Nieuws
Aangifte Wilders om bedreigende raps op internet

Voor hem is het een vrij nieuw verschijnsel om via de filmpjes bedreigd te worden. Hij vindt het ''verschrikkelijk''. De teksten van de raps zijn ''te walgelijk voor woorden''. Onder meer op de videowebsite YouTube zijn een paar nummers te zien, die soms gepaard gaan met foto's en video's.
De raps hebben titels als 'Geert Wilders Begravenis' en 'Wie Iz De Volgende (Geert Wilders Diss)'. In die laatste gaat het eerst over Pim Fortuyn en Theo van Gogh, waarbij wordt gezegd dat wie over moslims praat wordt neergeknald. ''Als je zo blijft doorgaan, ben jij de volgende'', klinkt het even later aan het adres van Wilders.
Een andere rap eindigt met het geluid van een pistoolschot, net nadat de naam van Wilders is genoemd. Eerder in het nummer wordt een beeld met de tekst 'RIP Wilders' getoond en is een beeld van de vermoorde Theo van Gogh te zien.
Wilders krijgt tot nu toe veelvuldig beledigingen en bedreigingen binnen via vooral de e-mail. Het Kamerlid, dat al tijden zwaar wordt beveiligd, gaat vrijwel wekelijks naar de politie om daarvan aangifte te doen. Hij noemt deze en de nieuwe bedreigingen triest. ''Als ze het niet met me eens zijn, moeten ze met argumenten komen in plaats van dreigementen. Dit is walgelijk.''
Mosheb: Wie Iz De Volgende
NSG: Geert Wilders & Ehsan Jami Diss
enneh die rappers zijn wel erg slecht geïnformeerd over de dood van Pim Fortuyn, ookal had ie niet veel moslim vriendjes, hij is neergeschoten door een niet moslim om een heel andere reden.
Van Gogh dan weer wel.
Tja wat moeten ze een gevoel van machteloosheid hebben he om zoeits lafs als bedreigingen te gaan uitvoeren. Is waarschijnlijk het enige waar ze echt goed in zijn.
Als dat niet strafbaar is, weet ik het niet meer.
Geef wilders niet gauw gelijk maar hij heeft een punt dit keer...
foto
Die reppert van wie iz duh volgenduh heeft sowieso een spraakgebrek foto
Mijn muziek lijstje - Wishlist
achterlijk volk foto
Op woensdag 22 april 2009 19:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende: nijn kan schelden _O_
Op zondag 6 september 2009 00:14 schreef yvonne het volgende: Jij hoorde een bleek ventje van 15 te zijn :D
Maar Wilders zegt: ''Als ze het niet met me eens zijn, moeten ze met argumenten komen in plaats van dreigementen. Dit is walgelijk.'' Laatst kreeg hij een uitnodiging van een organisatie die met hem in debat wilde en die heeft hij afgewezen.
foto
\[b\]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:\[/b\]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
woningmarktcijfers
Zo triest wat er met ons landje gebeurt foto En de regering doet niks
You make me complete
You make me completely miserable
foto
Like trump...
daar staat ie om bekend.
Maargoed... die raps zíjn ook niet subtiel... foto
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
"Als je zo blijft doorgaan, ben jij de volgende"
lijkt me al genoeg voor een veroordeling.
foto
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
foto
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Ik kan deze raps echter met de beste wil van de wereld geen poging tot communicatie meer noemen. Dit is pure verheerlijking van het doen afmaken van hem. Als hier niet tegen wordt opgetreden, lijkt het me bijna een vrijgeleide.
Een tv debat met deze idioten zou wel eens leuk zijn, kan je zien hoe dom ze echt zijn....
Bones left to pick, they radiate and splinter away."
En de discriminatie tegen homo's is nu natuurlijk ook binnen notime verleden tijd want daar is nu genoeg budget voor om daar adequaat tegen op te treden toch ter horst?
Of gaan we weer alleen de zogenaamd extreem-rechtsen aanpakken? Want alleen blanken discrimineren in dit land.
Verschilt echt niet zoveel van Metal, Hardcore of Rap zoals dat al decenia lang gemaakt wordt, qua teksten. Alleen gaat het nu over hem. Huilie.
En, niet alles is even goed te verstaan, maar ik weet niet of dit alles juridisch gezien wel als bedreiging aangemerkt kan worden. Zinnen als `ik zie dat je de volgende bent` is niet zozeer een persoonlijke bedreiging alswel meer een algemene voorspelling. En dat is niet verboden, natuurlijk.
foto
Maw: wie de bal kaatst kan hem terug verwachten.
El Coño
ウイスキー
En aanzetten tot haat en moord is nog altijd wettelijk verboden.
uitgerept...
Ze zullen eens moeten zingen zeg, nee dat gaat ze namelijk niet lukken met zulk slecht Nederlands. Blijkt wel weer hoe kansloos ze eigenlijk zijn, wannabe twee kwartjes...
fotofoto
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
En wat betreft aanzetten tot moord, vind jij dat Theo Maassen met zijn doodsbedreigingen ook vervolgd had moeten worden? Die verdedigde zich namelijk met de vrijheid van meningsuiting.
Als dit de 'logische' reactie is op (harde, dat wel) kritiek op de Islam, dan kun je bijna niet anders dan Wilders gelijk gaan geven wat betreft zijn opmerkingen over het totale gebrek aan verdraagzaamheid.
foto
Het probleem is dat gematigde moslims zich niet op een forum als dit of andere media laten gelden, die willen zich er namelijk helemaal niet mee bezig houden.
Wij krijgen daarentegen types als Grote Kahn en SF7 te lezen die nu eenmaal niet representatief zijn voor de Moslimgemeenschap, ook al pretenderen zij dat ze dat wel zijn.
foto
Maar die 'raps' zijn natuurlijk NOG triester dan Wilders zelf. De jochies die deze raps maken, worden dat nou nog ooit respectabele deelnemers aan onze maatschappij? Tough chance.
El Coño
ウイスキー
1) Wilders is een eikel.
2) Mensen "bedreigen" met de dood is doelloos.
3) Deze disstracks moet je niet serieus nemen (vandaar "bedreigen" tussen aanhalingstekens). Die "rappers" willen ook alleen maar aandacht en presteren niets. Net als Wilders.
Wederom de mensen die zich voor moslim uitgeven maar waar zelfs Allah van zit te kotsen... Moslims staan voor vrede uhhh-huh
en maar janken dat nederlanders iets tegen moslims krijgen......
Je woont in een democratiesch land. Je moet andermans mening respecteren, of je ermee eens bent of niet (maakt niet uit wie je bent). Je mag je mening uiten, zolang dat niet beledigend of iets dergelijks is voor iemand. Is dat wel zo, dan hou je het maar in je eigen kringetje.
Alhoewel Wilders een vaag figuur is wens ik hem echt niet de dood in. Niemand eigenlijk... op Bush en Bin Laden na.
Laat iedereen in zijn waarde. Als het je niet bevalt, kijk de andere kant op!
En verdienen niets meer of minder dan dit geval. Wild zwijn door het lint foto
alhoewel ik wél medelijden heb met dat wilde zwijn..
Het wordt tijd dat er eens een rapper opstaat die Wilders aanpakt op een wat hoger niveau. Deze zooi klinkt weer als 15-jarige mannetjes die een beetje wijs lopen te doen. Goede kans dat ze denken door dit bekendheid te vergaren (wat gelukt is) door dit net als die met die Hirsi Ali diss van toen. En voor de stumperds die denken dat de hiphopscene in Nederland dit prachtig vindt. Geloof mij maar, deze mannetjes zullen absoluut niet serieus worden genomen. Ikzelf ben liefhebber van rap en heb de pleuris aan die Wilders, je zal mij niet betrappen op het nogmaals luisteren van deze platen. Matige shit is het.
Wilders had in een gesprek met de Moslimraad veel winst kunnen halen. De uitnodiging was gebaseerd op zijn uitspraken over de Koran. Hij had de Moslimraad kunnen vragen of de meer gewelddadige teksten eigenlijk wel letterlijk geinterpreteerd zouden moeten worden, en wat zij de Nederlandse moslim daarin adviseren.
Als zij zouden antwoorden dat de Koran niet letterlijk geinterpreteerd moet worden zou dat de discussie over die teksten binnen de moslimgemeenschap ongetwijfeld oplaaien wat hartstikke goed zou zijn voor de emancipatie van de islam in Nederland. Deze Moslimraad vertegenwoordigt honderden moskeëen en andere moslimorganisaties dus die uitspraak zou sowieso een klap zijn voor de radicale Islam. Winst voor Wilders, dus. En vooral: winst voor Nederland.
Als zij niet zouden antwoorden dat die teksten niet letterlijk genomen moeten worden, zou Wilders dit kunnen uitbuiten - 'Zie je wel, het zijn een stelletje radicalen waarmee we niet moeten willen praten' - óók winst voor Wilders.
Wilders had eindelijk echt iets kunnen bereiken voor zijn kiezers, voor de rest van Nederland én voor de gematigde Islam. Tastbare winst in plaats van slechts harde woorden.
Waarom heeft Wilders het nagelaten om deze winst te incasseren?
Omdat hij het niet goed voor zijn imago vindt om aan één tafel met moslims gezien te worden? Of omdat hij sowieso niets met moslims (radicaal of niet) te maken wil hebben? Of - nog waarschijnlijker - omdat hij bang is dat de Moslimraad helemaal niet zo radicaal zou blijken, wat het negatieve beeld over de Islam wat hij structureel probeert te scheppen, zou ondermijnen?
Wilders is een eng, geniepig mannetje met belangen die niet de belangen van Nederland zijn, zoveel is duidelijk.
Ik wilde met mijn reactie alleen maar aangeven dat Wilders weet wat voor respons hij krijgt op zijn uitspraken. Geen van beide (respons en uitspraken) keur ik goed!
El Coño
ウイスキー
islam is vrede. iedereen die ander beweert moet gedood worden
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Want IEDEREEN staat in zijn recht om een leven te leiden in Nederland zoals hij of zij dat geschikt ziet, uiteraard binnen de kaders van de wet. Dus ook onze moslims. Het enige dat je kan doen is met argumenten (dat had Wilders goed) mensen van jouw punt overtuigen. Dat doe je niet door met halve oplossingen te komen zoals Wilders doet. Enige wat hij de laatste tijd doet is wijzen en beledigen. Mensen een toekomst waarin er een triviale oplossing wordt gebruikt; geen moslims in Nederland. Wat een dikke bullshit.
Ik ben eerlijk gezegd echt teleurgesteld in Wilders. Had het idee omdat hij ooit bij de VVD had gezeten, dat hij wat intelligenter, nee wat wijzer, zou zijn. Daaraan zie je maar weer dat intelligentie niet alles is als je je hart niet op de juiste plaatst zit.
Geert Wilders is een n00b. Hij laat zich leiden door angst. Geert Wilders gaat tenonder aan zijn eigen tumult. Want wat een oplossingen heeft die gast. Daarin moet je nou vertrouwen hebben. (Eigenlijk precies Dadoc's punt, zie hierboven)
Chit
Ananda
Kijken wie dat het hardste kan. Kleine kinderen doen dat met wie het verste kan piesen.
Het blijft een dom triest gebeuren zowel van Wilders als van zijn tegenstanders. En op deze wijze gaat het alleen maar van kwaad tot erger helaas. Het val met wel tegen dat Wilders niet de wijste kan zijn. Hij is toch niet zo intelligent als ik dacht.....
Dan beledigt hij zichzelf toch, of niet?
Want hij bedreigt Geert Wilders.. Dus is hij een neppe moslim foto
Iig allebei de makers van die repjes: stakkers!
Ik zou zeggen, schrijf een Islam-voor-dummies foto (en nee, dit is niet spottend bedoeld, voor iemand het weer op zijn heupen krijgt).
foto
foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
1. Geert Wilders wil niet in debat of debateren over wat hij zelf gezegd heeft.
2. hij maakt soms kut opmerkingen die niet door iedereen gewaardeerd word (begrijpelijk )
3. Wil hij in debat met een groep Kansrijke jongeren foto in de rechtszaal foto
Waarom gaat wilders de verkeerde kant op ? en pakt hij zijn eigen standpunt niet steviger vast? , waarom wil hij die jongeren nu aanvallen ? wat is zijn bedoeling ? wat wil hij bereiken ? hij komt me over als een losse flodder. Die maar iets probeert en kijkt of hij een goed punt kan scoren.
Daaarnaast volgens mij halen de jongeren ook maar alles uit de krant foto Stelletje pipo's die negers. Kneuzen XD foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
fotofoto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken