Nieuws
GTST-acteur: FOK!kers dragen marktkleding
GTST-acteur Ferry Doedens heeft zich niet populair gemaakt onder FOK!kers tijdens de première van Oz The Great and Powerful. Hij liet zich laatdunkend uit via sociale media over de kleding van FOK!kers.
Bij de première in Pathé ArenA met 500 FOK!kers twitterde Doedens: "Die FOK!kers hebben zich wel allemaal prachtig aangekleed. Het lijkt wel een goedkope markt". Later is deze tweet verwijderd door Doedens. FOK!kers hebben geen goed woord over voor de houding van Doedens.
Draag jij marktkleding? Doe mee aan de poll.
JAAAAAA EINDELIJK wint Chelsea de CL!!!!!
foto
En nu ga ik slapen, want ik moet morgen om half 9 weer bij Radio Rijnmond zijn als jullie het niet erg vinden.
foto
Hurrdurrr.
WIDM 2014 - Jennnifer - #neverforget
Makkelijk praten, hij wordt dagelijks door een ander aangekleed.
Daarnaast heeft ie schromelijk ongelijk
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Dus laat die Ferry Doedels nou gewoon zijn mond houden en zich concentreren op zijn eigen werk en wat doen aan die dagelijkse wanprestatie van 'm op RTL4.
foto
Ik zie hem wel eens hoor, die jongen is bijna even vaak op de buis als ik, maar dan zie ik geen acteur waar ik nou diep onder de indruk van ben. Ik kan genieten van echte vakmannen als Jack Nicholson in As Good As It Gets of afleveringen One Flew over the Cuckoo's Nest, en als ik dan zie wat die jongen daar tegenover stelt, dan vraag ik me af of hij wel weet of er lucht of zand in een microfoon zit.
Ook blijkt hij presentator te zijn van hoogtepunten uit Idols, daar kijken dan nog wat mensen naar, wat maar weer aantoont dat Nederland een smakeloos land is. En hoe hij de filmpjes aan elkaar praatte, daar was ik niet zo bijster van onder de indruk. Ik heb er altijd een beetje moeite mee als een volwassen man mij aanspreekt alsof ik een kleuter ben. Hij maakt alles wat mooi is aan muziek en acteren kapot met egocentrisch gekwek, slecht acteerwerk en schaamteloze zelfverheerlijking. In het hoofd van Ferry Doedel is het voor eeuwig Sesamstraat. Hij blijft in GTST acteren alsof er aan kinderen van vijf jaar wordt uitgelegd hoe boter nu eindelijk wordt gemaakt. Daarom schreeuwt hij ook altijd zo. Dat wij het goed horen. Want wij zijn niet goed bij ons hoofd, dat is de rotsvaste overtuiging van Ferry Doedel, dat je de kijkers moet toespreken alsof je net een grote bah hebt gedaan. Als ik naar Ferry luister is het alsof ik gebukt voor hem sta, en hem moet laten zien dat ik zelf al heel goed mijn billen kan afvegen. Ferry infantiliseert zijn publiek, hij kreeg het afgelopen afgelopen week voor elkaar een hele middag weggooi-amusement in zijn eentje de nek om te draaien. Iedereen die zaterdag naar RTL's 'Best of Idols' keek zag een slecht toneelstuk met in de hoofdrol een d-acteur, nooit is hij oprecht geraakt, nooit ziet hij de emotie, altijd is hij bezig met het schijtlollig geformuleerde bruggetje naar het volgende itempje.
Die man schijnt een prettige uitstraling te hebben, dat geloof ik wel, maar die mag stuntelen en kwekken en uit z'n nek lullen en als je dan een modieuze outfit draagt, die niet van de markt is en er glad geschoren uitziet dan ben je een goeie speler, maar ik dacht dat acteren vak was.
Dat waren flinke teksten, die schud ik zo uit mijn mouw.
foto
Die mevrouw met dat bord mag nu weg hoor!
WIDM 2014 - Jennnifer - #neverforget
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
Zoals de gezegde is. Wie zijn vingers brandt, moet zijn hand amputeren.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
HASJTEKIKDRAAGMERKKLEDINGMAARHEBNOGSTEEDSGEENSTIJL
[ Bericht gewijzigd door Class op woensdag 13 maart 2013 @ 03:34 ]
Al dragen ze vuilniszakken, wat maakt het uit wat ze dragen en waar het vandaan komt?
Waar bemoeit die knuppel zich mee?
Perfect geschreven, ik hoor het Derksen zo zeggen.
Verder is die Doedels wel een sneue gast, maar om je hier nu druk over te maken :')
geeez
[ Bericht gewijzigd door WebHawkjuh op woensdag 13 maart 2013 @ 11:37 ]
Rustgevende muziek 🤩
Heeft er iemand ooit gelachen om die Ferry Doeisma?
And then leave me alone
Don't try to wake me in the morning
'Cause I will be gone
Met z'n lelijke hoofd
Anyway.. hij heeft makkelijk praten met zijn inkomen.
Na NOG EEN operatie bedoel je?
foto
Jezus wat een huilies.....
Ik kan me goed voorstellen dat de FOK!kertjes zich niet op première niveau hebben aangekleed maar een doordeweeks-avondje-naar-de-film niveau.
En hij mag z'n mening toch gewoon geven? Ik geloof niet dat we op FOK! erg terughoudend zijn met onze mening over hem, z'n seksuele geaardheid, z'n kleding en z'n werk. Ook niet voordat hij deze uitspraak deed.
[ Bericht gewijzigd door WebHawkjuh op woensdag 13 maart 2013 @ 11:43 ]
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
Tussen de Fok!kers zitten gewoon een hoop 'minder hippe mensen'
Fok! zit vol met alu-hoedjes en anderen die 'zichzelf blijven door anders te zijn', 'niet meelopen met de massa', ' eigen keuzes maken', '<insert any corny comment>, etc.
ferry heeft gewoon gelijk en het feit dat half Fok! op zijn kop staat om zo'n opmerking geeft aan dat hij nog gelijk heeft ook.
Ik hoor 't em gewoon zeggen !!
Postjubilea: 10.000 15.000 20.000 25.000
Sit jou kop in die koei se kont en wag tot die bul jou kom holnaai
Wat niemand je vertelt over de bioindustrie, geen bloed maar feiten
You sail to the sky on the crest of a wave
Iedereen weet dat echte Fokkers niet eens buiten komen
[ Bericht gewijzigd door WebHawkjuh op woensdag 13 maart 2013 @ 21:48 ]
Life is too short to wake up with regrets. So love the people who treat you right. Forget about the ones who don’t. If you get a second chance, grab it!
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.
Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
Een film kijken kijkt toch echt het leukst in je ouwe kloffie, dat weet toch iedereen
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
oOoO - Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory - OoOo
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.
Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken