Nieuws
AH stopt verkoop onverdoofd geslacht vlees

Het voldoet namelijk aan de halal-norm, zo hebben certificerende instellingen en leveranciers van Albert Heijn het bedrijf verzekerd. De marktleider maakte de koerswijziging maandag bekend.
Albert Heijn introduceerde het halal-vlees twee weken geleden in zijn schappen. Vorige week ontstond ophef over het onverdoofd slachten nadat het televisieprogramma Radar daar aandacht aan besteedde. Hierna ontving Albert Heijn duizenden protesten.
Mijn (persoonlijk uitgevonden) religie dicteert mij onder andere dat ik maar de helft hoef te betalen aan de kassa. Of ze daar ook even rekening mee willen gaan houden.
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
Toch?
ten eerste vlees wat halal geslacht is is niet per definitie halal, zeker ons vee uit de bioindustrie niet. Dat vlees zit vol medicijnen en hormonen. Niet echt halal lijkt mij foto
En ten tweede is het stikkertje op de verpakking ook niet halal. Op het stikkertje zit lijm en die zijn gemaakt van beenderen waarschijnlijk, en de kans daarop is groot, van varkens, ies niet halal foto
Dieren moeten volgens onze wetten verdoofd worcxden alvorens ze gedood worden. BEHALVE Halal en Kosjer vlees (schrijf ik het goed?
Oftewel: Joods en Islamitisch vlees.
Laten we ophouden met dit belachelijke gedoe en gewoon beesten doodmaken zonder verdoving. Scheelt tijd en geld.
Er moet ook nog eens een imam bij het vlees gaan staan om het te zegenen.
Om het makkelijk te maken zegent hij ook het normale vlees.
Dat wil ik dus niet.
Geen zegeningen aan mijn vlees.
www.jihadwatch.org
Vieze geiteneukers fotofotofoto
Dan eten ze maar een lekkere tofoe burger of zo. foto
http://nl.wikipedia.org/wiki/Halal
en creeert zich goden en heiligen bij de vleet.
Er staat wel onverdoofd, dat lijkt voor vele dierliefhebbers dat het met veel pijn gebeurt.
Dat is niet zo, het dier moet zo met min mogelijk pijn geslacht worden, dus mes gaat als eerst door het hals...
In de Islam mag je geen dieren onnodig laten leiden, je mag dus het beest niet voor andere beesten slachten, en je mag ook het mes niet aan het beest laten zien...
Wij slachten hier geen beesten ritueel om ze vervolgens op te vreten.
Ken dat niet gewoon ergens in het M-O? foto
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
De dieren worden niet door een moslim geslacht, de dieren zitten vol gif, hormonen en andere shit wel te verstaan, de slachthuizen zijn vies, de dieren worden slecht behandeld gedurende hun leven, zitten in een hokje, het ene dier ziet het andere geslacht zien worden etc etc.
Moslims, koop je vlees bij een BETROUWBARE en bonafide islamitische slagerij en laat die troep van AH links liggen.
Dieren hebben een bewustzijn en zijn daardoor niet minder waard dan mensen als het om lijden gaat. Daarom behoren ze ook met zo min mogelijk lijden behandeld te worden, ook bij het slachten.
Kentucky Fried Cruelty
Dit getuigt dus dat je niet veel verstand heb!
Als je een dier pijnloos wild doden gebruik je een schietmasker en geen middeleeuws ritueel dat uit een sprookjesboek komt!!!
dán heeft die pas geen pijn geleden
Het ritueel slachten houd dus in onverdoofd slachten, erg dieronvriendelijk. Bovendien is zeer waarschijnlijk al het kippenvlees bij de AH Halal geslacht. Dus ook hetgeen jij op je bordje hebt.
Ook zijn er veel Nederlandsers o.a. door de Partij vd dieren in actie gekomen. Dus er wordt helemaal niet het hoofd gebogen voor alleen de moslims. Ik weet bijna zeker dat de meeste moslims hun vlees gewoon halen bij de Islamitische slager, dus het zal ze worst zijn.
Wat is hier nu groter op fok: de Moslimhaat of de dierenliefde?
Dat wij daar anders tegenaan kijken betekent niet dat wij gelijk hebben.
Is er iemand die een link heeft naar gefundeerd en "onafhankelijk" onderzoek naar de beste manier van slachten?
Ik wil dit eerst zeker weten voor ik er een mening over vorm.
[edit] Zo vond ik bijvoorbeeld zelf deze link.
En als je het mes maar niet laat zien is onnodig lijden onmogelijk. Hup, een zak over die kop en snijden maar!
Ik zeg altijd maar zo: is het halal? Dan hoef ik het niet meer. Wat is de volgende stap? Pocket-korans in de rekken bij de AH-kassa? Vijf keer per dag "Allah-Hoempapa" door de winkel laten schallen? Mekka-punten?
Wat een onzin. Als ze gewoon een stikkertje halal plakken op vlees waar het dier wel verdoofd is geweest, zal er ook geen moslim achter komen.
ga een beetje die moslims liggen paaien met hun oorlogszuchtige verzonnen Allah, door dieren pijn te laten lijden. foto
De supermarkt zal het vlees van dieren die verdoofd ritueel geslacht zijn, wél als halal blijven verkopen. Dat vlees voldoet aan de halal-norm, hebben de leveranciers van het vlees verzekerd.
blijkbaar schieten de personen die naast de doel "Liefde voor dieren" een extra doel hadden met deze actie de plank mis, jmmr foto
Net zoals wij kreeft koken.
Zonder verdoving dus.
Niemand hier (tenzij afgestudeerd op dit onderwerp oid).
Mijn gevoel zegt ook dat verdoofd beter klinkt dan onverdoofd. Maar wat gaat sneller? Wat gaat met minder lijden? Verdoven wij misschien alleen om het "humaan" te laten klinken? Ik zoek goede bronnen maar er wordt alleen met modder gegooid.
gebrek aan kennis en openheid voor alles wat deze wereld toont zorgt ervoor dat je niks meer bent dan een iq-loze tokkie.
Je weet klaarblijkelijk niet WAAROM ze richting mekka moeten worden geslacht, waarom het eigenlijk halal wordt geslacht, waarom de islam er is, waarom het christendom, en het jodendom bestaat. Laat staan dat je weet hoe het universum en het leven is ontstaan of jouw perceptie en inzicht op deze wereld. Ja ik draaf door, maar als jij op al die vragen een antwoord weet te vinden , dan wordt jij mijn nieuwe god.
Maar nu ,praat je als een kip zonder kop, alles wat je niet kan verklaren is in jouw ogen gelijk achterlijk, dom en heel idioot. Nou meneertje, ik zal je alvast vertellen dat die houding van jou en anderen mensen in deze wereld (en nederland vooral natuurlijk) mij er van doet overtuigen dat er toch hele domme creaturen bestaan.
Ik ben toch duidelijk? Ik eet vlees, ik hou van vlees, vis (en tomaten) maar ik heb geen verstand van de slacht.
Ik zoek dus een onafhankelijke bron hierover maar jij vergelijkt dat met genocide op de Armeniërs? Ik ontken de slacht niet, ik zoek informatie over humaan slachten.
Koe loopt de slacht stal binnen.
Koe krijgt in 1x een hele grote dosis stroom door z'n kop.
Koe is dood.
Het is dus niet zo dat zo'n beest eerst een spuitje krijgt, om vervolgens voor het eggie te worden dood gemaakt.
En als je echt goeie bronnen zoekt, ga dan gewoon eens in een slachthuis kijken... betere bron is er niet.
Zitten daar echt meer Omega 3 vetzuren in? Wist ik eigenlijk niet.
Het gaat net zo snel als met een pistool, maar dan zonder kogel.
En als die haal in 1 keer niet lukt, is er van je humane intentie niet al te veel meer over. Dan wordt het een bloedbad.
Als je je even een dikke stier voor de geest haalt kun je je er wat bij voorstellen.
Ook valt zo'n groot beest niet in een keer flauw, maar doet z'n best in z'n doodspaniek om het vertrek kort en klein te maken.
En niet over dieren, maar over mensen ten tijde van de franse revolutie (of specifieker, toen de franse revolutie z'n kinderen aan het opeten was(..)) was er ook 1 wetenschapper die onder de guilotine moest, en die had met vrienden afgesproken dat hij, nadat hij onthoofd was, nog zoveel mogelijk keer met z'n ogen zou knipperen totdat het 'licht uit ging'.
Ik dacht dat hij nog 25 keer met z'n ogen knipperde.
En, een mens heeft niet zoveel lichaams massa als een stier. Mag jij bedenken of zo'n stier dus in 1 keer dood is als je z'n hals doorsnijd.
Maar dat een setje gebruiken van een paar eeuwen terug niet correct blijken te zijn, kan niet verbazen.
Behalve voor moslims, die denken dat alles wat hun geloof hun ingeeft onfeilbaar is.
deze dieren worden nou eenmaal geboren en gefokt om gedood te worden.
Dat is waar jij vandaan komt bij mensen hopelijk niet zo..
Dus een commercieel proces waarbij de boer alleen maar aan zijn centjes denkt.
Als de consument dieren vlees wil hebben, en er met een goed geweten vanaf wil komen.. heb je altijd nog iets wat biologisch vlees heet. foto
Duurder dat geef ik toe, maar als jij zo perse vlees wilt wat goed behandeld werd.. verwacht ik toch wel dat dat jou niets kan schelen. foto
Toch netjes van de Appi Heyn foto .
[b]Die met de hoogste percentages gaan het eerst.[/b] B. B.
|[b]DASOO | LastFM|
Misschien dat Appie ook op de juiste tijden via de radio in de AH even kan oproepen voor het gebed... maken we binnen de AH gelijk een aantal gebedshokjes richting mekka, en mag het personeel achter de kassa in plaats van Nederlands ook best in een Arabische taal de klant aan spreken.
In gezond biologisch-dynamisch vlees zit een veel grotere verhouding van omega 3- tot omega 6-vetzuren i.t.t. gangbaar vlees. In het huidige, westerse voedsel zit veel te veel O6 en veel te weinig O3. Door (vette) vis en (soms) goed vlees te eten kun je ervoor zorgen dat je genoeg O3 binnenkrijgt. Lijnzaadolie kan natuurlijk ook maareh... dat vind ik niet te eten ;-)
Mijn religie vind dat vlees, en met name biefstuk gratis verkocht moet worden aan aanhangers van de FSM beweging. Dit komt namelijk omdat onze profeet vind dat dieren heilig zijn en je er geen prijskaartje aan mag hangen.
Verder vinden wij ook dat wij begraven dienen te worden in de efteling, dat er aparte ziekenhuizen voor ons moeten komen en dat het verboden wordt voor iedereen om spaghetti te eten!
Sorry, ik had even niks te doen, dus maar een zinlose post plaatsen....
En om er echt bij te horen bij de FOK community:
Talpa fotofotofoto
RIP voor de nabestaanden
Dierenbeulen zijn jullie !!! fotofotofotofotofotofotofoto
De manier is wel anders maar ik vraag me af of het pijnverschil echt zo groot is als ik dit lees http://nl.wikipedia.org/wiki/Dhabiha
Ik denk dat men zich beter eerst kan richten op de leefomstandigheden van het vee en het diervervoer. Daar vind imo het meest dierenleed plaats.
En kippenvlees wat je eet is geen kip maar een overmeste kuiken die niet eens meer op zn poten kan staan door het gewicht...
Het is alleen maar dieronvriendelijk als het in combinatie met het woord "Moslim" of "Halal" is. Dat zou je toch moeten weten inmiddels?
http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=kosher_beef
Net zoals al die andere boeren die hun koeien veel te lang "bezighouden" totdat de koe eindelijk eens wordt gedood... en als de koe dan ook nog maar moet dood bloeden, dan maakt dat het ronduit ziek.
Zo behandel je een dier niet!!!!!!!!
En kom nu niet met argumenten van als je het niet tof vind, neem dan biologisch, want dat doe ik al!
Een koe geeft zijn leven voor ons, zodat wij van het vlees kunnen eten, en dan hoor je het ook met respect te behandelen.
Meer wil ik hier niet over kwijt.
foto
Het is niet normaal dat die dieren onverdoofd gedood of gecastreerd worden.
Die beeste hebbe ook gevoel foto
-------------------------------------
www.theinvision.nl
Ieder wezen is evenveel waard en diend met respect behandeld te worden!
-------------------------------------
www.theinvision.nl
http://www.ogrish.com/arc(...)ip-cow-slaughter.wmv
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken