Vrouw gooit matras met 700.000 euro weg
Een Israëlische vrouw uit Tel Aviv dacht een goede daad te doen: ze kocht een nieuwe matras voor haar moeder en gooide de oude weg. Maar toen haar moeder thuiskwam viel die bijna flauw van de verrassing, aldus Israëlische media vandaag.
Ze had namelijk al haar spaargeld van omgerekend ruim 700.000 euro in de oude matras verstopt.
Toen ze de vergissing ontdekten, bleek de vuilnisophaaldienst de matras al te hebben afgevoerd. De zoektocht op drie stortplaatsen daarna leverde niks op. De vuilnisdienst helpt de vrouw intussen met zoeken, maar het wordt moeilijk. Dagelijks worden er duizenden tonnen vuilnis afgeleverd. Eén stortplaats heeft extra veiligheidsmaatregelen genomen om gelukszoekers de pas af te snijden.
De dochter, die alleen onder de naam Anat bekend is, reageerde uiteindelijk gelaten: "We moeten alles in de juiste verhouding zien en God danken voor het goede en het slechte." De moeder heeft niet gereageerd.

Vrouw gooit matras met 700.000 euro weg (foto: DAG)
nu de prostitutie in he
Sinds wanneer betalen ze trouwens in euro's in Israel?
Er zaten geen euro's in dat matras!
score +3 Fok! movie trivia
zou ik doen iig
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
"Ze had namelijk al haar spaargeld van omgerekend ruim 700.000 euro in de oude matras verstopt."
LeninGeld.op FOK!
op Facebook
op de website
Dat je nou wat spaart ok, maar je kan overdrijven.
Toch gebeuren deze dingen regelmatig, en niemand leert ervan, stumpers.
waar halen jullie sommige fokkers dat vandaan???!
*kuch uch kuch* extreem rechts?
al het spullen en geld van de joden was afgepakt.
matras- niet doen
sokken- niet doen
onder de stoeptegel van je achtertuin- niet doen
etc
10 letter woorden lingo..
OMGEREKEND
yeuj, je gaat door voor de koelkast..
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken