Nieuws
Belgische meisjes nog altijd niet gevonden

In België keert de publieke opinie zich steeds meer tegen Catherine Dizier, de moeder van Nathalie die beide kinderen in zwaar beschonken toestand uit het oog verloor. Granziero werd door een rechtbank veroordeeld omdat zij haar kinderen onder andere opsloot en sloeg terwijl zij zich prostitueerde.
Dizier is afgelopen weekeinde door de politie verhoord nadat zij een 'intrigerende sms' zou hebben ontvangen. Ze zat vele uren bij de politie. Het is niet bekend of dit verhoor nieuwe informatie heeft opgeleverd.
Hoofdverdachte Abdullah A. zit nog altijd vast. Een vriend van hem heeft zich gemeld met een alibi: A. zou op het moment van de verdwijning bij hem in de auto hebben gezeten. Later zouden zij samen een BMW hebben gestolen, reden waarom A. zich een paar dagen schuil hield. De politie noemt het alibi 'flinterdun'. De verdachte moet vandaag voor de raadkamer verschijnen, die zal beslissen of het bewijs tegen hem sterk genoeg is om hem vast te houden.

Christiane Granziero en Abdullah A.
Met dank aan verita voor de submit.
Ontopic: kans lijkt me vrij klein dat ze nog levend terugkomen. En als ze dat doen moeten ze al helemaal niet terug naar die moeder foto
Vreemde wereld toch weer.. foto
Maar duidelijk weer zo'n beerput verhaal uit Wallonie.
Ik heb nog wel een klein restje hoop dat ze levend terug worden gevonden.
Verder nog altijd diep triest dit. Ik hoop dat die kids snel boven water komen foto
Wat een gezin foto
Verder heb ik ook geen goede hoop dt die meisjes nog levend gevonden worden....
Trieste wereld
PS: Waarom foto's plaatsen van de ouders, verzorgers als het om de kinderen gaat?
Forum admin Jump: webicon weggehaald wegens veiligheidswaarschuwing.
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
Fok is weer lekker up-to-date
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
van een grappenmaker.
Het parket van Luik zoekt nog naar de verstuurder van de sms.
Bron: VRT teletekst
Als dat wel zo was dan zijn heel wat partijen onterecht verboden.
Centrum Partij, Centrum Democraten, iemand nog een?
Pedo partijen en nazi partijen oprichten is niets meer dan misbruik maken van de Democratie en dat moet vorkomen worden.
Anders stelt de hele democratie niets voor.
Is een bekentenis van het stelen van een BMW niet genoeg reden om m vast te houden dan?
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Vreselijke vorm van vrijheidsberoving misschien, maar dat moet dan maar. Die (eventueel aanstaande) kinderen hebben ook mensenrechten. foto
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Je mag in een democratie voor alles een partij inzetten. Engeland had/heeft een leuk voorbeeld. Zoek maar op The Monster Raving Loony Party. Agenda sloeg helemaal nergens op, maar dat mag in een democratie. De pedopartij heeft dan punten waar weldenkende mensen kotsneigingen van krijgen, maar zolang ze niks strafbaars doen, moet je ze niet verbieden. Punt. Dat is democratie. Partijen verbieden kan in Iran. foto
Over onzin uitkramen gesproken. foto
Zelf vind ik het erg plausibel: een Marokkaan die een BMW steelt foto
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Die pedo mag dan een smerig ventje wezen; volgens mij heeft 'ie er niks mee te maken.
(zo dus:)
Granziero werd door een rechtbank veroordeeld omdat zij haar kinderen onder andere opsloot en sloeg terwijl zij zich prostitueerde. In België keert de publieke opinie zich steeds meer tegen Catherine Dizier, de moeder van Nathalie die beide kinderen in zwaar beschonken toestand uit het oog verloor.
Dit maakt het geheel leesbaarder en begrijpelijker
Spoor, hoe ongelukkig foto
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Zie ook: Stacy en Nathalie, de vermiste meisjes uit Luik #2
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken