Nieuws
Grote stroomstoring in Stadskanaal
Een grote stroomstoring heeft vandaag de omgeving van Stadskanaal en de stad zelf voor ruim vijf uur plat gelegd. De stroom viel rond 10.00 uur uit na een brand in het verdeelstation.
Essent schakelde direct bij het ontdekken van de brand de stroom uit. Veel winkels hielden hun deuren gesloten of gingen pas later open. Ook vielen verwarmingsinstallaties uit, waardoor mensen in de kou kwamen te zitten.
Ook het Refajaziekenhuis in Stadskanaal zat zeker drie kwartier zonder stroom. De noodstroomvoorziening trad niet meteen in werking, waardoor er lichte paniek uitbrak. De schuifdeuren en liften konden niet meer gebruikt worden. Problemen deden zich echter niet voor. Ook twee patiënten die met beademing op de intensive care lagen, kwamen niet in gevaar. De beademingsapparatuur is voorzien van een accu die de patiënt nog een uur lang beademt als er geen stroom is.
Rond 14.00 uur was er weer stroom in het centrum van Stadskanaal, Musselkanaal, Eerste en Tweede Exloërmond. Om 15.15 uur werd de stroom overal weer hersteld.
http://www.cobhc.com
Dus who cares voor mijn part ligt over 10 jaar daar de stroom er nog uit foto
voor de rest, gezellig kaarsen aan foto
voor de rest, gezellig kaarsen aan foto
quote:
Dit provenciaaltje weet niet in welke stad stadskanaal ligt.
Dus who cares voor mijn part ligt over 10 jaar daar de stroom er nog uit
Stadskanaal is een stad in de provicie Groningen
/edit: typefoutje
[ Dit bericht is gewijzigd door Whizzkith ]
hehe dank je weer een mystery voor me opgelost. Ik was echt van mening dat het een of andere buurt van een grote stad betrof. Beetje zoiets als kanaaleiland of bijlmer enzo.
Twitch.tv/bensel15
Ik ben gewoon tot half 4 in bed blijven liggen foto
--- p.s. --- bij ons was de stroom er pas weer rond half 5 foto
[ Dit bericht is gewijzigd door furanku ]
[ Dit bericht is gewijzigd door Son-Of-A-Gun ]
quote:
De stroom viel rond 10.00 uur uit na een brand in het verdeelstation.
Zucht... voor eens en voor altijd:
DE SPANNING VALT UIT! Stroom valt niet uit. Er is geen stroom zonder spanning, daarom moet er ook eerst een spanning zijn voordat een stroom kan gaan lopen. DUS: Als de spanning uitvalt is er geen stroom meer foto
quote:
Dit provenciaaltje weet niet in welke stad stadskanaal ligt.
Dus who cares voor mijn part ligt over 10 jaar daar de stroom er nog uit
Vind je dit niet lichtelijk kortzichtig en egoistisch? Of is je reactie een weergave van hoe groot jouw wereldje eigenlijk is? foto
Zou eigenlijk niet mogen... foto
en mensen die niet weten waar S'kanaal ligt foto sorry..
quote:
de omgeving van Stadskanaal en de stad zelf
Stadskanaal een stad?
Newsposter is er zeker nog nooit geweest. foto
trouwens het is in eerste instantie niet in de brand gevlogen want midden in de nacht was er ook al een stroomstoring van 3 uur. dat was de voorloper. essent moet zijn spullen gewoon beter nakijken dan was er ook geen kortsluiting gekomen. foto
[ Dit bericht is gewijzigd door raffer ]
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken