Nieuws
Seksextensie .xxx loopt vertraging op

Onder meer de Amerikaanse regering heeft laten weten niet gelukkig te zijn met het seksdomein. Conservatief-christelijke Amerika heeft ook grote weerstand: ''We hebben 6.000 brieven en e-mails ontvangen van mensen die bezorgd zijn over de invloed van pornografie op gezinnen en kinderen'', verklaarde een adviseur van president Bush. Ook een aantal andere landen hebben laten weten kritisch te staan tegenover .xxx.
De internationale internetautoriteit ICANN verleende in juni toestemming om het domein te gaan exploiteren. ICM Registry, dat .xxx mag uitgeven, wil nog hooguit een maand wachten.
Onlangs werden al wel de extensies .travel en .jobs vrijgegeven. Binnenkort volgen waarschijnlijk nog .post (voor postbedrijven), .asia (voor Aziatische bedrijven), .cat (Catalonie), .mobi (voor websites over mobiele apparaten), .tel (telefonie over het internet) en .mail (om het spammen tegen te gaan).
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
Redelijk domme redenering, maar ja.
Ben ik de enige die dit niet snapt?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
En juist om die reden ben ik heel erg vóór een .xxx extensie met als voorwaarde dat alle pornografische sites verplícht die extensie krijgen. Op die manier kun je heel makkelijk je internet filteren mocht je het niet willen, zowel bij de ISP's (als optie) of met een eigen filterprogramma.
Onlangs werden al wel de extensies .travel en .jobs vrijgegeven.
www.steve.jobs could not be found.
www.yorin.travel could not be found.
hmmm, tip voor de mensen die makkelijk geld willen verdienen foto
foto
Het zou juist zo makkelijk zijn, alle seks sites met xxx en gewone bedrijven met com extensie. Gewoon de *.xxx websites in het filter voor de kids en hoppa, de kinderen kunnen weer een stukje gezonder surfen.
Die sites zijn er toch al, die krijg je niet weg door die extensie te verbieden foto Was dat niet die club met teveel geld en pedofiele priesters? foto
xxx-tensies vallen natuurlijk op in de history.. terwijl er al gauw heengelezen wordt over (ik verzin maar wat hoor) www.onsgeheimpje.nl of iets dergelijks... foto
Volgens mij zitten onder die conservatieve gelovigen de meest griezelige twisted minds.. foto
*registreert*
Uiteraard hebben ze geen bezwaren tegen wapens en oorlog en geweld want de conservatieve republiekijnen lopen voorop als het gaat om oorlog voeren, censureren, en wapenbezit. foto
En dat land wil de wereld regeren. foto
Stelletje hypocrieten.
marksluymers.nl
Hmm.. Typische amerikaanse hypocrisie wederom.. foto
Das ist nou einmal zo...
Dacht dat er Sek sextensie
Misschien dat SexExtensie makkelijker wordt gelezen
ontopic:
typisch Bush
Het probleem blijft echter bestaan als er een .xxx domein komt en seks blijft ook op de normale domeinen. Dan krijg je alleen maar meer geregistreerde seks domeinen...
www.blow.jobs foto:P
www.boobsquad.xxx
www.mikeinbrazil.xxx
Hahaha..funny
Komt de extensie xxx er niet dan laten ze zien dat ze helemaal niet een internationale organisatie zijn, maar onder controle staan van de Amerikanen.
(wel iets wat de rest van de wereld ook alweet, maar dat is niet van belang) Dan kunnen ze hun imago en vooral hun machtsbasis wel vergeten.
Doen ze het wel. Dan keren ze zich tegen de mening van 1 van de grootste participanten.
Maarja het is al vaker gezegd. Een land waarin geweld en wapens worden vereerd en seks een taboe is ja wat moet je daar dan mee.
Even voor alle duidelijkheid, er staat geen wordt over Bush in. OK, Amerikaanse Regering, dat wel. Dus als er Nederlandse bevolking had gestaan, dan had dat dus ook voor jou en mij moeten gelden? foto
Nou ja, misschien mis ik iets hoor..
Das ist nou einmal zo...
Of is dit nu weer een heel raar idee.
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
Dat gezeur ook altijd foto
woord (het ~, ~en)
1 spraakklank of geheel van spraakklanken dat op zichzelf een betekenis heeft of de zichtbare voorstelling hiervan
2 wat gezegd wordt
3 het spreken
4 erewoord, belofte [Belg.] [Belg., niet alg.]
wor·den2 (hww.)
1 van de lijdende vorm
Je kan het op deze manier alleen maar makkelijker vermijden en/of filteren.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken