Nieuws
Wapens gevonden in onderzoek Samir A.

Justitie verdenkt A. met anderen van het voorbereiden van aanslagen en deelname aan een terroristische organisatie. A. heeft eerder voor de rechter gestaan, eveneens op verdenking van het beramen van aanslagen. De rechter sprak hem toen vrij wegens gebrek aan bewijs.
In de plastic tassen werden ook nog overwegend handgeschreven Arabische teksten aangetroffen. Ook die zijn waarschijnlijk van de verdachten in dit zogenoemde Piranha-onderzoek.
Videotestament
Het onderzoeksteam vond eerder al een videotestament van Samir A., waaruit bleek dat hij een zelfmoordaanslag wilde plegen. Op die beelden is op de achtergrond een vuurwapen te zien. Ook vond de nationale recherche in de loop van het onderzoek schotresten op een handschoen die in het bezit was van een medeverdachte van Samir A.
In diezelfde handschoen ontdekten deskundigen van het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) DNA-sporen. Dat ging om een zogenoemd mengprofiel, waar ook het DNA van Samir A. in kon worden herkend.
CZ Scorpion 61
Een van de wapens die vorige week maandag werden aangetroffen, is een CZ Scorpion 61. Dat is een kleine pistoolmitrailleur van Tsjechische makelij. Het vertoont volgens het OM ''grote gelijkenis'' met het vuurwapen dat te zien is op de achtergrond van het videotestament van A.
Het andere wapen is een Smith & Wesson revolver. Bij de wapens bevonden zich twee patroonhouders en meer dan driehonderd scherpe kogels voor het machinepistool.
Update: 13.22 uur
In verband met de vondst is dinsdag een 23-jarige vrouwelijke verdachte gearresteerd. Het gaat om de echtgenote van één van de veroordeelde leden van de Hofstadgroep, Nouriddine el F., bevestigen betrouwbare bronnen. Deze Soumaya S. verbleef in een van de portiekwoningen.
De wapens werden ontdekt, toen de kelder waarin ze lagen, blank stond. De woningbouwvereniging had een bedrijf ingehuurd om het water weg te pompen. Tijdens die werkzaamheden werden ze gevonden.
Soumaya S. kwam onlangs nog in het nieuws omdat ze aankondigde dat ze in oktober, wanneer de rechtszitting tegen alle verdachten dient, ze zal weigeren haar burka af te doen. S. wordt donderdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. De behandeling van de Piranha-zaak wordt op 16 oktober bij de rechtbank voortgezet.
Wat een toeval...
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Come on FC!
in Nederland moet je eerst iets begaan voordat er daadwerkelijk wat gebeurt. foto
Dag Samir! foto
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
foto
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
foto
Overigens wel vreemd dat ze dat nu vinden. Dat zou toch beter te verstoppen moeten zijn? Enge rakkers...
Mijn nummer: 3707-5008-7748-3551
Staat ook op de FP. foto
Een van de wapens die vorige week maandag werden aangetroffen, is een CZ Scorpion 61. Dat is een kleine pistoolmitrailleur van Tsjechische makelij. Het vertoont volgens het OM ''grote gelijkenis'' met het vuurwapen dat te zien is op de achtergrond van het videotestament van A.
Dit videotestament is zeker ook door de aivd gemaakt met een Samir A. lookalike ? of onder bedreiging ? foto
http://www.nieuwnieuws.nl(...)roep_had_wapens.html
Die jongen studeerd hard!!
waarschijnlijk wilde hij een Opstel maken
of misschien wel een (s)preekbeurt houden voor de klas, over pistooltjes en wapens
Hoe gemeen die dingen wel niet kunnen zijn....
Komop...geef hem de voordeel van de twijfel
Dat doet ons PolitieApparaat toch ook????
(extra cynisch dan)
Hé bah.....altijd maar die vooroordelen
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
Nu ook al in zijn onderbroek??
foto
foto
Staat veel te koop op tsjechische sites en zo'n VZ 61 is ook van tsjechische afkomst, even controleren mannen foto
Wel met mensen die denken dat het zo hoort in de Islam.
Voornamelijk heeft het dus met idioten te maken die niet voor zichzelf kunnen denken
En trouwens, wanneer heeft Samir A. wapens gebruikt?
OT: die wapens lagen daar om een eventuele aanslag mee te plegen en zijn niet achtergelaten, wel goed lezen.
Afghanistan, Irak, nu weer Israel, alsof ze een excuus nodig hebben. Jij spoort lang niet. Samir A is gewoon ziek tussen zijn oortjes en al zijn wannabeterroristen vriendjes net zo. Ben jij er toevallig 1 van soms, omdat je hem zo verdedigd?
Maar desalnietemin...
Sommige lieden mogen ze van mij gelijk naar Abu Ghraib transporteren Samir A en zijn wijfje en de rest van zijn maten horen daar zeker bij.
Wellicht is er nog plek over voor sympathisanten?
samir wil nederland aanvallen en niet amerika of GB.
moeten die moslims maar meer op hun kinderen letten dan op israel. foto
hey calvobbes. weet je nog destijds met die jongen in deventer die door allochtonen is dood geschopt, Garst.
een getuige zei dat het allochtonen waren en jij schilderde dat af als populisctische praat.
jij bent eigenlijk wel een sukkel he.
volgensmij ben je zo'n dikke vette loser die achter zijn pc leeft en geen vrienden of vriendin heeft en zo in de gratie probeert te vallen bij terroristen.
je klinkt mij een beetje te geindoctrineerd mannetje.. denk je nou echt dat het nut heeft om iets op te blazen en een paar honderd man meenemen naar die 7 maagden?? het maakt alleen dingen erger.. samir A. heeft het gewoon niet meer op een rijtje.. dat kan.. maar degene die hem volgen zijn gewoon volslagen gestoord
'Radicale moslims vermoorden 2 miljoen ongelovigen in Pakistan'
reactie van Calvobbes: 'Ach ja, die mensen hadden vast geen respect voor hun geloof' foto
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
De nieuwe fascisten noemen zich anti-fascisten, daar ben jij weer een mooi voorbeeld van.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
En nee, niet iedereen heeft wapens in zijn kelder. Maar het is wel apart dat die wapens nu pas gevonden worden he. En achteraf bleek toch ook dat het geen allochtonen waren?
Heb je dat nieuws niet gelezen? In de gratie willen vallen bij terorristen foto
Dat is toch iedereen zijn droom foto
NERD!! ik moet wel zeggen dat ik jouw logica wel zeer spannend vind.. volgens jouw logica komt de gegooide steen niet naar beneden, maar blijft ergens in de lucht hangen
Hij zit al lang in voorarrest en nu pas ontdekken ze die wapens!
Vind je dat zelf niet een klein beetje vreemd? Omdat we in Nederland een moderne rechtsgang hebben en mensen niet veroordelen omdat ze roepen dat ze iets strafbaars gaan doen.
met name de...................... --------------->advocaten<---------------
En ja
Ook de criminelen hebben rechten..
(alleen ik vraag me dringend af...hoever gaan we met zijn /haar rechten)
dat is zo dubieus
erin wordt geluisd zou ik het ook niet erg vinden foto
Nergens blijkt uit dat de daders allochtonen zijn.
Daarnaast is Garst niet doodgeschopt, maar is die om het leven gekomen door één klap en een ongelukkige val.
geeft al aan dat Samir een watje is foto
Hoe weet je dat zo zeker?
Ken je hem?
Blijkt dus wel dat je deze islamonazi's dus regelmatig moet blijven controleren. Of nog beter eigenlijk: aan een rafelig parachuutje boven de Sahara droppen.
NERD!! ik moet wel zeggen dat ik jouw logica wel zeer spannend vind.. volgens jouw logica komt de gegooide steen niet naar beneden, maar blijft ergens in de lucht hangen
hij wilt aand8
hij geilt erop
gun t em niet
de hoofdader was ook een turk of zoiets en was al veel vaker voor dit soort ongein aangeheouden.
idd floor is dood doordat hij viel.
dat hij keihard neergehoekt is en zodoende zijn schedeltje brak doet daar verder niet toe foto
ik hoop dat jij een keer in dezelfde situatie komt als floor.
of dat je ouders op utrecht centraal staan als een samirtje zijn aanslag gaat plegen.
ik gun je het van harte.
De Schilderswijk in Den Haag is verworden tot een moslimvrijstaat. Het Nederlandse leger zou die hele wijk moeten uitkammen. Huis voor huis. Durf te wedden dat er genoeg wapens liggen om de Nederlandse Staat omver te werpen. De politiek kijkt liever de andere kant op terwijl enerzijds de islamisten de wapens poetsen en anderzijds de so called gematigde moslims via demografische weg de herovering van het Kalifaat trachten te bewerkstelligen.
Onderwijl deelt Marc Rutte folders uit. "Turkije hoort ook bij de EU".
Lust u nog peulen?
en als blanke hollandse "gelukkig niet christelijke" nederlander schaam me rot voor mensen als jij. En erg kortzichtig om te zeggen dat we eerst bepaalde zaken op moeten lossen voordat we mogen berichten over iets anders. Er zijn 16 miljoen mensen in nederland, een aantal helpt met het opruimen van bommen in jordanie, een aantal helpt met opbouwen van afghanistan, een aantal is op zoek naar een geneesmiddel voor kanker én een aantal mensen bericht over Samir A.
Als het aan jou ligt leeft blijkbaar iedereen met hetzelfde doel, zo te zien door jou bepaald. Wat moet ik zeggen? Sieg heil 1tomaat, je kan 1 tomaat tegen je kop krijgen.
ik lees je posts wel vaker, en vraag me eigenlijk af of je wel eens naar een psychiater geweest bent, je hebt issues die je ff moet uitpraten, komt alles weer goed
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Zo werd er laatst ook een jongen gezocht voor meerdere verkrachtingen. Die zag er ook getint uit. Maar zijn naam was nog niet Klaas Kaaskop. Hij had in ieder geval een duidelijk Nederlandse voor en achternaam en kwam ook gewoon uit een Nederlands gezin. foto En heb je daar "bronnetjes" van? Voor de strafmaat doet het er wel toe hoe iemand dood is gegaan. Een moord met voorbedachte rade wordt anders gestraft dan een uit de hand gelopen vechtpartij. Wat een fijne discusiepartner ben jij toch foto
Het valt mij op dat dat meestal moslims zijn.
Vast een glitch in de brainwash procedure.
(niet dat jij daar aan meebetaalt via belasting, dan zou het ergens in ieder geval nog een gift uit eigen beurs zijn)
Of ben je gewoon zo'n discussiefetisjist dat je je in dergelijke bochten wringt om maar altijd je gelijk te krijgen? foto Op een andere manier is jouw compleet infantiele praat niet te verklaren.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
deze Samir bedoeld het allemaal goed hoor...wij begrijpen hem alleen maar verkeerd
"Een van de wapens die vorige week maandag werden aangetroffen, is een CZ Scorpion 61. Dat is een kleine pistoolmitrailleur van Tsjechische makelij. Het vertoont volgens het OM "grote gelijkenis" met het vuurwapen dat te zien is op de achtergrond van het videotestament van A. Het andere wapen is een Smith & Wesson revolver. Bij de wapens bevonden zich twee patroonhouders en meer dan driehonderd scherpe kogels voor het machinepistool."
Come on FC!
Come on FC!
Beelden van Bin Laden met kapers
De Arabische nieuwszender Al-Jazeera heeft donderdag beelden uitgezonden van de leider van het terreurnetwerk al-Qaeda, Osama bin Laden, met twee van de kapers van 11 september 2001. Volgens de zender is op de beelden te zien hoe de terroristen de aanslagen op New York en Washington voorbereiden.
Al-Jazeera heeft bevestigd dat het de eerste beelden zijn die aantonen dat de leiding van het terreurnetwerk betrokken was bij de planning van de aanslagen. De beelden tonen hoe Bin Laden door een bergachtig gebied wandelt in het gezelschap van tientallen mannen. Daarna zond de zender twee zelfmoordvideo's uit van twee van de kapers die vier vliegtuigen als dodelijk wapen gebruikten en in gebouwen lieten vliegen. Dat kostte aan bijna 3000 mensen het leven.
http://hotair.com/archive(...)eting-911-hijackers/
Geweldig dit.....waar is Calvobbes????????????? Die denkt natuurlijk dat het G. Bush is met een theedoek en een baard! Hihihihihi fotofotofoto
...niemand klagen he net alsof hun in de keuken nooit op onze shoarma spuugen! foto
Microsoft Technical Support Engineer
Microsoft Product Support Services
Microsoft Nederland :+31 (0)20 5001500
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken