Nieuws
Vis overleeft vier dagen in koelkast
Een vis die bekendheid op de nationale televisie in Iran verkrijgt. Geen alledaags nieuws, maar wel zo bijzonder. Daar een vis een verblijf van vier dagen in een koelkast overleefde. Dat bleek toen een man zijn vis in de pan wilde gooien voor consumptie.
De inwoner van de provincie Hamedan in het westen van Iran zag met verbazing dat de vis nog springlevend was. De Iraanse staatstelevisie liet vandaag beelden zien van de zwemmende vis in een kom. De man wil nu de supervis weer terugzetten in zee.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Lees ook
Zou een mooie actie zijn als hij de vis terug in zee zou zetten!
nouja.... een broodje vis verhaal dan. foto Daarom is het ook een supervis. foto
typo´s
Blijft bijzonder in ieder geval foto
Dan kunnen ze ook wel ff bij mij komen filmen. Een muisje overleefde een paar uur gespeel in de bek en de klauwen van m'n kat. 'k Was stomverbaasd toen-ie nog bleek te leven. Die zit nu bij te komen onder het vergiet (hij eet al weer enzo), en ik wil 'm ook 'in het wild' terugzetten.
Best wel stom, ik weet het, maar net als die man het niet over z'n hart kan krijgen gewoon een mes te pakken en die vis 'in de pan te hakken' & lekker op te peuzelen, kan ik dat schattige muisje ook niet terug aan de kat geven. foto
Vroeger op vakantie in Zweden ving mijn vader eens twee snoeken. Bij gebrek aan beter moordtuig sloeg ie ze op de kop met een steen en legde ze achter in de kofferbak van de auto. Uren laten zou een vriend ze wel even "slachten" voor de BBQ en begint dom genoeg in de nek van een van die vissen te snijden en... WHAAAAA klapper klapper klapper foto
Moraal van dit verhaal: laat vissen nooit aan amateurs over foto
foto
Broodje aap eersteklas is dit... Zoals hiervoor ook al staat: Net of je zo'n vis 4 dagen in de koelkast laat liggen..
Alhoewel, hij heeft hem dr levend ingelegd, dan zou hij na normaal 1, 2 (??) dagen doodgaan ofzo en dan zou hij dus wel lkkr vers zijn..
Ach ja boeie, gewoon broodje Aap/ vis foto
20720418939113748475408807538689175212663386222353693179318006076672635443338908659593
95829056383226613199282902678806752087668925017116962070322210432162695486262
Volgens mij hebben die Iraniërs gewoon wat teveel fantasie. Of ze vervelen zich. Of ze zijn zeer romantisch aangelegd. Of ze lezen teveel in de Koran en kunnen werkelijkheid en fictie niet meer uit elkaar houden foto
Die gasten zijn geweldig
300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.
Forum admin Jump: webicon weggehaald wegens veiligheidswaarschuwing.
Zelf nog nooit deftig gaan vissen maar is het niet zo dat men na het vangen de vis op de een of andere manier dood doet ?
Besides,
aangezien ijsberen (onder andere) van vis leven ga ik ervanuit dat op de koudste plekken op aarde vis te vinden is, dus een koelkast moet kunnen.
Voor een kikker niet ongewoon, misschien was t n muterende vis die in de kernafvalstroom van de Iranese reactor is opgevist. Nah, t (vervelende) negertje eet de vis op foto
Overigens, men zegt hier wel de koude, maar had hij die vis in een bak water in de koelkast gezet ofzo ? (anders is dit uberhaupt onmogelijk)
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
EDIT sorry, het was een vis in New York, Hebreeuws.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/2854189.stm
Op zich is het mogelijk. Vissen zijn koudbloedig. Dat soort dieren passen hun lichaamsactiviteiten aan aan de omgeving. Indien het zeer koud wordt vertragen de lichaamsfuncties als hartslag een ademhaling. Deze vis kan datzelfde gedaan hebben op het moment dat het afgekoeld werd. Zo kon het dan gedurende 'langere' tijd met heel weinig zuurstof. Vier dagen is dan nog niet eens lang. Dit soort overlevingen dien meerdere koudbloedige dieren bijna jaarlijks een paar maanden achtereen.
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
# www.velpzuid.nl
# Fotoboek
# Forum (velpzuid.nl)
Blijf je nog eens op de hoogte van het nieuws.
wel nat maar niet droog?
niet slim maar wel dom?
de temperatuur is in dit geval trouwens van weinig belang want als het dagen achtereen vriest dan blijven de vissen ook gewoon in leven in water van maar een paar graden warm( als er tenminste maar geen sneeuw op het ijs ligt want dan krijgen de planten in het water geen licht voor de fotosynthese en dan maken ze dus geen zuurstof voor de dieren onder water)
maar ik kan me niet voorstellen dat de vis zonder water heeft overleefd. misschien in een plastic zakje met veel ijs. bij die lage temperatuur is de stofwisseling van de koudbloedige vis(neemt temperatuur aan van omgeving i.t.t. warmbloedigen zoals bv de mens die altijd 37 graden is in vrieskou of in warmte) zo laag dat hij maar weinig zuurtstof zal verbruiken dus het zou in theorie misschien de reden kunnen zijn geweest voor het overleven van deze vis..
foto
De schrijvers van PIXAR zijn de bedenker hiervan zééér dankbaar: Hét ideale plot voor de film FINDING NEMO 2 is eindelijk gevonden! foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken