Nieuws
Rij-instructeur bezopen tijdens examen
Een examenkandidaat is gisterochtend zijn rijbewijs misgelopen omdat zijn rij-instructeur te veel had gedronken. De politie werd gewaarschuwd dat er voor het kantoor van het CBR in Spijkenisse ruzie was ontstaan tussen de 63-jarige instructeur en de examinator.
De examinator zei dat de instructeur te laat was bij het rijexamen en dat hij naar alcohol rook. Toen de politie ter plaatse kwam, was de instructeur met de kandidaat verdwenen. Na een korte zoektocht werden ze gevonden op de Groene Kruisweg bij Geervliet. De instructeur blies zo veel dat zijn rijbewijs werd afgepakt.
De examenkandidaat is door de politie naar huis gebracht. Hij kan op een ander moment alsnog zijn rijexamen afleggen.
dit voor het oude wrak.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Mijn software: http://www.snidesoft.eu
-"These billy goats (Prophets) pretend to come with a message from God, all the while exhausting themselves in spouting their lies, and imposing on the masses blind obedience to the "words of the master."
Als de rijinstructeur de wettelijke bestuurder is, neem ik aan dat hij naast de feitelijke bestuurder moet zitten.
Tijdens een examen neem ik aan dat de examinator naast de feitelijke bestuurder plaats neemt.
Zit ik vol verkeerde aannames of zouden eigenlijk instructeur en examinator tijdens het examen bij elkaar op schoot moeten zitten?
edit: laat maar, het is inmiddels hierboven beantwoord.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Ik merk het zelf hé, ik kom zelf uit Rotterdam-West..
Dus ga mij niet wijsmaken, wat hier wel of niet gebeurd..
Wat te gek is voor een boerengerucht, gebeurd hier juist wel!
Het geleerde wordt dan getoetst.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Als jij (en nog andere die dezelfde reactie plaatsen) zouden nadenken over het volgende:
1) Hoe komen rij-instructeur + kandidaat bij het CBR? Juist, op dat moment is de rij-instructeur de wettelijke bestuurder
2) Als de kandidaat slaagt, is het zo dat hij niet meer mag rijden aangezien hij geen leerling van de instructeur meer is. Aangezien hij zijn papiertje (tegenwoordig pasje) nog niet in bezit heeft, mag hij echter nog geen auto besturen
3) mocht de kandidaat niet slagen voor zijn examen gaat punt 1 eigenlijk weer op...
Dat hij dus echt de weg niet op mag (of hij nou les geeft of zelf rijd), moge duidelijk zijn.
Al met al blijft het wel enorm lullig voor die kandidaat, om op deze manier geen examen af te mogen leggen...
Haal niet direct uit het bericht of de kandidaat ook daadwerkelijk geen examen mocht doen aangezien zijn rij-instructeur bezopen was....
DE VVD IS EEN LINKSE POLITIEKE PARTIJ
AANDACHT, AANDACHT
DE VVD IS LINKS
IEDEREEN DIE VVD STEMT IS LINKS
(aldus satansond)
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Toen de politie ter plaatse kwam, was de instructeur met de kandidaat verdwenen. Na een korte zoektocht werden ze gevonden op de Groene Kruisweg bij Geervliet. De instructeur blies zo veel dat zijn rijbewijs werd afgepakt.
Ofwel, de instructeur was dronken, had op dat moment de verantwoordelijkheid (heeft ook pedaaltjes voor de voeten en is degene met een rijbevoegdheid) Omdat ie dronken was ten tijde van aanhouding (rijdend) in een auto, is het rijbewijs ingenomen. Simpel toch?
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Je weet niet wat de rechter gaat zeggen, want de zaken liggen helemaal niet simpel juridisch gezien.
Dat hij het verkeerde voorbeeld geeft; daar zijn we het wel overeens denk ik.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Gelukkig maar, BasOne is tenminste een aanwinst voor FOK!
Een examenkandidaat is gisterochtend zijn rijbewijs misgelopen (...)
De examenkandidaat (...) kan op een ander moment alsnog zijn rijexamen afleggen.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Spijkenisse behoord gewoon bij Rotterdam, dat is een feit..
De groene kruisweg zoals ook in de post geschreven staat,
loopt vanaf spijkenisse t/m de dorpsweg in Rotterdam-Zuid..
verdere infomatie haal je maar bij google.... :L
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Ten tweede, rij-instructeur kreeg ruzie met examinator. Rij-instructeur is daarna met zijn dronken kop (en kandidaat!) kwaad weggereden.
Dus toen was zijn mogelijkheid om af te rijden wel over ja, zegt nog niets over het feit dat het CBR gezegt zou hebben dat hij niet af zou mogen rijden. Misschien wilde de examinator wel alleen dat de rij-instructeur er niet bij was, en vandaar de ruzie.
Mag ik je aanraken?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken