Nieuws
Toediener ghb bij meisjes vervolgd voor poging tot moord

Het zedendelict gebeurde bij het zandgat van Jansen aan de Schanswal in Emmen. De meisjes werden daar bijna bewusteloos gevonden. In hun bloed werd de stof ghb aangetroffen. Een van de meisjes was na het toedienen van de zogeheten partydrug seksueel misbruikt.
Justitie beschouwt het toedienen van de drug als een poging tot moord, omdat R. ze na het drinken van een drankje waar ghb aan was toegevoegd, nog rustig liet zwemmen in de recreatieplas. ''Tijdens deze zwempartij hadden de meisjes bewusteloos kunnen raken en kunnen verdrinken. Dat is poging tot moord'', zo oordeelt Justitie.
De verdachte zal dinsdag voor de rechter verschijnen. Inhoudelijk zal de zaak niet echt worden behandeld. R. staat op een wachtlijst voor het Pieter Baan Centrum om daar onderzocht te worden.
R. is afkomstig uit Bunschoten-Spakenburg en is de vriend van de moeder van één van de twee meisjes.
Het is overigens voor het eerst dat iemand in Nederland poging tot moord ten laste wordt gelegd voor het toedienen van drugs aan anderen. Strafrechtdeskundige Peter Tak van de Nijmeegse Radboud Universiteit vindt het niet echt gek dat het OM dit nu doet: ''De verdachte heeft de slachtoffers niet vermoord, maar dat had wel kunnen gebeuren.''
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
Echt! Hier zijn toch geen woorden meer voor? D'r komt echt geen einde meer aan met al die labiele freaks die het op kinderen munten foto
Hoe kán iemand zoiets doen? fotofoto
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Voor alle pedofielen die zich niet kunne beheersen: meteen Castreren die hap, lijkt me voor alle partijen de enige juiste oplossing en de methode om herhaling te voorkomen.
Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan?
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
Just Fok Your Live!!!!
Verder ontopic: foto
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
Hoe dan ook, wat mij betreft voor altijd wegbergen die gast.
foto
ready, erotic, desirable, horny, excellent, attractive, damn good
and everything becoming in accordance with strife and necessity.
waar wil je anders aids van krijgen? foto
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
Echt foto
Daarom zijn 99% van de posts hier overbodig, onzinnig en het negeren meer dan waard :p
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
Maargoed, justitie kennende zal deze man wel 4 jaar krijgen met TBS, om vervolgens weer vrolijk terug te keren naar de samenleving zodat hij zijn gang weer kan gaan.
Als ik de vader van zo'n meisje was, had ik hem wel even van zijn "ziekte" afgeholpen. Mocht ik hem nu tegenkomen krijgt hij een welgeplaatste legerkist in zijn kruis (dat geldt trouwens voor alle kindermisbruikers / verkrachters)
Een mens mag een ander mens hoe dan ook niet van het leven beroven. De staat mag die macht zeker niet krijgen.
Vindt het een goede zet van justitie dit. Hopelijk sluiten ze hem goed lang op + TBS.
Ik zou wel een half uurtje met die vent in een celletje willen worden opgesloten. foto
laat m die gast ophangen ofzow... foto
Ik hoop het zo, want het is echt zo misdadig
fotofotofotofotofotofoto
foto
Ten tweede: wel erg triest als je ghb nodig hebt om een 9jarige te overmeesteren
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken