Nieuws
Agressieve vorm aidsvirus ontdekt

Het agressieve virus zou resistent zijn tegen de meeste geneesmiddelen. De gezondheidsautoriteiten in New York hebben alle ziekenhuizen en artsen opgeroepen alert te zijn op de speciale variant.
De man die het virus droeg, heeft waarschijnlijk seks gehad met honderden mannen. De gezondheidsdienst van New York ziet in de nieuwe HIV-variant een potentieel enorm probleem.
bad shit foto
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Maar goed, dit wens je niemand toe .. foto
En die leven normaal, dus je stelling gaat niet op.
Ik zie dit soort ziektes nog altijd als een manier van moeder aarde dan wel God om de overbevolking terug te dringen waaronder ook Tsunami's en andere grote gebeurtenissen zoals de natuurlijke opwarming van de aarde.
maar hadden z al geneesmiddelen ervoor dan foto
Ook speelt mee dat mocht je besmet raken, dat je met de nieuwste en veelal duurste medicijnen je veelal oud kan worden in gezondheid en niet in een paar jaar weg teert.
Nu het al in 8 weken gebeurd kan misschien positief opgevat worden in de hoop dat ze weer eens wat common sense krijgen end at de tijd voor hun korter is zodat er minder slachtoffers vallen.
Misschien eens een goed plan? Zien dat het tijd is langer te kijken dan je neus lang is? Ach.. het doet me denen aan die scéne van Hans Teeuwen:
"De aarde is rond en om de aarde zit de ozonlaag die beschermt ons tegen de zon. Maar binenkort is die helemaal kapot en dan sterven wij een langzame pijnlijke dood met vlekken en zweren!!! ... ja... dat mag natuurlijk niet gebeuren he.. dus.. als wij hier nu vanavond samen zeggen daar gaan we wat aan doen. Schouders eronder, voor moeder natuur. Dat we dat dan zouden zeggen.. ja.. dan komt het wel goed... denk ik"
foto
Hoe sneller iemand aan aids dood gaat hoe minder lang hij/zij het virus kan doorgeven.
Bedoel, waarom moet IK iemands medicijn betalen die dat BEWUST doet ?
The ancient Italian art of pizza folding.
Mens toch, wordt eens wakker en leef in de realiteit....
Dan maar kwaadschiks... foto
Ter informatie, op dit moment worden er meer hetero's dan homo's besmet, waar ook ter wereld. Dat het virus in eerste instantie hard toesloeg in de gay-community, kwam vooral omdat er veel meer wissellende contacten waren. Daarnaast werd er in die community minder aan bescherming gedaan, omdat ze minder last hadden van sexueel overdraagbare ziektes. Ook behoefde zij geen condooms te gebruiken in verband met anti-conceptie foto Hetero's met veel wisselende contacten gebruikten vaker een condoom, om ook sexueel overdraagbare ziekten (dus niet AIDS) te voorkomen.
Op dit moment zijn er echter heel veel hetero's die denken dat het een ziekte is die vooral onder homo's toeslaat. Als hetero zou je er dus geen last van hebben. Dit en een flink gebrek aan voorlichting, zorgt ervoor dat er steeds minder hetero's met wisselende contacten geen condooms meer gebruiken en zich ook niet laten testen.
btw er hoeft maar net een gozer bij te zijn die BI is en dus overdraagt op een vrouw, Dus weldegelijk is ook de "gewone" mens de lul bij deze variant
De homo's hebben aids verspreid, samen met de junkies. En nu is er een ergere variant bekent, ontdekt bij een homo die met honderden mannen seks heeft gehad, dat is toch te gek voor worden, dat je homo wil zijn, ok moeten ze zelf weten, maar het is gewoon de bron van dodelijk ziektes, doe het dan in godsnaam veilig, nee omdat we toch niet zwanger kunnen worden mogen we lkkr zonder rubber rampestampen. foto
Straf van God? Nee. Een combinatie van pech en onvoorzichtig omgaan met dierlijke organen.
Hopelijk voelt useroid ook de toorn van God als hij weer eens een lekke band heeft foto Of komt het dan wel door glas of spijkers? foto
De doodstraf is te goed.
En wacht maar af tot dat mensen bloed geven, daar valt wel eens een zakje niet door de mand.
B.v. de minder sociaal gestelde bloedspendeerders, die het om het geld doen.
IS HIV A MAN-MADE VIRUS DESIGNED TO KILL BLACKS AND GAYS?
http://www.konformist.com/1999/aids/cantwell1.htm
Mensen hebben de neiging te denken "dat overkomt mij toch niet", dus hier zal nooit iets aan veranderen.
Grtzz,
San
iemand die met beide sexe naar bed gaat is een bisexueel foto
Bij de mens is dit niet zo heel lang geleden gebeurd met de zwarte pest, en zo zal er weer iets nieuws komen; misschien deze variant wel.
Moet wel gezegd worden dat dit virus weliswaar een ernstige variant is op het HIV-virus, maar wel een minder effectieve. HIV is juist zo gevaarlijk omdat het HEEL lang duurt voordat je echt ziek wordt, zodat je veel mensen kan besmetten zonder dat je het in de gaten hebt. De meeste mensen hebben binnen 8 weken niet veel verschillende partners en kunnen dus het virus minder goed verspreiden.
Wat heeft het in een poepgaatje duwen van je geslachtsdeel nu met de ondergang van de wereld te maken? foto
Misschien dat mensen nu eens gaan denken voor ze zich laten volstoppen of ergens zichzelf in frommelen.
Dat is net zoiets als iemand die 3x een lever kapot drinkt en een nieuwe krijgt, terwijl er genoeg mensen op de wachtlijst staan, die daar niets aan kunnen doen. (beetje oftopic, dat wel)
En inderdaad de natuur reageert heftig (vooral in de vorm van ziektes ed.) op te grote populaties (iets wat wij met kunstmatige middelen alsmaar weten tegen te houden), maar de tsunami is daar geen voorbeeld van en heeft dan ook totaal niets te maken met overbevolking...
maak ik uit op info die er staat
enkel deze is resistent,
WAAROM AL DIE RECLAMES DAN, help een middel tegen aids te vinden blabla foto
Wel ernstig weer, zo'n mutatie foto
HIV is een ziekte wat je T-worker cellen van je afweer in je bloed infecteerd.
Het virus kan bijzonder slecht overleven in een omgeving buiten het lichaam/bloed. Om HIV te krijgen moet er dus contact zijn tussen je T-worker cellen, dus bloed..
Het enige waarom HIV tot op heden niet te genezen is, dat het zo verdomde snel reageerd en zich aanpast op de medicijnen.
Zoals eerder al genoemd was, bij het niet afmaken van kuren, zal het virus zich gewoon gaan aanpassen. Netzolang tot het weer resistent is tegen de huidige medicijnen. (Voor de Star Trek fans.. een soort Borg achtig principe.. We will adapt..)
De oplossing zou dus zijn om het orginele virus in zijn ongemuteerde vorm te hebben, daar een behandeling tegen te vinden die op alle mutaties ook van toepassing is. Tenslotte is de basis van het virus het zelfde.. dus daar moet het gezocht worden.. Maarja.. dat is niet eenvoudig.
Mensen die nu nog een dergelijk gedrag vertonen moeten inderdaad zelf maar hun medicijnen betalen. (Gek he, dat de gezondheidszorg zo duur wordt?)
Ze vertragen het virus en laten de patient daardoor langer leven...
MaxiTitan City
Dus simpel toch, 100'den mannen is meer dan 100%, kwestie van optellen en aftrekken als vermenigvuldigen niet gaat.....
1 voordeel, de relatief korte incubatie-tijd maakt deze variant juist weer minder gevaarlijk dan de al bestaande varianten met een veel langere incubatie-tijd. Er is gewoon minder tijd om anderen te besmetten.
met een condoom op heb je nog altijd een kans van 3% dat je de vrouw zwanger kunt maken -> dus 3% van de condooms laten spermacellen door
nu zijn aidsviruscellen toch kleiner dan spermacellen of even groot, neem ik aan?
is het dan zo dat je ook 3% kans hebt om het aidsvirus door te krijgen als je met iemand slaapt die aids heeft ?
Ik been geen homo foto maar duidelijkheid omtrent condooms is toch iets dat er WEL zou moeten zijn !
Weet iemand dit te beantwoorden?
En als het zo is, dan is neuken met een condoom toch verloren moeite?
10 keer neuken en je hebt 30% kans dat je 't zitten hebt als die andere het heeft
jij breidt hier verzinsels met mythes en urban legends met parnoide theorien aan elkaar
On topic: Trieste zaak, maarja, zolang je het veilig doet is er niets aan de hand. foto
Edit: alsnog een rekenfoutje :p
God heeft hier niks mee te maken, want God bestaat niet.
Als God wel zou bestaan dat is het een enorme klootzak dat God op deze manier de overbevolking zou willen terugdringen.
God zou als ik de Paus ed. moet geloven alleen maar goede dingen voor hebben met de mens en dan komt God met zoiets?
ontopic: ahja moet hij maar weten, moet hij maar veilig sexen, hedendaags is elke vrijpartij zonder condoom al een risico...kijk naar jezelf wat je allemaal uitspookt...
http://www.rollingstone.com/news/story/_/id/5939950
foto
Alleen de pest is dat er ook Bi's zijn die het met zowel mannen als met vrouwen doen en dan wordt het gevaarijk want dan kunnen ze hetro's ook besmetten, of wat te denken van de Anna Frank plantsoen ridder waarvan de familie het niet weet en s'avond aanschuift bij zijn liefhebbende vrouw foto
Schijnt nogal heftig te gaan... Dus dat je een vrijpartij organiseerd waarvan 1/5 aids heeft ofzo. En het dan spannend vinden om The Gift op te lopen foto
bij.
Je durft dadelijk met niemand meer te sexen op deze manier fotofotofoto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken