Nieuws
Zeppelin stort neer in Florida
In Coral Springs in de Amerikaanse staat Florida is donderdagnacht een zeppelin neergestort. Het zestig meter lange gevaarte ramde een hoogspanningsmast en kwam terecht op een industrieterrein, kort nadat het was opgestegen. Ongeveer 1400 woningen kwamen zonder stroom te zitten. De beide piloten kwamen met de schrik vrij.
De Federal Aviation Administration doet een onderzoek naar de crash. Er worden met name vragen gesteld bij het slechte weer waarin de zeppelin opsteeg. Vermoed wordt dat onweer en harde windstoten de oorzaak zijn van het ongeluk.

Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Lees ook
Waar worden zeppelins tegenwoordig eigenlijk mee gevuld?
Nee, dat is geen gezwel!
Dat van die rode roos had ze er niet bij hoeven te vertellen.. goh wat was dat mens dik!
#onz, de vrijhaven.
Self improvement is masturbation.
╚══════╝
╔══════╗
╚══════╝
Een zeppelin heeft een vast geraamte... (En is lichtjes groter...)
Maar gelukkig zijn er geen doden gevallen
Lucky Year
foto
(voor de leken, dit is de ramp met de Zeppelin Hindenburg op Lakehurst in 1937, wat het einde van het Zeppelin-tijdperk betekende)
An amateur practices something until he can play it right, a pro practices it until he can't play it wrong
Ik zie Osama al: rekruteren in't bijzonder onderwijs, ik had het kunnen denken ...
Dat is zo 1928 foto
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Vroeger werden ze gevuld door waterstogast ( wat lichter is , dus graakt de balon makkelijker omhoog) .
Maar waterstofgas is meteen ook een van de meest brandbare gassen.
vandaar dat ze nu zijn overgestapt op helium.
Wij mochten afgelopen woensdag niet eens omhoog met een hete luchtballon omdat het weer te onstabiel was geworden :-(
dus weer even wachten totdat het mooi weer is en dan bekijken we een klein deel van Nederland vanuit de lucht. Machtig mooi!!
Het bedrijf Goodyear was voor de oorlog de Amerikaanse partner van het bedrijf Zeppelin, dat overigens ook nog steeds bestaat, maar tegenwoordig graafmachines en buldozers bouwt.
In de Duitse plaats Friedrichshafen, aan de Bodensee, kan je een Zeppelin museum vinden, op de plaats van de oude Zeppelin fabriek.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken