Nieuws
Taiwanees vliegtuig neergestort [update]
Het vliegtuig was van Taipei op weg naar Hongkong. Opeens verdween het vliegtuig van de radar nabij het Taiwanese eiland Penghun. Reddingswerkers en de kustwacht zijn inmiddels onderweg naar de plek waar het toestel mogelijk is neergestort.
Update
Het vliegtuig blijkt inderdaad neer te zijn gestort. Inmiddels heeft men al meer dan 100 lichamen uit de zee gehaald. Gevreesd wordt dat niemand van de 206 passagiers en 19 bemanningsleden de crash heeft overleefd.
De oorzaak van de ramp met het 22 jaar oude toestel is nog niet bekend. De vliegtuigmaatschappij zegt dat het van de piloot geen SOS-bericht heeft ontvangen. Getuigen melden dat er voor het ongeluk een explosie is geweest.
De meeste passagiers waren Taiwanees. Maar er waren ook twee Singaporese passagiers, twee Australiërs, 14 mensen uit Hongkong, Macau of China, en een Europeaan aanboord van het vliegtuig.
Vreemd dat er geen SOS gestuurd is. Een vliegtuig verdwijnt niet zomaar.
Erwin_Br: Great minds think alike foto
[ Dit bericht is gewijzigd door LosLobos ]
Later blijkt toch dat die dingen altijd neer gestort zijn, dat zal nu ook wel het geval zijn
Misschien was dit er één van?
Kijk daar zit 'ie, in die boom. Hij doet een reuzegrote gaap.
http://www.chrishantzen.nl
http://www.onbeschreven.nl
Ze hebben vrij goedkope tickets ook bv. Amsterdam - Bangkok v.v.
Lijkt me toch een van de "onveilige" maatschappijen.
Quantas (Australië) staat als een heel veilige maatschappij bekend.
quote:
Door deGVR - zaterdag 25 mei 2002 @ 11:47 (+1 - Normaal)
Er zijn zeven \'bermuda driehoeken\' op de wereld, die een duidelijk patroon vormen als je ze op de wereldkaart uitzet. Drie op het noordelijk halfrond, vier op het zuidelijke.
Misschien was dit er één van?
7 bermuda driehoeken??? Waar heb je je info vandaan gehaald??
[ Dit bericht is gewijzigd door Dark_Angel ]
Er zit enorm veel methaangas in de grond, en zo nu en dan stijgt dat op. Als je daar met je bootje door heen vaart, verandert de samenstelling van het water, en zink je c.q. stort je neer omdat mehtaan een heel andere samenstelling heeft dan lucht of water. De vliegtuigen c.q. boten zijn dus niet gebouwd om door metheen te vliegen c.q. varen. Maar al die shit over ruimte wezens, en reusachtige zee monsters is dus onzin.
Wel vreemd inderdaad dat een vliegtuig zonder enig signaal van de radar verdwijnt. Zul je nog zien dat ze er nix van terugvinden ook...
http://teletekst.nos.nl/cgi-bin/tt/nos/page/m/123
[ Dit bericht is gewijzigd door ZuperMan ]
morgen verdwijnt de wereld nog....
tututututut tutututututut
edit typo
[ Dit bericht is gewijzigd door Scorp[AM] ]
to ignore the present is to invite laziness
to ignore the future is to beg for disaster
Let\'s call Mulder and Scully foto
Nee serieus, het is inderdaad vreemd. Hij zal inderdaad wel neer zijn gestort ofzo.
善夢非夢也
美女非女也
你非夢也
http://www.skynet.be/index.html?or=app_act_bsl_txt&l1=actuality&l2=belga&l3=all&a=view_message&p1=9545
Er zouden dus reddingsvesten ed gevonden zijn.
quote:
De Bermuda driehoek is bullshit. Ze hebben wel uitgezocht waarom er schepen zinken en vliegtuigen neerstorten.
Er zit enorm veel methaangas in de grond, en zo nu en dan stijgt dat op. Als je daar met je bootje door heen vaart, verandert de samenstelling van het water, en zink je c.q. stort je neer omdat mehtaan een heel andere samenstelling heeft dan lucht of water. De vliegtuigen c.q. boten zijn dus niet gebouwd om door metheen te vliegen c.q. varen. Maar al die shit over ruimte wezens, en reusachtige zee monsters is dus onzin.
Klopt als een bus. (discovery foto )
http://www.greatdreams.com/12triang.gif
[ Dit bericht is gewijzigd door ariejan ]
We zitten in een zwart gat.
Ja, zonnen staan daar ook.
foto
Volgens mij is het een Europeaan.. ???
foto
quote:
Een passagiersvliegtuig van de Taiwanese vliegtuigmaatschappij China Airlines met aanboord 222 mensen.
quote:
Gevreesd wordt dat niemand van de 206 passagiers en 19 bemanningsleden de crash heeft overleefd.
206+19=225
by the way wat is zo\'n driehoek eigenlijk??
Er is divers materiaal gevonden op het land, schroot en persoonlijke bezittingen, hetgeen erop wijst dat er inderdaad een explosie aan boord heeft plaatsgevonden..
En dat komt niet door Methaan. Het komt doordat het gebied op het uiteinde ligt van Tornado Alley.
Het schijnt dat er redelijk vaak valwinden voorkomen in het gebied.
(Waar discovery niet goed voor is) lol
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken