Nieuws
Gamebioscoop gepland in Rotterdam

Het moet een centrale uitgaansplek worden, waar mensen naartoe komen om tegen elkaar games te spelen. Gamen moet het nieuwe uitgaan worden. De vergelijking met film wordt gemaakt: je kan thuis een dvd'tje opzetten, maar ook samen naar de bioscoop gaan. NCEC probeert dit voor games net zo te realiseren.
Het is nog niet bekend of de toegang gratis wordt. Mogelijk kan dit gerealiseerd worden door gamemakers die reclame maken in de gamebioscoop.

Poelsma vindt dat een gamebioscoop veel toevoegt boven het gamen thuis. "Je kan een spel heel anders beleven als je de mensen die erin zitten ook echt niet ver van je vandaan ziet zitten. Ik zie het net als het verschil tussen een film op tv kijken of in de bioscoop. De beleving daarvan is toch veel anders. Wij willen een omgeving maken waar je behalve kan gamen ook iets kan drinken en gewoon kan uitgaan. En je kan kijken naar andere gamers, want er zit ook een competitie-element in. De mensen met de hoogste high scores worden straks de nieuwe helden".
Voor meer gamenieuws kun je terecht op FOK!games.
I hope I never see one,
But I can tell you this right now:
I'd rather see than be one.
laat maar komen foto
Of wacht...
PSN: BMHLive
Dan zet hij zijn Computer uit en gaat slapen foto
maar ik weet precies welk soort volk het voor iedereen gaat verpesten ! foto
Laat het verder uitbreiden en de vereenzaming van gamers tegengaan! foto
Whehehehhehehe
Dit is al ZO lang bekend... en dan denk ik echt een maand of zo.
Voor mij hoeft het niet. Denk ook niet dat het aan gaat slaan. Het is namelijk gewoon niet fijn. En in een bioscooop helemaal niet, dat scherm is veel te groot om op te gamen naar mijn mening.
Sorry boys, dit wordt het hem gewoon niet. Alleen de ubernerds zullen komen en die zitten toch tegen hun TFT-scherm aangeplakt en die zullen dus zeker niets drinken. Als ze al wat drinken is het een FLES cola en daarbij eten ze een zak chips. Nerds die het zijn.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
vroeger ging ik vaak naar ene coffeeshop met vriend omdat die computers met allerlei coole games heeft (wij allebei heeft maar 1 computer thuis)
wel lachen om samen te spelen, is heel wat anders over internet te spelen.
(wie geraakt wordt in shooter, moet een glaasje vodka in 1x drinken)
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
namelijk 'the gamesyndicate' bij blaak, daar heb je een mooie hal met pc's, playstations en andere consoles die je kan huren om tegen elkaar te spelen.
Soms als ik veel tussenuren heb ga ik er naar toe met mijn klasgenoten, het is altijd erg leuk.
Tot slot heb ik mijn vraagtekens bij het hele "competitieve" aspect. Ik weet niet of er alcohol zal worden geschonken (lijkt mij in ieder geval vanzelf sprekend in een uitgaansgelegenheid), maar ik zie het al voor me, een aangeschoten kerel die zojuist meerdere malen is ingemaakt met een spelletje. Tijdens gamen willen de gemoederen nog wel eens hoog oplopen, zonder dat daar alcohol bij komt kijken.
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb zó om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D
Op het eerste gezicht lijkt het misschien gewoon een groot internet-cafe, maar het kan veel meer worden.
Game-cafe's hebben het vieze plakkerige nerderige image van LAN parties. Voor de liefhebbers geweldig, en voor buitenstaanders niet te begrijpen.
De naam gamebioscoop geeft al aan dat ze dat aanvoelen. Ze moeten die tent opzetten met de allure van een casino, bioscoop of pool-centrum. Zodat ook normale mensen en "stoere machos" zich er durven te vertonen.
Ik zou het graag zien als een potje pool. Zoals je nu met wat vrienden een potje poolt met wat onbekenden in de kroeg, zo zou zo'n gamebioscoop moeten werken.
Gamen kan wel vanaf thuis over internet, maar in het openbaar de confrontatie aan te gaan met vreemden is een stuk spannender.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken