Nieuws
Helpdesk staat klanten scheldend te woord

Een stem op het welkomstbandje van het bedrijf begon allervriendelijkst ” U bent verbonden met de klantenservice van NTL”. Daarna sloeg de toon volledig om en klonk het: ” Wij geven geen fuck om u. We klooien maar wat met u aan. En we behandelen uw klachten zeker niet. Fuck off en laat ons met rust “.
Een woordvoerder van het kabelbedrijf vermoedt dat de tekst op het bandje veranderd is door een boze medewerker of een hacker. Inmiddels is de tape weer aangepast.
het is toch wat de meeste helpdeskmedewerkers denken, dus laat ze het ook maar eens zeggen foto
maar weet je WIE pas erg zijn? KABELFOON ofterwel Caiway.nl
Dus jammer.. foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Psychologisch heeft het juist een kalmerend effect lijkt me.
Bel je een bedrijf met een klacht, denk je "ik ga even een telefoonmiep uitschelden" en hoppa krijg je zelf eerst de volle laag, uiteraard kunnen zij het met hun ervaring veel beter en dat is dan meteen bewezen. Daar word je dan wel even stil van en vervolgens kan je rustig met een correlatiemedewerkster babbelen.
Zo ontstaat er irritatie van beide kanten.
foto
Heb nooit problemen bij ze.
Die mensen doen gewoon hun werk. Zijn niet dom ofzo.
Maar als jij zo gaat reageren dan wordt het (ook voor mij) een sport om jou zo lang mogelijk zo idioot mogelijke dingen te laten doen.
Of je krijgt een klant aan de lijn die de andere computers in het netwerk niet ziet en die 'alles' weet, 'alles' al geprobeerd heeft (en dat zeker niet nog eens gaat doen) en uiteindelijk niet eens een lanverbinding blijkt te hebben aangemaakt. Tja, zo duurt een gesprek inderdaad erg lang foto
dus het lijkt inderdaad wel verdacht veel op UPC in Nederland
Kwestie van logisch nadenken en in de gaten houden wat voor gebriker je mee te maken hebt. is het een klikker, een neuroot, een angsthaas, een schreeuwer enzovoorts. Als iemand enorm laagdunkend en denigrerend gaat doen is het inderdaad de uitdaging om die persoon er subtiel op te wijzen dat hij zelf enorm aan het klooien is geweest en dat het zijn eigen schuld was.
Ik heb cable, Tv en telefoon van hun.
Zie: http://www.adsl.nl/compare/compare.asp?sid=1160&sid=1161
foto
Mare lijkt me best lache als je het hoort, alleen minder als je ze echt nodig hebt he, want daarvoor bel je natuurlijk
In mijn functie als support / remote control medewerker hang ik ook regelmatig met andere helpdesks aan de lijn (kennisnet (nltree), XS4all, Demon). In de meeste gevallen zijn dat vriendelijke interessante gesprekken. Het ligt er maar net aan hoe je jezelf aan de telefoon opstelt (aanvallend, afwachtend, of verdedigend, 2 van de drie lokken een reactie uit die meestal niet past bij wat je zou willen).
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken