Nieuws
Alle Hells Angels op vrije voeten

Op 17 oktober werden de Angels na een massale politie-actie opgepakt. Het OM is dan ook zeer teleurgesteld over het standpunt van de raadkamer. Justitie verdenkt de opgepakte Hells Angels ervan lid of bestuurder van een criminele organisatie te zijn of te zijn geweest. Daarnaast wordt een aantal van hen in verband gebracht bij diverse misdrijven, waaronder afpersing, mishandeling, bedreiging en handel in drugs.
Het OM vecht de vrijlating van twaalf al eerder vrijgelaten Hells Angels komende donderdag aan bij het gerechtshof in Amsterdam.
Zo dan zijn we vanavond op de clubavond weer compleet foto
De zoveelste zeperd inzake criminele organisatie enz enz bla bla bla.
Het OM moet gewoon eens een keer ophouden met dit soort domme acties die ons burgers alleen maar veel geld kosten want er zullen nog wel wat schade claimpjes komen denk ik zo....
Het OM mag zich dan wel teleurgesteld tonen, maar ik geloof er gewoon geen zak van!
Volgens mij wisten ze op voorhand al dat ze geen poot hadden om op te staan maar wouden ze gewoon even stoer doen... zie wat wij durven, de Hells Angels aanpakken.
Nou heren van het OM.. dit is dus weer een dikke zeperd van jewelste!
Bedankt voor het er doorbrassen van onze belastingcenten!
SUKKELS! foto
Waar staat dan dat er niet vervolg wordt? Ze hoeven alleen niet in voorarrest te blijven. Dat is heel normaal als verdachten niet vluchtgevaarlijk zijn....
Anyway, zoveelste blunder. Het begint hier op een bananenrepubliek te lijken.
Het blijkt maar telkens weer dat ze niet echt een zaak hebben foto
Amateuristisch stelletje niksnutten daar bij Justitie. De ene blamage na de andere, maar ondertussen lopen ze wel onze belastingcenten er doorheen te rammen. Wat moet er in godsnaam nog gebeuren om aan te geven dat het Nederlandse justitiële apparaat door en door ROT is???
Overigens, aan de ventjes die hier zo zelfgenoegzaam feest vieren omdat die 'geweldige' Hell's Angels nu weer vrij zijn: de Angels bestaan uit smerige moordenaars, verkrachters, afpersers en drugsdealers. Moet je dan zo blij zijn dat ze wederom de dans ontspringen? Nee dus!
maar zo moet t wel, heel de politie heeft van de oveheid geen enkele steun, hoe fustie is dat voor de mannen op straat?
Er liep toch al al jaren jaren een onderzoek met telelefoontaps enzo,neem ik aan?Het is trouwens niet vreemd om na 3 maanden voorarrest vrij te komen,je zaak kan nog binnen 3 maanden naar de politierechter verwezen worden,dan kan je hoogstens 6 maanden krijgen,hun moeten dus waarschijnlijk nog voorkomen voor de meervoudige kamer waar je altijd meer dan 6 maanden krijgt en dus niet in aanmerking komt voor een werkstraf,bummer!
Het is toch niet te geloven dat er geen grond is om ook maar 1 (moordenaar, drugshandelaar/smokkelaar, afperser, geweldpleger, wapenhandelaar/smokkelaar, dief/heler) Hells Angel vast te blijven houden. Dan moet je toch echt zo'n linkse hufter zijn die alleen maar oog heeft voor (de rechten van) de krimineel en zich geen donder aantrekt van de burgerlijke veiligheid. Let wel, ik wil hiermee echt niet zeggen dat alle HA kriminelen zijn, maar....................geen enkele???? Lang leve weer de "rechtsspraak" in Nederland. foto :'( fotofoto :'( fotofoto :'( foto
Overigens ligt het probleem hier (en bij zoveel andere zaken) niet bij justitie maar bij die linkse rechters. ZIJ bepalen dat de ergste kriminelen keer op keer vrij komen in dit linkse achterlijke kutland. fotofoto
Justitie kan met zaken/bewijzen/getuigen komen wat zij wil. Zolang die linkse honden (lees rechters) de dienst uitmaken worden die zware kriminelen echt niet bestraft. En dat heeft geen donder met al dan niet concrete bewijslast te maken. Dat heeft alleen maar te maken met het gegeven dat die rechterlijke macht keer op keer die bewijslast simpelweg (met behulp van die immorele advocatuur) aan de kant veegt. Dus niet Donner moet oprotten. De huidige generatie rechters moet oplazeren.
Deze heren hebben echter vrienden in andere kringen dan het gewone volk!
Dat geeft wel een echt bananenrepubliekgevoel, namelijk dat de misdadigers zo gevreesd zijn dat ze dat niemand durft te getuigen waardoor ze een vrijgeleide hebben om door te gaan. Het betekent ook dat de politie onvoldoende gezag heeft om burgers de garantie te geven dat ze na een getuigenis veilig zijn. Misdaad loont dus in Nederland.
Nu nog even een paar ton de man vangen wegen onrechtmatige opsluiting en we kunnen weer over tot de orde van de dag.
foto
Ga er dus maar vanuit dat vadertje Staat WEER diep in de buidel mag tasten.
Ik niet!
Maar van mij hoeft Donner die wet niet te veranderen. Die wet biedt voldoende mogelijkheden om criminelen aan te pakken. Het OM levert gewoon flater na flater - en nog nooit zoveel als in de laatste jaren. Het is aan Donner om orde op zaken te stellen wat hij blijkbaar al jarenlang achterwege laat. En afgezien of Donner er nou persoonlijk veel aan kan doen of niet, het is gewoon ZIJN verantwoordelijkheid en dus moet hij wegwezen als hij respect heeft voor onze democratie. Door wie hij dan vervangen wordt zien we dan wel weer, of dacht je soms dat er zich onder de 16 miljoen Nederlanders - ook in rechtse kringen - niemand bevindt die een fatsoenlijke minister van Justitie kan of wil spelen? Tuurlijk is die er wel.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken