ik heb er een, maar nog steeds niet opgehangen...)
In Mekka
Dat is pas leuk
Het licht springt op rood, oranje en groen maar in de Maten (de wijk waar het was) is altijd wat te doen [/einde herman finkers modus ]
Met een klein brandblussertje kun je een kaarsje doven, daarna is hij leeg. Wil je een beginnende brand blussen dan heb je al snel een vrij grote nodig.
maar of je het gevondene waardeeert?
De moeder van een vriendin van me is overleden nadat een potpouri potje met kaarsje eronder in de hens vloog.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken