Geliquideerde man was stagiair TEC-college
De 29-jarige Hassan Abdullah die gisteravond even na 20.30 uur pal voor een snackbar aan de Amsteldijk werd doodgeschoten, is volgens het TEC-college in Slotervaart een voormalig stagiair en geen leraar. Hij was daar volgens de school niet meer werkzaam, zo liet een woordvoerder vanochtend weten.
Leerlingen van de school verklaarden tegenover AT5 echter dat ze recent nog les van de man hadden gehad. Hij gaf wiskunde aan leerlingen van de vakgroep licht, beeld en geluid.
Abdullah was woonachtig in de Uithoornstraat en was vijfdejaarsstudent aan de lerarenopleiding Hogeschool Ipabo aan de Jan Tooropstraat in Slotervaart. Het hele vorige schooljaar heeft hij wiskunde gegeven op het TEC-college. Hij was een bekende van de politie, ''maar niet in de sfeer van zware criminaliteit''. Volgens de politie is de man geliquideerd door twee mannen die er vandoor gingen op een scooter. Van de daders ontbreekt nog ieder spoor.
Wiskundeleraar Mustapha Daher van het TeC College zegt dat er op de school ''grote verslagenheid'' heerst. Hij had Hassan vorig schooljaar onder zijn hoede toen hij stage liep. ''Hij heeft zijn opleiding afgerond en was aan het solliciteren. Hassan was een toffe gozer en populair bij leerlingen. We zijn erg geschrokken van dit nieuws.'' Daher denkt niet dat de moord een wraakactie was van leerlingen.
Een jaar geleden werd het Technisch College ook al opgeschrikt door een moord. De 16-jarige leerling Youssef Mokhtari werd toen voor het schoolplein doodgestoken door zijn 14-jarige klasgenoot Hüseyin P. De dader werd dit jaar veroordeeld tot elf maanden jeugddetentie
Op 22-02-2009 22:26 schreef Bellerophon het volgende:
Sterf een pijnlijke dood, trut :')
Watskebeurt met Nederland?
wat wil je nou zeggen?
Het is toch ramadan
Het is ook wat anders dan Jack Bauer, The Kaiser Chiefs en Lego.
Wat is je punt?
Nuff said
Maar wel een bekende bij de politie dus niks verloren
http://www.youtube.com/DerOllie
\[i\]What would life be like without rhethorical questions?\[/i\]
En verder... 29 jaar en dan nog stagiair? En het is geen advocaat
Dat hij daar leraar/stagair is/was doet toch helemaal niet ter zaken? Het is immers een afrekening.
Het is slechts een toevalligheidje dat er vorig jaar iemand van het TEC is neergestoken. Meer niet.
Laat het TEC er dus lekker buiten. Irrelevantie tot en met.
Om half negen 's avonds was het al donker hoor, dus dan mogen moslims gewoon eten hoor. Ik weet niet of jij enig benul hebt van ramadan?
Het is ook niet mijn favoriete volk, maar jezelf een beetje verdiepen in hun geloof kan geen kwaad hoor, dan weet je tenminste waar je over spreekt.
Waarschijnlijk heeft ie nu z'n schuld afgelost
Daarbij heeft het hele TEc niets met deze afrekening te maken. Laat het TEC er dan dus ook lekker buiten. Voegt namelijk niets relevants toe aan het bericht. Doch.... het maakt het natuurlijk wel een stuk spannender/sensationeler.
In Mekka
Dat is pas leuk
The godlike terror train
The superior, artificial brain
Feel free to call me Blaine
Ondanks dat, RIP.
In Mekka
Dat is pas leuk
Maar da's vast niet waar, da's vast 'propaganda', want we weten allemaal dat mensen met dat soort namen stuk voor stuk modelburgers zijn.
Maar weet je wat, dat lees ik nooit. Zijn meestal mensen met wat "exotischer" namen
Kijk je welis opsproing verzocht? Daar zijn de 'exoten' ook altijd in de meerderheid.
Is dit niet meer buitenlands nieuws
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
En je bent een goeie allochtoon, je hebt goed opgelet, alleen helaas voor jou ligt de tijd dat je instant 'gelijk' krijgt als je het woord "RAZZIZT" gebruikt ver achter ons.
Iedereen en alle cijfers spreken je keihard tegen. Jammer joh
sterf toch.
Rust in vrede Hassan
Maar heb je wel eens van kansberekening/statistiek gehoord? Yup, heel triest. Al vraag ik me wel af waardoor meneer precies de status "bekende van de politie" mee heeft verdiend. Dat kan natuurlijk prima, hey.
In geval van amerikanen britten of NL'ers heb je het over import. Westerlingen noemen hun kinderen niet 'mohammed'. Ze noemen hun kinderen bv. ook geen 'jezus'
Voor christenen was Jezus een belangrijk persoon, toch heeft bijna geen christen de gore pretentie om z'n zoon jezus te noemen
En hoe zat het met 'mohammed', dat is nog steeds de meest voorkomende jongensnaam onder moslims?
Maar de kans is dus beduidend groter
Wat ik zeg: westerlingen noemen hun kinderen niet "mohammed".
(even los of het nou een leraar was en of het relevant is in dit geval).
Is dit een schijnvraag waarin het antwoord al besloten ligt?
>>> Geen referrertje in sigs <<<
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken