Nieuws
'Geen nieuwe gesprekken met Antillen'

Het akkoord kwam tot stand onder het vorige kabinet. De kern is dat Nederland de staatsschuld van 2,3 miljard euro overneemt, en een grotere greep krijgt op de financiën en de justitie.
Van Geel zegt dat het gesloten akkoord het einde van de onderhandelingen was, en niet het begin. PvdA-fractieleider Tichelaar eerste indruk was dat mensen dachten dat er nog wijzigingen konden plaatsvinden. ''Wij staan echter op het standpunt dat er niet meer wordt onderhandeld.''
VVD-leider Rutte vindt zelfs dat de eilanden maar onder direct toezicht van Den Haag moeten worden gesteld als zij geen verbetering laten zien in hun financiële beheer.
=spam=
Nederlandse antillen kunnen we beter afstoten.. Want die 2.3miljard verdien je niet zo maar terug
honderduizende Surinamers toen nog Nederlanders foto gingen massaal naar Nederland.
Hetzelfde kan je verwachten als wij de antillen afstoten.
Wij hebben echter al genoeg van die lui hier rondlopen, meer dan ons lief is foto
het eerste wat moet gebeuren is het volledig stoppen van elke finaciele hulp daarnaartoe. foto
ze moeten toch een bexamen doen over hun kennis van nederland?
nou,maak dat wat moeilijker en beoordeel het wat strenger foto
probleem opgelost.
(misschien kunnen we het zelfs met terugwerkende kracht doen met criminele antillianen die hier al zijn,zo van,antilliaan,opgepakt voor crimineel feit,examen doen,1 fout of meer,enkeltje antillen want je hoort hier duidelijk niet foto )
Waarom nemen wij die schuld over trouwens? Waarom moeten wij ons Justitieel apparaat extra (over)belasten met hun sores?
Ze willen toch zo graag onafhankelijkheid? Dit is EXACT hetzelfde als een 18-jarige die het huis uit gaat, maar die wél elke maand de rekeningen bij pappie komt inleveren met de verwachting dat die wel even zal betalen.
Onafhankelijk? Zorg dan maar lekker voor jezelf. Die idiote schuld heb je ook aan je eigen incompetentie te danken. OPHOEREN met die kuteilanden en die verwerpelijke volksmentaliteit daar! foto
We zijn alleen goed om die miljarden over te maken foto
Hoeveel duizenden schuld per inwoner was het ook alweer foto
Als ze criminele Antillianen terug willen sturen naar hun "eigen land" kan dat niet omdat het "ook Nederlanders" zijn en bij Nederland hoort.
Nu is het ineens wel "andermans" land?
De Antillen maken deel uit van het Koninkrijk der Nederlanden doordat de Nederlanders destijds de boel gekoloniseerd hebben. Er staat dan ook: Had dan ook met je handen van andermans land afgebleven. Dan had je nu de problemen niet.
Vind je het verschil tussen tegenwoordige en verleden tijd zó moeilijk.
toch?..
hallo?..... foto
OT: Dat ze die vragen durven stellen, maar wel 1 miljard te kort in het onderwijs. foto
Juist
Wij met zn allen. foto
Oh ja en dit natuurlijk naast de standaard ontwikkelingshulp..
Ik betaal hier graag belasting voor, want ik heb toch geld teveel en weet dat het goed terecht komt
foto
Maar het verschil tussen toen en nu heb jij idd niet door.
dat "koloniseren" van de antillen dat was vroeger (verleden tijd en niet terug te draaien)
dat de nederlandse belastingbetaler (lees hardwerkende burger) nu
zit opgescheept met een stel groepsverkrachtende loverboys en ander tuig en dat diezelfde belastingbetaler zijn geld weg ziet stromen naar kansloze projecten zoals de antillen is tegenwoordige tijd en daar is wel wat aan te doen. foto kappen dus foto
Ik denk dat dat mij slimmer maakt dan jou. Vraag naar tevredenheid beantwoord?
Het beste zou zijn om alle "survivors" foto snel -terug- te dumpen op dat stuk "Nederland" en dan snel onafhankelijk laten worden.
We hebben er genoeg geld in gepompt, ze blijven er toch alleen maar een puinhoop van maken. Meer kunnen ze namelijk niet.
En Aruba voorop. Geld eisen van Nederland, ben je helemaal van de pot gerukt. Los lekker je eigen problemen op dan.
219 miljard euro staatsschuld (ongeveer)
16.372.715 inwoners (ongeveer, t kan een halfje schelen)
de deling komt neer op 13376 euro per inwoner. dus inderdaad, waar hebben we t over? zij doen t beter dan wij!
― Aleksandr Solzhenitsyn
Chaves red ons..annexeer die rommel daar. Want behoudens strand en coke is het een verloren hoop zand.
Zijn we van de drugs problemen en een groot gedeelte van de criminaliteit af.
Vertel mij a.u.b iets meer over die verwerpelijke volksmentaliteit!! Ik neem aan dat je zelf een aantal jaren op 1 van de antillen hebt gewoond...dus je weet er natuurlijk alles van! Of je hebt veel antilliaanse vrienden die hun verwerpelijke volksmentaliteit met jou delen.... foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken