Nieuws
Vrouw de cel in omdat ze naast een man zat

De 37-jarige vrouw, die een dag in de cel zat, moest zich uitkleden waarna ze werd gefouilleerd. Na het tekenen van een valse bekentenis werd ze vrijgelaten. Dit meldt The Times vandaag.
De vrouw werkt voor een financieringsbedrijf in Riyadh. Toen het kantoorgebouw waar zij werkt door een stroomstoring zonder stroom kwam te zitten, ging ze samen met een mannelijke collega van haar naar een nabij gelegen vestiging van Starbucks. Ze gingen in het speciale familie gedeelte van de zaak zitten, de enige plek waar vrouwen met hun mannen mogen zitten, om daar gebruik te maken van de internetverbinding.
"Op een gegeven moment kwamen er een paar mannen met lange baarden en witte jurken naar mij toe lopen. Zij waren van de religieuze politie. Ze vroegen mij waarom ik hier samen met mijn collega was. Ik vertelde ze over de stroomstoring in ons kantoorgebouw. Daarop werden ze boos en vertelden mij dat ik een grote zonde beging."
Na haar arrestatie moest ze zich verantwoorden voor een rechter. Deze rechter zei tegen haar: "Je bent een zondaar en je zult branden in de hel." "Ik vertelde hem dat het mij speet, ik voelde mij hopeloos en onderdanig."
De vrouw is in de cel bezocht door medewerkers van de Amerikaanse ambassade. Deze wilden geen commentaar geven over de zaak omdat het afgedaan wordt als een 'interne Saoedische zaak'. Wat voor straf de vrouw heeft gekregen of zal gaan krijgen is niet bekend.
Met dank aan concac voor de submit.
En is 'wouden' een nieuwe manier van spellen?
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
wouden ??? foto
die relipolitie zoekt het gewoon op. volgens bovenstaand bericht mag een vrouw dus naast een man zitten in dat familie-gedeelte.
maar de Amerikanen laten haar dus vallen als een baksteen.
wel dom van haar om die valse verklaring te ondertekenen, maar ja.
Wouden foto
Sorry kusje er op foto
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
wouden bestaat trouwens wel!!.. foto (maar, het past niet in dit nieuwsbericht..)
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
Moet idd willen/wilden zijn.
Geloof, een grote gekheid.
OT: Pim had gelijk dat de islam een ach-ter-lij-ke cultuur is.
Wouden is alleen beperkt tot spreektaal?! WTF?!?
(Het werkwoord willen kent in de verleden tijd twee vervoegingen: zowel de regelmatige vormen wilde en wilden als de onregelmatige vormen wou en wouden of wouen.)
foto
Hier moeten ze zich aan onze regeltjes houden. Wij moeten ons daar aan hun regeltjes houden. Wil je dat niet, dan moet je er gewoon niet heen gaan. Simpel. foto
Ik vind het alleen wel idiote regels. foto Maar goed, dat mag ik vinden. foto
wouden foto
dat is veel erger dan wouden foto
Net zoals china, die de jongste politieke gevange uit de geschiedenis in de cel heeft zitten maar wel nog steeds grote dikke vriendjes is van amerika.
Stomme wahabisten in SA
ah de eerste usa basher is er al.
Mag ik hier opmerken dat jij 'onze' cultuurregels minder/niet idioot én dus beter vindt? Foei! foto Zodirect zeg je nog dat ze daar achterlopen.
Maarja, Amerika verdient teveel aan ze door wapen en olie verkoop he.
en op deze manier kan onze huis tuin en 2e kamer kleuter wilders weer haat zaaien door te zeggen dat de moslims in Nederland dit ook willen .
Ik durf te stellen dat 90% van de moslim bevolking van Nederland deze situaties niet willen in dit land. hoeveel schriftelijke yihadjes van verwilderde kaalkop kleuters ik dan nu over me heen zal krijgen.
op weg naar de zon.
Spring de wereld in en .........
Pleur van het balkon.
Dat is ook de reden dat SA niet is aangevallen na de aanslagen van 11 september.
Van de 17 kapers hadden er 14 een paspoort uit SA. Ze hadden natuurlijk ook kunnen zeggen SA heeft een terroristische aanslag gepleegd zoals ze destijds ook met Libie hadden gedaan. Maar dat durven ze dan weer niet.
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
En ze lopen niet achter. Ze lopen op een heel andere weg. foto
Prima, maar ik ga ze daarheen niet volgen. foto
Waarom vandaag doen als je het morgen ook kan uitstellen?
Het lijkt me alleen niet verstandig om dit ook zo strak op buitenlanders toe te passen. Als dit vaker voorkomt zal dit hun economie zeker schaden, omdat niemand zin heeft in dit soort onzin.
Zo zie je maar weer dat $ boven mensen levens staat.
Ik denk eerder meer dan 99%. foto
Ben benieuwd of het ooit eens goed zal komen... foto
Starbucks foto
foto
simpel weg omdat er geen sluierprobleem is in het openbaar vervoer maar hoord de sluier wet niet in een ander topic thuis trouwends
op weg naar de zon.
Spring de wereld in en .........
Pleur van het balkon.
Natuurlijk is het hun land met hun regels.
Maar dat maakt de regels niet minder achterlijk. Alleen mag je dat van westerse cultuurrelativisten niet zeggen, dat het een achterlijke cultuur is.
Dat soort idioten mogen zich geeneens mensen noemen, kutvolk foto
foto
Je hoeft niet altijd je waardeoordeel te geven, hoe achterlijk je iets ook vindt.
In Mekka
Dat is pas leuk
Mag niet naast een man zitten, maar wel ff helemaal uitkleden om gefouilleerd te worden.. jah logisch!!! maarjah Islam weer he...
China => is niet echt een grote vriend. Wel bezit China veel obligaties die ze kunnen dumpen en daarmee de USA een economische slag toebrengen.
Wat we niet willen zien is dat wij lekker op de pof leven en ons daarmee vrijwillig overleveren aan superrijke oliestaten en opkomende economiën.
Maken ons liever druk om onze luxe.
Dus als ze de doodstraf krijgt, blijft het een interne Saoedische zaak?
Forum admin Jump: webicon weggehaald wegens veiligheidswaarschuwing.
's Lands wijs 's lands eer, toch?
Probeer in Amerika maar eens wat wat je hier gewend bent. Ik denk dat ze niet veel vriendelijker optreden dan Saoedis
Maar ja, Amerikanen moeten overal alles kunnen en de rest moet maar doen wat zij normaal vinden. Anders vallen ze je land binnen en komen ze je "helpen"
Oh nee.
Koffie moet gewoon heet, sterk en zwart zijn! fotofoto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken