Nieuws
Stemrecht voor hond in Nieuw-Zeeland
Toen het baasje van de hond, Peter Rhodes, bij zijn stembiljet voor de parlementsverkiezingen een extra biljet voor mensen die "per ongeluk over het hoofd waren gezien" kreeg, besloot hij uit wrok zijn hond als kiezer op te geven. Als naam vulde hij Toby Russell Rhodes in, het beroep van de hond werd rattenverdelger en zijn geboortedatum 4 juli 1977: de leeftijd van de vierjarige Toby in "mensenjaren". Dit alles werd begeleid door een pootafdruk van het dier.
Tot grote verbazing van Rhodes kreeg hij enkele dagen later een brief in de bus waarin stond dat Toby geregistreerd was en in staat was te stemmen bij de verkiezingen, die afgelopen zaterdag plaatsvonden. Ondanks de problemen van zijn baasje met de overheid besloot de hond echter van zijn stemrecht af te zien.
Het kiesbestuur kon niet lachen om de actie van Rhodes en zijn viervoeter. "Het is een misdrijf, en iedereen die een misdrijf begaat, krijgt met de politie te maken", aldus een woordvoerder. Rhodes vindt echter dat men zich beter druk kan maken om het feit dat een hond blijkbaar zo makkelijk stemrecht kan krijgen.

De twee amokmakers
WOEF
Waar gaat dit toch heen met deze wereld. foto
Maar inderdaad wel een goeie aktie!
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Geeft toch weer leuk aan hoe ambtenaartjes werken... foto
Vreemd wel dat er totaal geen controle is op aan te melden mensen... Zo zou je heel gemakkelijk jezelf nog een tweede keer onder valse naam kunnen opgeven.
Maakt het wel heel erg makkelijk om te frauderen bij verkiezingen. Of ligt dat nou aan mij foto
Dit gaat toch over een bureacratische fout in het systeem waardoor een hond stemrecht verkregen heeft, en niet om de etnische misverhouding in de samenstelling van de Nieuw-zeelande bevolking, en hun in vloed op de beslissingen in de politiek????
Echt waar, hoe duidelijk moet iemand het maken voordat het door dringt bij de mensen die helemaal verslaafd zijn aan bureaucratie?
"Is de waarheid wel de waarheid?"
Ook echt een staaltje van bureaucratische dictatuur, mensen aanklagen die onregelmatigheden van de overheid aan de kaak stellen.
Die man moeten ze een medallie geven (of een paarse krokodil) in plaats van hem aan te klagen. Blijkbaar kunnen een paar ambtenaren er niet tegen dat er (weer) eens wordt aangetoond dat het een stel prutsers is. foto
foto
Tja.. een beetje stennis bouwen in een bureaucratie kan nooit kwaad natuurlijk. Wat dat betreft, goed gedaan. foto
Het is toch duidelijk dat dit een ludieke actie van de man is geweest en dat hij zelf geen moment geloofde dat zijn hond stemrecht zou krijgen. Dat het wel gebeurde, zegt veel over het systeem daar. Hij heeft trouwens geen ge/mis-bruik gemaakt met de "stem" van de hond.
Are you threatening me? I AM CORNHOLIO!
...you have T.P.? T.P. for my bunghole?
Are you threatening me? You will give my T.P. ... bungholio!
o ja, 70% van onze kamerleden komt uit de ambtenarij. dat verklaart een hoop.
Wat dachten ze bij die poot> wat een interessante handtekening heeft deze meneer? foto
Die losers kunnen het gewoon niet hebben dat ze een fout begaan hebben. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken