Nieuws
Nederland krijgt een Plopsa-pretpark

Studio 100 is een productiestudio en maakt onder andere "Samson & Gert", "Kabouter Plop", "Piet Piraat", "Wizzy & Woppy" en "Big & Betsy".
Vorig jaar kregen de Belgische pretparken samen 1.250.000 bezoekers over de vloer. De televisieseries van Studio 100 zijn ook succesvol in Nederland.
Met dank aan thespotlessmind voor de submit.
-edit: nee dankje-
Edit: Omg, Retecool is straks vast down foto Stelletje paupers.
Op zaterdag 22 december 2007 00:29 schreef Alexxxxx het volgende:
Mods met een x zijn tof.
Naturlijk wordt dat saai foto
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
dit kan niet goed komen.. ._.
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
\[b\]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:\[/b\]
Bek houden tegen DW hè :(
Walibi > Six Flags > Walibi weer > Plopsaland > Six Flags Plopsa Walibi Land...
(en nee, het is alles behalve een Six-flags)
Hand in hand, oog in oog
Ik wil je neuken, maar je k.t is droog
foto
als ik tegenwoordig de tv aanzet is er een grote kans dat er weer een soap of spelshow is waar teveel belgen aan meedoen...!!
en dat terwijl er in belgie haast geen nederlandse zender te verkrijgen is zonder schotel..... wat moeten wij uberehaupt met die allez allez amaaai kutbelgen fotofotofotofoto
Het zou mooi zijn als ze er ook iets in doen van Koefnoen's Ridder Rob. ("Kutterdekut")
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
Flikker op!!
HOME
OTOO
Je zit er gewoon vukking middenin
kotsaland
Yessss K3 rulezzzzzzzzz foto
[/beavis&buttheadmode]
Geluk dient gewoonlijk de man, die weet wat hij aan het toeval moet overlaten.
'
'
Plopsaland praat met Rotterdam
Door YVONNE KEUNEN
ROTTERDAM - Het Belgische pretpark Plopsaland ziet wel wat in een vestiging naast Ahoy in Rotterdam.
+ afbeelding vergroten Plopsaland.
Een van de plekken waar het Belgische amusementsbedrijf het oog op heeft laten vallen is Rotterdam.
Naast Ahoy is plek voor de bouw van een overdekt attractiepark voor kinderen tot ongeveer 12 jaar met de figuren Kabouter Plop, Samson en Gert en Wizzy Woppy.
De drie Plopsaparken in België trekken veel Nederlandse gezinnen. Van de 1,2 miljoen bezoekers in de kinderpretparken kwamen er vorig jaar 340.000 uit Nederland. Vooral Plopsa Indoor in Hasselt, vlak bij de Nederlandse grens, is in trek bij Hollanders.
Een woordvoerster van Plopsaland bevestigt dat komende week een gesprek plaatsvindt met de gemeente Rotterdam. „Het is een verkennend gesprek voor een indoorhal. Maar we praten met meer steden om te kijken waar we het best gelegen zijn en waar de interesse in ons het grootst is.’’
De belangstelling in Rotterdam is groot. De gemeente wil het Zuidplein een nieuwe impuls geven als vrijetijdsknooppunt in de stad. Daar past een attractiepark prima in.
Plopsaland verwacht binnen enkele maanden met uitsluitsel te komen.
„We zijn redelijk haastig om in Nederland te beginnen. Twintig procent van onze bezoekers komt uit Nederland. Dat precentage ligt in Hasselt nog veel hoger.’’
Plopsaland is tien jaar geleden opgericht door de bedenkers van de kinderseries Kabouter Plop, Samson en Gert en Piet Piraat en kleuterpopgroep K3. Twee jaar geleden gaven de Vlaamse zangeressen nog twaalf uitverkochte concerten in Ahoy.
PSN id: DeToXiC
Gelukkig zijn mijn kinders te oud voor dit soort pretpark foto
Ge-wel-dig dat wij zo'n pretpark krijgen... kost waarschijnlijk net als hun productie geen drol, maar de merchandise machine draait prima... fotofoto
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
eindelijk een pretpark dichtbij..
motto: heb je naaste lief (en lig niet dwars als een ander een andere mening of levenstijl heeft dan jezelf)
PSN id: DeToXiC
Voor menig kind zal het erg leuk zijn dat er ook in Nederland een Plopsa pretpark komt ....
foto
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
lekker ploppen in de buurt ! foto
helemaal te gek, maar wanneer zo'n beetje dan ? foto
plopperde plopperde plop foto
Nu is het park die charme kwijt, is het veel duurder geworden, en is het totaal verkleuterd.
De Meli had al niet echt heel "harde" attracties voor volwassenen (niets dat ondersteboven ging)in vergelijking met Bobbejaanland of zo, maar nu moeten zelfs de keverbanen eraan geloven. Wow, doet zo racistisch zijn pijn?:) Moest je dat over Marokkanen schrijven
lag je waarschijnlijk al van fok.nl fotofoto
Als ik naar Bobbejaanland ga staan er bordjes "het ligt net over de grens!" foto , zo vernederlandst is het daar, met optredens van Jim van Idool en al, zeur ik daarover?
Dat park aan de watervallen van Coo in Wallonië is trouwens overgekocht en lag er werkelijk verpauperd bij. Het zal waarschijnlijk ook op Nederlandse en Vlaamse toeristen gericht zijn, want "Samson en Fred" is nog maar heel recent van start gegaan in Wallonië:
foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Ik wil het hier helemaal ook niet foto Ik vind dat Dalen (Huttenheugte valt nog altijd onder het plaatsje Dalen, wat dan weer onder gemeente Coevorden valt foto daar helemaal niets aan heeft. Doe het dan in de buurt van Emmen of Hoogeveen... of Maatricht of zo... Het past hier niet in de omgeving.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken