Nieuws
Besluit RTL7 en Arabische zender eind mei

UPC gaat tot eind mei onderzoeken of er inderdaad zwaarwegende argumenten zijn om alsnog RTL7 te kunnen behouden. Per 1 juli zullen de steden dan het nieuwe zenderpakket krijgen. De APR beslist over het standaardpakket van vijftien zenders per regio. Dat standaardpakket moet overal te ontvangen zijn. Rotana Music Europe moet dan in al deze gemeenten verplicht overal te zien zijn. RTL7 kan nog wel als extraatje aan het bestel toegevoegd worden, maar hoeft niet verplicht uitgezonden te worden. Op RTL7 wordt onder meer formule 1 en voetbal uitgezonden.
De Partij voor de Vrijheid heeft Kamervragen gesteld over het mogelijk verdwijnen van RTL7. Zij wil de plaatselijke programmaraden opheffen. In de plaats daarvan moet er volgens de partij een landelijke programmaraad komen, die twintig tv-kanalen selecteert.
fotofotofotofotofoto
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
foto
edit: trouwens, het lijkt me een enorm progressieve zender, zie http://www.rotana.net/RotanaNew/TV/tv.aspx?page=Channels, alleen maar lekkere arabische meiden, zonder enige link naar welke religie dan ook... Wedden dat straks iedereen die zender wil.. foto
Is 150% muziek kanaal.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Blij dat ik er niet woon foto
Murray Walker
En hetgeen waar de meesten zich straks wel druk om maken is niet het feit dat rtl7 weg is maar puur omdat er een "islamitische" zender voor in de plaats komt. Was het een andere geweest dan was het grootste gedeelte stil.
Maar was dit item vorige week niet al gepost??
Eens even kijken op de website:
Ah, onder meer:
Prakash Kandhai
Mehmet Uygun
Naïma Abrari
Ook nog een hele reeks Hollandse namen overigens, die ongetwijfeld deel uitmaken van dat deel van de bevolking die de multiculturele samenleving graag in de kont likt.
http://www.stichtingapr.nl/index.php?pageId=92
Ik heb digitale televisie dus ik heb hier zelf waarschijnlijk geen last van, maar dat een nederlandse zender verdwijnt voor een arabische muziekzender is natuurlijk belachelijk. Het is niet eens TMF of MTV wat wordt ingeruild (dat durven ze niet) maar een gewone nederlandse landelijke zender.
En wat heeft de PVV hier nou mee te maken.. wtf.. de kabelmaatschappijen willen gewoon meer kijkcijfers
Jij wilt dus allleen nl1 nl2 nl3 en de commerciele zooi hebben foto
http://www.stichtingapr.nl/poll.php
Ze hebben er meer dan genoeg, maar ik bedoelde deze met name...
Weet u wat de taken van de Algemene Programma Raad zijn?
Ik heb geen idee
32.9%
Ik weet zo ongeveer wat de APR doet
31.8%
Ik weet goed wat de APR doet
24.7%
Ik weet het een beetje
10.6%
Totaal stemmen: 85
En daarnaast, waarom nog een muziek zender?
PSN OnlineID: LightLuke92
nederland is 100% niet jouw vaderland dus wie let je;)
Ik zat me daar ook al over te verbazen inderdaad. Was alleen bang voor een -2, discriminazie
[ Bericht gewijzigd door Danny op zaterdag 5 november 2011 @ 14:51 ]
Wat een stel mongolen
Wel heb je kans dat mensen die RTL7 willen ontvangen, juist een schotel gaan aanschaffen om in de toekomst verlost te zijn van zo'n belerende en bevoogdende Programmeraad.
Maar nee denk het helaas ook niet.
En op zich is een schotel nog niet eens zo slecht want het beeld is vele malen beter dan via de kabel....
foto
Zeker aangezien er nogal wat relaxte programma's (waaronder veel autosport) worden uitgezonden.
Het enige kromme wat ik vind is waarom ze nou rtl7 moeten pakken en niet gewoon een duitse zender eraf waar toch niemand naar kijkt.
Is dat bericht niet hetzelfde als deze?
http://media.putfile.com/allie46 foto
PSN OnlineID: LightLuke92
teknival! muhahaaa
pm block :,-)
fotofotofoto
Helemaal niet! Opheffen die APR
41.8%
Zeker weten!
25.5%
Neutraal
12.2%
Ja, ik denk het wel
10.2%
Van mij hoeft er geen programmaraad te zijn
10.2%
foto
Nu met VERNIEUWDE FOBO
"Better than a thousand hollow words, is one word that brings peace" - Buddha
Het overgrote deel van deze raad is dus gewoon autochtoon en zij hebben voor deze beslissing gekozen MAAR het is typisch Hollands om de vinger naar de allochtoon te wijzen TRIEST.
Het is niet alleen maar onzin wat ik verkondig !!!!
"Talitubbies, Talitubbies... Heeee hal-BWHAOEM"
En die nederlandse bagger is nog altijd 10x beter dan die arabische meuk!
fotofotofotofotofoto
Zastavme ich bratia, ved' sa ony stratia, Slováci ožijú.
Zastavme ich bratia, ved' sa ony stratia, Slováci ožijú.
Zoals eerder gezegd, een minder bekeken zender moet gewoon worden vervangen, zoals een Duitse of zo.
Het gaat wellicht gewoon een muziekzender... oo wat erg ooo wat erg...
Ik zeg: eigen zenders eerst!
Gut o gut wat erg. Mensen doen alsof ze spontaan herpes oplopen.
Gewoon per direct afschaffen dit soort waanzinnige clubjes met hun bevoogdende gedrag.
Verbaast me ook niks dat Mehmet Uygun in het dagelijks leven migratiedeskundige is. En voorzitter Bart Robberts een of andere kunstpief.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken