Kunstwerkje van Adolf Hitler te koop
In het Duitse Neurenberg wordt volgende week een aquarel van Adolf Hitler geveild. Veel Duitsers vinden het ongepast dat exact 60 jaar na de bevrijding van de dictator een werk van Hitler onder de veilinghamer komt. De gemeente doet er ondertussen alles aan om de veiling tegen te houden, uit angst dat er veel neo-nazi's op afkomen.Het veilinghuis dat het werk aanbiedt denkt niet dat er veel nazi's geïnteresseerd zullen zijn. De meeste rechts-extremisten weten volgens een woordvoerder niet eens dat Hitler ooit heeft geschilderd.
De aquarel getiteld 'Bergaden Hoher Göll' stamt uit 1910 en toont een bergdorpje in de Duitse alpen. Kunstkenners bestempelen het als een 'onbeduidend werk'. De opbrengst wordt geschat op 4.600 euro. Volgens de Duitse media komt het uit het bezit van een oudere dame uit Mittelfranken.
Ontopic: Jammer dat het van adolfje is, het blijft kunst.. en er zullen altijd liefhebbers voor wezen
http://www.thirdreich.ca/hpaintings.php
Lijkt me wel vet om te hebben (Nazi-kunst) foto
Hier nog veel meer.
13 in een dozijn-prutswerkjes is het enige wat in me opkomt als ik z'n schilderijen zie. Zet er een andere naam onder en je krijgt er hoogstens 5 Euro op de rommelmarkt voor.
Omdat het van Hitler is, of omdat je het ook echt mooi vind?
ra·cis·me (het ~)
1 het uiten van minachting, vijandigheid of haat van het ene ras jegens een ander, voortkomend uit een gevoel van meerwaarde => rassendiscriminatie, rassenhaat
2 rassentheorie
Wat die aquarel betreft: die vind ik wel een beetje Bob Ross style. foto Ik kan me verder voorstellen dat mensen 'm willen hebben, ook als ze helemaal 0,0 met Hitler's gedachtengoed hebben. Het zijn toch werkjes met een zekere historische waarde. Om de 'kunst' hoef je het niet te doen, er is voor die prijs wel wat beters te krijgen lijkt me.
foto
*Ross rules* foto
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Als ik ook wat "mag" zeggen, ik vind het ongepast dat de Joden in Israel al letterlijk 57 jaar oorlog voeren en Moslims vermooden. Stop met die shit van altijd die oude geschiedenis, en dat de typische Joden van Israel zelf tonen dat ze vrede lievend zijn door het stoppen van het vermoorden van Moslims van Israel. Altijd maar het zielige slachtoffertje uithangen.!!!! Wordt er zo moe van.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Hij deed het beter dan ik doe (dat schilderen dan foto ).
Er is niks mis met bagger
veels te hoog kleurplaat-gehalte
Er is niks mis met bagger
Ik vind dat zo'n schilderij in een WOII-oorlogmuseum moet.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
- Michele Sciacca
foto
Doe het zelf maar eens beter.
al die mensen die het telkens maar over "rascist" hebben i.p.v. raCist
Vooral groot
En vooral narcis
En ja, mocht ik het geld hebben, zou ik het ook wel willen kopen. Vanwege de naam, en vanwege de mooiigheid.
Serieus, het is inderdaad een prachtige schildering
Wel blijkt hieruit dat het niet handig is om kunstenaars tot machtshebber te promoveren. Daar verlies je oorlogen mee...
Had ie later ook last van, dingen in perspectief zien...
Dont Be Jalous !
check die schuine lijn van dat hoekhuis foto of is dat juist de kunst die 3d gezichtsbedrog? foto
Hitler 'zwaaide' altijd maar een beetje half-lamlendig als een ander met fier gestrekte arm in de houding sprong. Kan natuurlijk ook door schilders-RSI komen hoor.
Ik geloof dat A Hitler in WO I tweemaal gewond was geraakt, mede door een granaatscherf daarom was zijn groetje zo goed door Charlie Chaplin na te doen.., hij had ook twee ijzeren kruizen gekregen.... maar was net zo een goede schilder als militair, kwam nooit verder dan Korporaal.
foto
of, dat bestaat ook niet, of niet helemaal ofzo...
Hij tekent zo te zien ook geen figuren, da's natuurlijk ook veeeel te moeilijk.
Voor de grap is het wel leuk om te hebben, maar ik zou het nergens durven op te hangen, bang dat mensen denken dat ik geen smaak heb.
PS en ja, ik doe het beter, maar dat is werkelijk geen kunst als je een paar jaartje wat oefent.
Erg jammer dat zijn docenten zo hebben zitten slapen, en hem niet tot de kunst academie toelieten. foto
Btw het was een fokking zieke vent, maar schilderen en tekenen kon ie wel!
Ik denk dat we gewoon de betreffende kunstacademie moet gaan aanklagen of zo, voor het veroorzaken van WO II foto
Altijd al geweten dat hij niet zo'n geweldige schilder was en nu blijkt dat hij gewoon een soort weense Bob Ross met een snorretje en parkinson was.. foto
http://www.hitler.org/art/nudes/
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken