Nieuws

Verstappen praat met drie CART teams

Op deze plek staat externe inhoud die niet van FOK! afkomstig is. Het tonen van deze inhoud kan ertoe leiden dat de externe partij (waar de inhoud vandaan komt) cookies op jouw computer of device zet. Hiervoor moet je eerst expliciet toestemming geven.
Ik begrijp het. Toon deze inhoud; ik accepteer externe cookies.
Jos verstappen is in vergevorderde gesprekken met drie Champcar teams. Volgens het tijdschrift Racereport, is “Jos the Boss” in gesprek met Rocketsports, Conquest en een derde team, waarvan Verstappen de naam niet wilde geven. Mogelijk zou hij zelfs al binnen twee weken kunnen tekenen.

Verstappen is echter ook nog steeds bezig met een terugkeer naar de Formule 1. Momenteel heeft hij alleen nog kans op een zitje bij Minardi of een van de twee bij Jordan. Jos heeft ook de optie om later dit jaar een coureur te vervangen zoals hij eerder bij Steward deed.

Nederlander Nicky Pastorelli is ook op zoek naar een zitje in de Champcar series, hij heeft over enkele weken een testrit bij Walker Racing.