Nieuws
'Verdachte Hüseyin P. werd gepest'

De dodelijke steekpartij gebeurde op 11 oktober bij het Technisch College (TeC) in Amsterdam-West.
Volgens de raadsman maakten vier jongens hem het leven zo zuur dat hij uiteindelijk uit noodweer zijn mes heeft getrokken en met zijn arm voor zijn ogen in het wildeweg heeft gestoken. Getuigen hebben ook verklaard dat de uit Turkije afkomstige P. niet door zou hebben gehad waar hij mee bezig was, zei Moszkowicz.
De verdachte zat pas net drie weken op de school en gedroeg zich volgens de advocaat netjes. Het viertal had het echter op hem voorzien en drukte een paar dagen voor de fatale steekpartij nog een brandende sigaret uit op het gezicht van P., weet de advocaat. Uit angst nam hij daarop een mes mee naar school.
De donderdag waarop de situatie escaleerde, zou hij wederom zijn gepest in de klas. ''Zijn pen en schrift werden afgenomen en hij werd gestompt en geslagen. De jongens zeiden hem dat ze hem zouden opwachten in de pauze. Hij is daarop na de les in de aula blijven wachten tot ze weg waren. Na een uur of anderhalf uur kreeg hij een telefoontje van iemand dat hij naar buiten kon komen. Daar stonden drie of vier jongens hem op te wachten om hem in elkaar te slaan'', aldus de advocaat. Dat leidde volgens hem tot de climax met de dodelijke afloop.
P. blijft nog zeker negentig dagen in voorlopige hechtenis, maakte de rechtbank donderdag bekend. Volgens Moszkowicz kan hij maximaal één jaar celstraf krijgen omdat hij minderjarig is. Daarna kan hij nog twee keer twee jaar in een jeugdinrichting worden geplaatst.
foto
Maar als het verhaal waar is dan heb ik wel meer begrip voor Hüseyin P.
Al keur ik het steken natuurlijk af!!
foto
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
Wat een gelul zeg! ik werd vroeger erg veel gepest! meestal door erg domme mensen (blijkt achteraf dan). En heb ik daarvoor wraak genomen op anderen? nee, nooit gedaan. Ik kom juist nu alleen maar sterk op voor zwakkeren en kom op voor gelijkheid en onrecht.
Iemand neersteken is gewoon een zieke hersenkronkel en dat is reden genoeg om die lul het land uit te trappen.
Die advocaat komt zelf met een aantal kant en klare scenario's zodat er verzachtende omstandigheden aangerekend worden door de rechter.... foto
Overigens zo typisch dat bijna alle allochtonen en zware autochtone criminelen die in het nieuws komen een extreem dure advocaat kunnen veroorloven... niemand die zich afvraagt waar dat geld vandaan komt!!! en die connecties!!! foto
Zeker na het detail dat er een sigaret op zijn gezicht werd uitgedrukt!!!!
Ik hou maar ff stil want anders ga ik nog wilders gedrag vertonen!!!!!!!!!!bahbah fotofotofoto
Als iemand bij mij een cigaret in mijn gezicht uitdrukt (of probeert te drukken, want over het algemeen ben ik toch sneller), dan komt de tegenpartij er ook niet ongeschonden vanaf.
Je kunt natuurlijk zeggen dat het laf is om iemand neer te steken, en dat is het ook... maar het is ook laf om als 16 jarige met een groepje samen 1 nieuw jochie er steeds uit te pikken om te pesten.
Dus als het waar is, en ALS moet dan eigenlijk in hoofdletters, dan heb ik er niet eens zoveel moeite mee dat zo'n gozer dan van zich af bijt...
Maar het blijft een trieste gebeurtenis.
NIET! foto
"van zich afbijten" iemand vermoorden... foto
Sommige mensen moeten ook alles links/rechts zien.
en btw dat moorden zoals Moskowitz schets, is niet echt een moord met voorbedachte raden!!!!
Iemand doodsteken is niet de juiste oplossing maar op dat moment weet die misschien niet hoe die het moet oplossen.<mensen die nu zeggen dat die hulp moest zoeken moeten zich afvragen heeft het zin?politie bellen heeft geen zin die komen niet,directie van de school of leraar wat kunnen ze doen?schorsen heeft geen zin die denken dat het vakantie is,tegen de van die rotjoch ouders vertellen?maakt het gewoon erger of die ouders hebben geen controles over hun kinderen.>Die pipo's hadden op de verkeerde gemunt. Gewoon Eigen schuld hopelijk leren de andere 3 het af stelletjes sukkels.pesten om zichzelf zogenaamd te bewijzen dat ze beter zijn dan andere.Hoe dom kan je zijn.
Ik zal het nogmaals zeggen als het waar is wat die zei dan heb ik geen medelijden met die pesters.
Anders vergeet wat ik hierboven heb geschreven.
foto
1. Hij was nieuw op school
2. Hij was netjes, wat niet normaal is op een MBO
Met andere woorden de groep accepteerde hem niet maar naast dat begonnen ze hem ook te pesten. Tja dan begrijp ik het dat hij dat heeft gedaan. Toevallig waren het een groepje marokanen die 1 Turk pestten. Maar ja nu moet hij met zijn blaren zitten. Ik zou de school straffen in plaats van hem. Nu is zijn leven verziekt door een groepje. Ook al krijgt hij geen straf. Als het waar is dan vind ik dat hij begeleiding moet krijgen, maar alleen als hij een schoon verleden heeft en anders niet.
foto
Nu denkt iedereen dat ik buitenlanders haat...nou ik ben er zelf 1 maar gelukkig geen moslim achtergrond. IK HAAT MAROKANNENNNNN KUTVOLK!
foto
Zo zo praat je niet over onze sterren in Eindhoven ( Aisattie, Affalay)!!!
Ga maar lekker in je land van herkomst zo tekeer mongool!!!!!!!!!! foto
btw: vraag me toch af welke godsvergeten uithoek jij (ja jij ja) je vandaan komt? hehe
ff googlelen http://www.jaihind.nl/
Het ziet er in ieder geval zwart van het volk hehe
maw bai batti punjette swa yu mucho marico hombre!!! hehe
Brute mocro mi mattie swa hehe
Ik vind het wel jammer dat veel Nederlanders steeds ALLE Marokkanen op 1 hoop gooit, want ik weet zeker dat 90% van de marokkanen het gedrag van die etters ook afkeurt. En terecht. Die etters moet je KEIHARD aanpakken. Maar laten we wel objectoef blijven en niet iedere marokkaan aankijken op het gedrag van een zootje hersendode ettertjes.
Duizenden kinderen worden gepest. Die zie je ook niet een mes in iemand's keel ramen.
Verder heb ik absoluut geen medelijden met de doodgestoken scholier. Eigen schuld, dikke besneden bult. foto
Pesten maakt meer kapot dan je lief is whahwaha
Ik heb zelf op een zeer ongure ROC gezeten in de buurt van die school, waar ik door mijn medeleerlingen (bijna allemaal Turken/Mocros) als Nederlander gezien werd (ik ben half Marokkaans maar heb er verder nooit echt iets mee van gekregen), maar zelfs ik ben nog nooit lastig gevallen door wie dan ook.
Pesten is niet aan de orde daar imho, sigareten uit drukken in gezichten al helemaal niet, en al zeker niet tussen Turken en Marokkanen.
Er moet rekening mee gehouden worden dat Bram een glibberige advocaat is en dit de woorden van de moordenaar zijn... ik denk dat klasgenoten betrouwbaarder zijn.
a HOLE
here.
It's gone now.
gewoon dit kleine huftertje met zijn2 paspoorten metr zijn hele familie achterlijke berggeiten het land uitzetten om voor eens en altijd duidelijk te maken dat we dat hier niet doen.
We weten overigens maar weinig feiten uit het hele verhaal. Misschien word hij al veel langer gepest, hij zat er nog maar 2 weken? werd hij bij zijn vorige school ook weggepest? Slechte relatie met de ouders? "Het is nu of nooit, anders word ik mijn hele leven gepest?"
De verhalen spreken elkaar ook tegen, zie vorig bericht : "en gedroeg zich volgens de advocaat netjes" ??!
Kortom, we weten het niet, laten we afwachten wat nou echt de waarheid is.
Wat een KUT-instelling.
Gosh, ik werd vroeger ook wel eens gepest door wat dom volk. Maar die leven nog, en kunnen ermee doorleven met het feit dat ze zo kidnerachtig zijn geweest.
Hoezo moeten we ons dat afvragen, jij weet het, ik weet het, en iedereen hier weet het ook, het komt van ons belastingsgeld foto
Edit: Blijkt dus dat je een pro-deo publiciteits stunt moet doen.
Dus ignore dat laatste maar. Mag je daarom dan iemand vermoorden?
Ik word het langzaam zat dat er zoveel mensen zijn die moord en doodstraf goedpraten als het hun uitkomt maar er tegen zijn bij dingen die ze niet 'raken'.
Als iemand een ander uitscheld, tja... weinig aan te doen. Maybe terugschelden of na een paar weken een klap op zijn kanis geven. Maar als het verhaal, zoals in het nieuwsbericht beschreven klopt, dan kan ik me voorstellen dat je na een tijd op een drastische manier terugslaat. Loopt nu helaas fataal af.
Ik zeg nergens dat ik er begrip voor heb dat je iemand lek prikt zodra iemand je uitscheld. maar in de stuatie die nu geschetst wordt, kan ik er WEL begrip voor opbrengen. Als in: ik begrijp dat je dan op een gegeven moment wraak neemt. Of ik het daarmee dan ook weer goedkeur, is een 2de. Uiteraard zal de prikker gestraft moeten worden.
Ik vind ook de school, de medeleerlingen, de leraren, en de ouders van zowel de pesters als de prikker, niet vrijuit gaan.
-Als je klasgenoot bent van die jongens, dan weet je toch dat er iets aan de hand is!?
-Als je leraar bent dan zie je toch dat zo'n joch gepest wordt?
-Als school zijnde moet je daar dan toch actie op ondernemen?
-Als ouder zijnde moet je er toch voor zorgen dat je kinderen geen andere kinderen pesten of in elkaar slaan!?
-En als ouder zijnde moet je er toch op toezien dat je kinderen geen messen mee naar school nemen, maar naar jou (als ouder) komen wanneer er iets mis is... !?
Anyway, trieste zaak. 1 joch dood. Als het verhaal van de advocaat klopt, dan heeft ie dat aan zijn eigen gedrag te danken, maar toch... voor de nabestaanden hoop je natuurlijk dat dit soort dingen nooit gebeuren.
En 1 joch draait straks de bak in. Niet dat dat een lange straf zal zijn, gezien de leeftijd, en de aanleiding van de steekpartij.
Daarnaast verpest/versterkt de hele zaak weer het imago van bepaalde groepen allochtonen, het verpest het imago van dit soort scholen, en het verpest het imago van Amsterdam en de multi-culti.
Oftewel, het is niet bepaald een zaak waar je vrolijk van wordt. foto
Zou mooi zijn als men gewoon weer eens normaal met elkaar om zou gaan. Oftewel wederzijds respect.
Vrijspraak alstublieft.
Voor dat soort geleuter heb je nou eenmaal een advocaat.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Ik ben het met je eens dat de school hier iets mee moet doen, ik denkechter wel dat een docent niet altijd zo 1,2,3 ziet of iemand gepest wordt. Verder zal hij het mes buiten medeweten van zijn ouders hebben meegenomen.
De schuld nu dus bij anderen leggen is misschien wel deels gerechtvaardigd, maar de bulk van de schuld ligt toch nog altijd bij de dader die het blijkbaar alleen met excessief geweld dacht te kunnen oplossen.
Vrijspraak.
Nou ik denk dat de anderen hem zat waren en hem eens goed voor schut hebben gezet, en dat hij dat niet kon verkroppen.
Verder na 3 weken slaan echt de stoppen nog niet door, en als je gepest word wil je niet naar school, loop je alleen en roep je niet, ik wacht jou op na school.
Want als hij zo'n pispaaltje was dan wil je zo snel mogelijk weg en niet nog even wachten tot je iemand dood kan steken
\"This can only be archieved by placing the authority of man-made law above Religious Doctrine\"
www.prikstok.nl : Prikkelend Scherpzinnig!
Medeleerlingen doodmaken foto
Gah wat had ik een tyfus hekel aan sommigen.
Wanneer iemand gepushed wordt is het maar een kwestie van tijd eer iemand eens doorflipt.
Where you invest your love, you invest your life
Als dat i.d.d. waar is vind ik dat hij gehandeld heeft uit zelfverdediging en vind ik het wel prima.
Where you invest your love, you invest your life
Maar als je maar genoeg gepest word kan je daar behoorlijk van doordraaien idd.
Zal iig niet de eerste keer zijn dat ik verhalen hoor over mensen die zichzelf maar van kant maken hierom. Dat mensen hun pesters gaan neersteken is dus in dat perspectief niet eens zo'n grote stap als je op een dergelijk punt staat.
Of je dit nou als verzachtende omstandheid moet gaan behandelen weet ik niet, maar het lijkt me wel een duiderlijk singaal dat er iets niet goed is op je school als je studenten tot dit soort maatregelen overstappen. Het zou je dus wel wakker moeten schudden.
Doe er wat aan zeg ik.
de verdachte is 14 jaar. Dat jij op die leeftijd de mogelijkheid had om rationeel te kunnen denken betekent niet dat iedereen op die leeftijd rationeel kan denken. vaak weten kinderen van die leeftijd niet wat de gevolgen zijn van hun handelen. de doodstraf? voor een kind van 14? ben jij niet goed?
Dit soort dingen gebeuren in de maatschappij, het is belangrijk dat deze jongen een gepaste straf krijgt waardoor hij iets kan leren.
ik vind het trouwens nogal een rasistische reactie van jou kant
Als het waar is vind ik het eigenlijk niet erg dat ie er 1 te grazen nam...
ALS het waar is, wat ik betwijfel, want ik had eerder al gelezen dat hij juist de pestkop was en bedreigingen uitte enz. lastig oordelen
Ik werd vroeger ook gepest! Maar dat is nog geen reden om iemand dood te steken! Wees gewoon een vent en knok het uit met de vuisten! Kun je erna gewoon verder en samen een pilsje pakken!!
Shit zeg, als ik voor elke keer dat ik gepest werd over een periode van 3 weken... Dan was ik DE grootste seriemoordenaar van Nederland geweest in de geschiedenis... foto
En dat Bram deze zaak doet... Is puur PRO DEO. Oftewel kostenloos voor de verdachte. Brammetje moet weer eens laten zien hoe goed hij wel niet is na het Holleeder debacle.
En Bram zal zelf wel contact hebben gezocht met bovengenoemde gedachte. foto
Van alles vinden maar dat vooral niet laten zien en er een quasi intellectuele houding op na houden.
fotofotofoto
hij wilde toch gelijk de baas spelen in de klas foto
wat verwacht je dan als je net een paar weekjes op school zit, dat ze dat slikken zo'n grote waf foto
Als het echt zo was als er beschreven wordt (sigaret enzo), heb ik er alle begrip voor. Dat maakt het overigens nog niet ok.
Als er 1 ding één ding is waar leraren een hekel aan hebben is wanneer leerlingen hun vechtkunst gebruien om weerloze mensen in elkaar te beuken.
Voor straf had 'ie met de leraal mogen "sparren".
Iemand doodsteken omdat je gepest wordt is imo moord. Plant dan dat mes in z'n been en draai het een kwartslag foto
Twitch.tv/bensel15
Als gepeste loop je juist wel alleen, je zogenaamde vrienden en vriendinnen laten het stuk voor stuk afweten. foto
In tegenstelling tot Hüseyin heeft mn dochter niemand iets aangedaan, maar ik kan me wel voorstellen dat je op een gegeven moment het spuugzat bent.
Ook al is het na drie weken. foto
Is dat nu ook racisme? Volgens sommige simpele zielen
(PVDA en GL stemmers) bestaat racisme alleen van blank
naar niet niet-blank.
Pesten is absoluut geen reden tot moord.
Dit kan je nooit goedpraten.
Daarbij rammelt het verhaal van de advocaat al aan alle kanten.
Vooral zo doorgaan in Nederland
Op hun pikjes getrapte Marokkanen, daar gaat het over.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken