Nieuws
'Taser Gun' nu ook voor consumenten

De 'Taser Gun' werd gedemonstreerd op een grote elektronicabeurs in Las Vegas en heeft een bereik van ongeveer vijf meter. Het apparaat weegt nog geen 100 gram en is van een vergelijkbaar formaat als een uit de kluiten gewassen mobiele telefoon. De 'Taser Gun' kan legaal in 43 van de 50 Amerikaanse staten worden aangeschaft voor een prijs van rond de 300 dollar (ong. 250 euro).
Er zijn echter ook veel protesten tegen de verkoop van het wapen aan de consument. Volgens mensenrechtenorganisatie Amnesty International zijn er sinds de invoering van het wapen in 2001 bij de politie minstens 220 mensen omgekomen door de stroomschokken.

De Taser Gun.
Just friends ofzo foto
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
maar ach zo is amerika he, wat is 1 slachtoffer nou helemaal voor veiligheid...
guns dont kill people, people kill people..
alleen geeft dit wel de gelegenheid om mensen te mishandelen...
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
"Is de waarheid wel de waarheid?"
Niet onderschept foto
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
In de VS mogen burgers tenminste zich met gelijke middelen verdedigen, in Nederland dient men te vertrouwen op de overheid en de vuurwapendragende rimineel hoogstens met een ferme stem en een bakpan te lijf te gaan. Als dat geen 'naiviteit' is...
Zulke dingen koop je niet om in je zak te houden.
Altijd weer die randdebielen die een hulpmiddel nodig hebben om zich stoer te voelen foto
Nee, ik denk echt dat dit als wapen i.p.v. verdedigingsmiddel gebruikt gaat worden. Vroeger trok men het zwaard, later een stiletto, daarna een magnum, straks een taser. Die dingen zijn tenminste legaal... foto
Waar maken ze zich druk om?
220 mensen die omkomen door de stroomschokken. Hoeveel mensen komen er jaarlijks om door kogels????
Het is alle-twee waanzin, maar als je moet kiezen uit twee kwaden. Het blijft tenslotte Amerika.....
met zo nu en dan een dooie.
Collateral damage zullen we dan maar zeggen.
foto
Wat een onzin, de criminaliteit moet hier gewoon harder aangepakt worden.
En nog iets anders, ik heb het nergens gehad over de Nederlandse staat, waar je jouw stelling vandaan haalt weet ik niet, maar het is nog een voorbeeld van jouw kortzichtigheid.
Waarom geven we de mensen geen atoombommen? Die hebben ook minder doden op hun geweten dan geweren
Ah, zoals mijn trusty Nokia 3310. foto
Tja, op zich is het handig als er een idioot op je af komt, maar er zal wel weer erg veel misbruik mee worden gepleegd.
omg, ik ben een Amerika-basher geworden. foto Nou ja, ze vragen er ook zelf om.
Kentucky Fried Cruelty
http://www.adola.nl/adola/wapenwet.htm of is er iemand die mij hierop kan verbeteren?
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
Er is namelijk geen wapen dat 'eerlijker' is. Zelfs een invalide oudere kan een wapen bedienen jegens criminelen. Nu durven mensen niet eens meer de straat op als de lichten aangaan wegens het tekortschieten van de overheid om de veiligheid te garanderen en criminelen aan te pakken.
Koopt er nu zelf 1 foto
Hebben ze daarbij ook bekenen hoeveel mensen zich met succes hebben verdedigd die anders zouden zijn vermoord of verkracht?
\[b\]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:\[/b\]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
In Nederland moet je gewoon van de zijlijn toekijken hoe je huis wordt leeggerooft, want als je ze iets doet klaagt de dief je nog aan voor mishandeling ook en ben JIJ degene die de bak in gaat en niet hij.
zie je hoeft het niet in America te bestellen...kan veel dichter bij hoor foto
Als dat zo is, dan had ik zelf wat meer aan NL gehad (zie nick) omdat de overheid al jaren faalt op elk gebied .......
Of bedoel je dat niet.....
Ik heb nog nooit voor een handleiding betaald.........
/edit
laat maar slecht gekeken
Vuurwapens worden in Amerika op jaarbasis ongeveer 2 miljoen keer gebruikt om een aanval, beroving of verkrachting af te wenden. In de meeste gevallen zonder dat er één schot gelost wordt. De aanvaller ziet dat zijn slachtoffer een vuurwapen heeft en dus niet zo weerloos is als gedacht, en kiest het hazenpad.
Welke kant je ook op wil redeneren, zonder wapens heb je simpel weg minder doden....
Ik heb nog nooit voor een handleiding betaald.........
Je kan ook werken voor je geld. Criminaliteit is een keuze, zeker in Nederland waarbij je voor niets doen al gratis kost en inwoning/recreatie/kleding etc etc krijgt. Een crimineel is geen slachtoffer van omstandigheden of een product van de samenleving, zeker niet in een land als Nederland of de VS. Een crimineel is een rationeel mens dat afwegingen maakt tussen kosten en baten.
'Moet overgaan tot criminaliteit'... Onzin. Eigen verantwoordelijkheid.
Het lijkt mij prettiger je effectief te kunnen verdedigen (met een vuurwapen) dan dat je alleen kunt vragen: "Please don't hurt us"...
Tasergun!
Hij overleeft het wel foto
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
Ook met een bijl, eind hout of gebroken fles kun je iemand vermoorden. In de voormalige Sovjet-Unie is het aantal vuurwapens per 100.000 inwoners veel en veel lager dan in Amerika (tegen de 0) maar het aantal moorden veel hoger. Gek hè?
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
2. In Nederland bestaat er tevens een vergunningsstelsel, hoewel dat vele, vele, vele malen strenger is inderdaad. Echter ook in Nederland kan men indien men wenst binnen no-time een wapen verkrijgen. Ga een gemiddelde louche kroeg in, leg 300 euro op tafel en kom een dag later nog eens langs.
Het ligt vooral en mede aan het 'Amerikanisme', de mentaliteitsverschillen. Het wapen ansich heeft er betrekkelijk minder mee te maken.
Android + Verveling = Titan Turret spelen
En, weer heel gek, Washington DC is "murder capital of the United States".
In de vele staten waar de afgelopen 10 jaar zogeheten Concealed Carry-laws zijn ingevoerd ben je als burger heel wat veiliger. Stel dat 5% van de mensen een carry permit aanvraagt, dan wordt het voor een misdadiger al aardig riskant om een slachtoffer uit te kiezen, want er is 5% kans dat teruggeschoten wordt. De overige 95% profiteert dus mee. En het misbruik van carry permits is verwaarloosbaar gebleken.
Er is onderzoek uitgevoerd onder veroordeelde overvallers in Amerikaanse gevangenissen. Ongeveer 40%, als ik het me goed herinner, noemde "gewapend slachtoffer" het grootste risico, en had daar meer ontzag voor dan politie (die toch altijd te laat komen).
Maargoed, zoals ik al zei; ik ben niet voor vuurwapenbezit. Als mensen een blaffer in huis hebben, nemen de mensen die dat huis in gaan om de boel te verzieken ook een blaffer mee. En je zal altijd zien dat dat soort apen over het algemeen iets behendiger zijn met dat wapentuig.
Maar stel nu dat ik een inbreker in mijn huis en hij is niet van plan te vertrekken en er komt een confrontatie, en ik ros m neer met m'n goldclub of honkbalsnuppel, dan hang ik voor doodslag in nederland en zou ik in de VS vrijuit gaan. Dat is een van de weinige dingen die ik in de VS echt beter geregeld vind als in Nederland.
En dat het niet mag, wil niet zeggen dat niemand het doet. Als je de state border overgaat naar een andere staat mag je gewoon een blaffer kopen of je doet het van een junk op de straat. Vergeet ook niet dat in bijvoorbeeld WDC (Net als in Miami en LA) er wijken zijn waar de politie niet al te vaak komt.
Lees "More guns, less crime" van Lott maar eens. Of Google er eens op "concealed carry".
Als je even moeite doet, zijn er handige kaarten (misschien dat een plaatje je meer aanspreekt) te vinden waarop precies staat aangegeven wat in welke staat wel en niet mag op vuurwapengebied. En ook andere bronnen dan de NRA zijn beschikbaar.
Dat mensen misbruik ervan maken en er onschuldige slachtoffers zijn hou je toch, maar wat heb je liever ? Iemand die een stroomschok krijgt of iemand die door zijn kop wordt geschoten of met een mes in zijn slagader wordt gestoken ?
Ga zelf maar eens naar een louche kroeg, daar heb je ongetwijfeld binnen no-time een wapen. Andere bekende markten zijn ook vrij toegankelijk. Ik wil enkel aangeven dat indien men in Nederland een wapen wil (illegaal), het een redelijk fluitje van een cent is. Als je een wapen wil, heb je het zo.
Schotwonden in Nederland zijn bijna dagelijks terugkerende gevallen in de betere hospitalen in de binnenstad.
Het aanwezige verschil tussen 'vuurwapengeweld' in de VS en Nederland ligt mede aan de Amerikaanse mentaliteit, die simpelweg een hele andere is dan de Hollandse. Zoek eens op 'Amerikanisme', dan snap je direct een hoop meer over de instelling.
Wat moet ik doen?
Ik heb nog nooit voor een handleiding betaald.........
(Wat een verhaal, dat jij het accepteert dat de brave burger zich kan en zou mogen verdedigen is van de zotte werkelijk te genant voor woorden. Dan kan je wel 'ex-schuttertje' op kleiduiven zijn, maar daarom ben je nog geenszins hét referentiekader. Al die andere suffe reclamejongetjes met sportwapens zijn dat tevens niet. )
Of ken jij een repeteer ladder? Of een vuurpijl met nachtvizier?
[..] Uh.... oorlog.....waar...in welke tekst? Inderdaad gek dat je niet zegt moorden door (vuur)wapens. Dat er veel gemoord wordt is inderdaad een feit, maar zoals ik al zei..hoe minder (vuur)wapens, hoe minder doden......
Ik heb nog nooit voor een handleiding betaald.........
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
letop: video bevat licht geweld foto
ik zou er echt een willen..
Maar tegelijkertijd besef ik ook hoe onverantwoordelijk het gebruik ervan en een vrije verkoop eigenlijk is.
Dus bij nader inzien : toch maar niet aangezien er genoeg eikels rondlopen
Zo kan, als de situatie zich ervoor leent, ook een schroevendraaier of glassnijder als verboden wapen geclasificeerd worden.
Slim he ?
Have you ever heard of the term... 'Fuck Buddy?'
Ik vindt zowiezo belachelijk dat je in Amerika (en ook andere landen) legaal wapens mag kopen ter zelfverdediging. Naar mijn mening zouden alleen burgers met een jachtvergunning wapens mogen bezitten (en uiteraard de politie, leger etc.)
Eerlijk gezegd ben ik het er wel mee eens dat je een crimineel die jouw huis als doelwit kiest van je land af mag schoppen 'by all means necessary'. Als een tasergun dan werkt, waarom zou je hem niet gebruiken? Net doen alsof je slaapt en dan die taser in z'n rug schieten, kan de politie hem zonder tegenstribbelen meenemen en zit er weer een crimineel achter slot en grendel.
Dat er dan een aantal geschuffelden zijn die het in gang wars en dergelijke gaan gebruiken is altijd een risico. Je gaat ook niet het oppakken van stenen verbieden, daar kan je ook iemand goed mee verwonden. Wat denk je wel niet van auto's? Daar schakel je zo een groep mensen mee uit..
Wapenbezit verhoogt het risico voor criminelen om in te breken wat veel potentiele misdadigers afschrikt. En dat merk je dan ook, want in mijn buurt (suburb van de Dallas metropool) wordt nagenoeg niet ingebroken, terwijl dat zelfs in het stille dorpje in Zeeland waar ik vandaan kom wel zeer frequent gebeurde.
Denken dat de verzekering wel betaalt is volslagen achterlijk, want uiteindelijk betaal je dat toch terug in verhoogde premies voor inbraakverzekering.
Dat het Amerikaanse wapenwet systeem niet goed werkt zul je mij niet horen tegenspreken, maar wapenbezit in het algemeen is zeker geen slechte zaak.
Verder denk ik dat er weinig vraag naar dit soort tasers zal zijn. Een vuurwapen is goedkoper en veel effectiever.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
vind het wel goed, een niet dodelijk wapen om een tegenstander uit te schakelen is imho beter dan een shotgun op iemand zijn kop zetten.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken