Gerard Joling met tijgerbalsem op paard
Gerard Joling begaf zich zondag in de piste tijdens het internationale topconcours Jumping Amsterdam. De voorbereiding leverde Joling flinke spierpijn op. Zijn poging om die te bestrijden met tijgerbalsem bleek niet erg succesvol.
Joling gaf onder leiding van dressuurruiter Edward Gal een demonstratie met het paard French Kiss. De zanger trainde anderhalve week voor de show met fikse spierpijn als gevolg. Om de pijn in zijn benen iets te verzachten smeerde Joling ze op de grote dag in met tijgerbalsem, maar dat bleek geen groot succes in combinatie met een strakke paardrijbroek, is te lezen op zijn website.
Het was niet de eerste keer dat Joling een paard besteeg. Voor de opnames van zijn clip '24 Uur Verliefd' klom de zanger ook al eens op een edele viervoeter. Als Gerard het niet zo druk zou hebben, zou hij naar eigen zeggen vaker in het zadel te vinden zijn.

Hopelijk heeft hij het niet op zijn eikel gesmeerd (foto: Novum)
Geweldig.
Nu moet ik dat beeld uit mijn ogen schroeien.
(Mogelijk met tijgerbalsem)
Je huid verbranden is lariekoek. De hitte die wordt veroorzaakt door je eigen lichaam doordat er meer bloed naar de besmeerde huid geleid wordt door middel van plaatselijk de bloedvaten opgen te zetten (doorbloeding wordt gestimuleerd) en je dus opwarmt door je eigen bloed. Het gaat tenslotte ook om doorbloeding stimuleren waardoor afvalstoffen sneller afgevoerd worden en de pijn dus sneller verdwijnt. De warmte is een neveneffect waar het eigenlijk niet eens om gaat.
Het mag niet gebruikt worden als middel om op te warmen of als vervanging van een goede warming-up. Omdat het je eigen hitte is die je voelt kun je onderkoeld raken. Net als teveel alcohol en kou buiten. Doorbloeding, gestimuleerd door alcohol, laat je geloven dat je het warm hebt terwijl het eigenlijk niet zo is. Tevens worden je spieren intern niet warmer maar alleen aan de oppervlakte. Tijgerbalsem gebruiken als alternatief voor een warming-up is een goed recept voor spierscheuringen.
Zou tijgerbalsem zelf opwarmen moeten er ovenwanten bij zo'n doosje geleverd worden. Het bakje is altijd van metaal. Moet je je eens voorstellen hoe heet dat bakje zou zijn als de balsem zelf warmer zou worden...
OT: Verder non nieuws natuurlijk. Kun je net zo goed het merk pleepapier van Gerard als nieuws de wereld in slingeren. Net zoveel nieuwswaarde.
[ Bericht gewijzigd door Zeijbaor_187 op woensdag 27 januari 2010 @ 12:11 ]
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken