Nieuws
Deurwaarder mishandeld door wanbetaler
De deurwaarder kwam bij de man aan de deur inzake een beslaglegging. De bewoner raakte echter daardoor oververhit en probeerde de deurwaarder te intimideren. De deurwaarder overhandige de 37-jarige man op een gegeven moment het proces-verbaal, en de bewoner reageerde daarop met een klap.
De gerechtsdeurwaarder probeerde zich toen om te draaien en weg te lopen, maar het liep echter anders, want de wanbetaler gaf de deurwaarder een aantal slagen in zijn gezicht. Hierna ontstond een handgemeen tussen beide. De politie kon later de verdachte aanhouden en insluiten.
Kan ik dat later betalen? foto
Laten ze dit nu ook zien bij SBS 6 (ben ff de naam van het programma kwijt)
Deurwaarder is ook een gevaarlijk beroep.
of is dit alleen in de ergste gevallen foto
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
ja ja
het lkan ook andersom zijn
de deurwaarders van tegenwoordig zijn niet op hun bek gevallen
buurman heeft een paar maanden terug ook een deurwaarder vlak geslagen
en kreeg nog excuus van het buro ook
hij greep de buurman vast waarop deze een beuk gaf
en toen rolde ze door de tuin
maar meestal zal de deurwaarder wel correct zijn !
Naarmate de economie slechter gaat, schieten de incasso-bureaus uit de grond, en de deurwaarders worden steeds radicaler.
Een schuldeiser wordt ook per definitie in zijn gelijk gesteld, terwijl ze -voordat ze met hun intimiderende acties bij je voor de deur staan- misschien wel eens mogen checken of de vordering wel klopt.
Inderdaad, en dit levert nare situaties op met bedrijven als Nuon en Essent die soms onterecht een claim van vele duizenden euro's aan je broek hangen.
Is het wel de eerste keer?
Moeten wanbetalers wel gewoon door kunnen gaan met niet betalen. Ik haal dat niet uit het stukje nl...
Gewoon asociaal gedrag van een wanbetalende tokkiefiguur dus. Terecht opgepakt.
deurwaarders kunnen echt irritante etterballen zijn..
Soort van Intrum Justitia toontje. Daarover was ook zo'n programma op SBS6 geloof ik, echt NIET normaal hoe ze af en toe menen te moeten praten.. foto
Maar goed misschien was dit nou juist wel zo'n aardige deurwaarder die zegt van "Joh, betaal dat nou gewoon even..en dan ben je van me af" foto
Blasphemy is bliss
===
Dat je begrip hebt voor de deze man zegt veel over je algemene ontwikkeling foto
en een deegroller !
Met een uitkering van € 498,- p.m. kom je niet zo heel ver.
Als je een rekening van € 50,- al niet kunt betalen, gooit 't incassoburo d'r zo maar € 100,- bovenop...
Regelingen kun je wel vergeten! Bloeden zal je!
Hulpverlening staat erbij, weet ervan en kijkt ernaar, maar hulp verlenen? Ho maar! Eerst in een kartonnen doos onder de brug wonen, dan misschien....
Blasphemy is bliss
===
Met moet 's zijn afgelopen met het eeuwige gehelp van die domme luitjes die zich tot over hun oren in de schulden steken. Dat mag dan zeker van mijn belastingcenten weer worden geregeld.
Ze zoeken het maar uit.
Wie de billen brandt, moet op de blaren zitten.
Deurwaarders zijn hufters, hadden ze maar een echt beroep moeten kiezen. foto
Als ik vind dat ik geld van jou te goed heb, en ik stuur een incasso-bureau op je af, dat komen ze dat gewoon innen, en controleren niet of het terecht is. Dat is hun zaak niet.
In die zin zijn het domme pitbulls, die gewoon op commando grommen en bijten.
Hierboven noemde iemand al het Nuon. Daar heb ik dus ook iets mee gehad. Op 1 november 2001 vertrok ik uit mijn oude woning. Op exact die dag komt het Nuon langs, om me officieel op dat adres af te sluiten. Prima!
2 jaar later valt er een brief van een incasso-bureau op mijn mat, met een vordering op mijn oude adres, over de periode 1 november 2001 - 16 november 2001. In totaal (incl incassokosten) 200 euro.
Ik mocht het gaan bewijzen. Heeft me 2 dagen gekost om alle papieren te overhandigen.
Saillant detail: Uiteindelijk vordert het Nuon alsnog het geld via de jaarafrekening! En je staat met je bek vol tanden...
Dan heb ik het nog niet over de IBG. Dat zijn echte helhonden.
Iedereen kan deurwaarder worden daar hoef je ingewikkelde opleiding voor te volgen. Daardoor gaat het vaak mis. Een bedrijf kan ook een slechte administratie hebben, zoals PWZ Achmea. Zij sturen een deruwaarder je overlegt de afschriften dat je wel betaald hebt, de deurwaarder overlegt het aan PWZ en zij zeggen betalen dus resultaat deurwaarder komt onterecht langs.
Laat je het voorkomen dan geeft de rechter je gelijk en is alles opgelost. Dit is een lang en irritant proces.
Als de deurwaarder wat meer inspeelt op de informatie dat hij krijgt dan had hij ook gezien dat het al betaald is.
Dus de mensen die hier zeiken over het feit dat als je schulden maakt dat je gewoon moet betalen moeten zich eens verdiepen in dit soort zaken. Dan zul je zien dat het vaak onterechte vorderingen zijn en dat de bedrijven het vaak mis hebben en niet de persoon die de vordering krijgt.
bij mij komen er ook zoveeeeel maar dat is straks anders
maarja die gasten doen ook maar hun werk foto
En voor de sukkels die afgeven op het werk van een deurwaarder: Zullen we jullie belastingcenten dan maar even gebruiken om al die schulden die niet meer geind kunnen worden, te betalen? Nee? Flikker dan lekker op met je praatjes.
Ga eerst leven, voordat je een nikszeggende opmerking maakt
hahahaha..... geweldig! foto
Voor de dw is het niets persoonlijks, en dat maak je ervan als je slaat. Zwak
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken