Nieuws
Dokkumse school weert Lonsdale
Op het Dockinga College in Dokkum mogen dit schooljaar geen leerlingen met kleding van het merk Lonsdale naar binnen. Dit heeft T. Wierdsma, voorzitter van de centrale directie, vandaag op de eerste schooldag van het nieuwe jaar bekendgemaakt. Het is een reactie op racistische uitingen van een groep leerlingen, op de school zouden zo'n tien à twintig leerlingen rondlopen met Lonsdale-kleding en witte veters in de schoenen.
In oktober 2003 kwam het tot ernstige ongeregeldheden bij het asielzoekerscentrum van Dokkum. Door leerlingen van het Dockinga College werden kluiten en stenen naar bewoners van het centrum gegooid, ruiten werden ingegooid, een fietspad in de nabije omgeving werd beklad met hakenkruisen en davidssterren en er werden racistische leuzen naar de bewoners geschreeuwd.
In november werd bekend dat een aanslag op het AZC was voorkomen. In totaal werden negen mannen en jongens gearresteerd, waarvan er acht zijn veroordeeld tot leertrajecten en taakstraffen. Het asielzoekerscentrum beweerde destijds dat asielzoekers op vele plekken in Dokkum werden uitgescholden en bedreigd. Ook zouden vluchtelingen zijn mishandeld.
En overduidelijke Black Power merken als Karl Kani en fubu welig laten tieren?
Lekker krom foto
See all those items, from the good old days.. His metals in his hand, and his uniform so brave!
Maar goed, in principe is het toe te juichen dat scholen proberen de sfeer binnen de school goed te houden. Dan moeten dit soort radicale maatregelen kennelijk maar. Vraag me overigens af of ze ook een Hollands vlaggetje op een jas gaan verbieden, als de racisten daar mee gaan lopen, of Oranje T-shirts.
AC Sparta Praha!
Off-Topic: Lang geleden was het nog wel een okey merk Londsdale maar nu.....
See all those items, from the good old days.. His metals in his hand, and his uniform so brave!
Het is maar net hoe je er bij loopt niet?
Zelf geef ik helemaal niets om merk kleding, dat mogen jullie gerust weten. Maar dit kan ik echt niet volgen. foto
Als ze nou provocerend met die kleren rondlopen is dat nog wel te begrijpen, maar dit instellen nav acties buiten school is wel vreemd.
Morgen hebben ze weer wat anders aan, en ze zullen er dan echt niet minder hatend door worden.
Ik niet.
See all those items, from the good old days.. His metals in his hand, and his uniform so brave!
Of zeg ik nu iets doms.
* draagt geen lonsdale btw
Ben je meteen van dit gezeik af en worden de leerlingen ook niet meer beroofd van hun dure schoenen en trainingspakken.
En het is (hopelijk) meteen een stap in de richting van meer orde en tucht....
|X|*** Met GOD zelf heb ik geen probleem, het is meer zijn fanclub die mij niet aan staat.. ***
|X|
Lonsdale word jmmr genoeg gezien als racistisch terwijl het vaak gedragen word door hardcore liefhebbers! En ik vind dit erg zwak van de school dat het geweert word! Dit noem ik eerder rastisch mah tog... Nja ik durf te wedden dat er binnenkort een nieuwsbericht st aat dat er opeens weer rellen zijn op die school om dit.. Want zo te horen staat iedreen hier alweer van: houden we ons rustig, gaan ze het weer lekker zuur maken! foto
www.stacadak.nl - Stacaravan Renovatie & Dakwerkzaamheden (Onderdeel van GeBo C.V.)
www.gebocv.nl - Aannemingsbedrijfs GeBo C.V.
www.sgrnl.nl - Stichting Gehandicapten Recreatie Nederland (Nieuwe stichting!)
1- De hoofddoekjes worden geweerd van scholen
2- Lonsdale kan gewoon worden gedragen foto
Dan nog het verbieden van een merk is total nutteloos, je kunt beter kijken wat hun beweegredenen zijn om uberhaupt zich op deze manier te profileren.
Dat allochtonen (en andere domme mensen) nu gelijk in een link leggen met racistisch...sja..ieder zijn eigen kledingstijl/mening foto
deze heb ik onlangs gekocht toen ik in londen was ...
kill the nazi's foto
See all those items, from the good old days.. His metals in his hand, and his uniform so brave!
En inderdaad: schaf eerst die hoofddoekjes maar eens af! Of misschien moet iedereen uit protest z'n Lonsdale-shirtje om z'n hoofd knopen; kijken of ze Lonsdale-hoofddoekjes gaan verbieden, lijkt me een hele boeiende zaak worden!
Echt stoer... groepje van 5of 6 jongens die een meisje in elkaar meppen...
Vorig jaar was ik met een groep vrienden met de trein op weg naar Pinkpop. Op Utrecht CS was er een grote groep jongelui in Londsdale kleding (spijkerbroek iets hoger opgerold en kisten met witte veters) die een aantal deuren gewoon dichthielden, want die "viezerikken" die naar dat "idiote" pinkpop op weg waren mochten er niet in!
Nou vraag ik je... Dan krijg je hier weer berichten van "Londsdalen mag niet, maar hoofddoekjes wel?" Ik ben nog nooit in elkaar gemept diie 5 meiden met een hoofddoekje, omdat ik Alto was hoor....
Overigens wil ik daarbij wel stellen dat dit niet tot in de eeuwigheid zou moeten duren. 1 jaar deze maatregel is voldoende om een signaal af te geven, daarna moet ook het Dockinga College weer overstag.
Geef mij maar lekker de oude australians en de nikie's dat was gabber en blijft gabber.
Ik heb overgins geen problemen met lonsdale.
Gabber zit van binnen in je hart en niet van buiten.
foto
RESPECT YA ALL.
greetzzzzzz house_babe
Nu de te korte rokjes de te lage broeken met inkijk en de blote gepiercde navels nog.
Die jongens en meisjes die Lonsdale willen dragen naar school raad ik aan een religieus gezelschap te gaan vormen zodat ze beschermd worden door het artikel van de vrijheid van godsdienst (uiting) en geweten. Met dat wapen in handen mag de schoolleiding ze niet weigeren.
Die jongens en meisjes zijn vast heel gevaarlijk en brengen de openbare orde in gevaar. Misschien moeten zij de schoolleiding even vertellen dat de Volkskrant een onderzoek heeft gedaan naar de origine van politiek geweld. Die bleek de afgelopen veertig jaar exclusief het domein van links te zijn geweest. De echte raddraaiers hebben dus nog steeds een legerjackie met een anarchisme teken erop. Die mensen moet je van school weren met het oog op de openbare ordehandhaving dat zijn de raddraaiers.
Ik loop er ook als een 'alto' bij, toch heb ik nooit problemen gehad met 'lonsdalejongeren'. Misschien heb ik geluk gehad, kan zijn. Het is ook meestal een lid van het mannelijk ras die het nodig vind mensen in elkaar te meppen voor zulke redenen. Vrouwen doen dat niet zo snel.
I'm Blue da ba dee da ba daa
In eigen land.....gewoon naar school gaan met die kleding! Laat de rechter maar uitspraak doen!
Ik zou nooit Lonsdale dragen omdat ik niet geassocieerd wil worden met het extreem rechtse tuig die het merk misbruikt.
JUIST die kleding dragen om te laten zien dat het niet om het merk gaat vind ik vrij moedig.
Als school zou ik dan ook niet zo maar een bepaald merk verbieden maar eens met de jongelui gaan praten die Lonsdale dragen. Men ziet dan vanzelf het verschil tussen een weldenkend persoon en een stuk rechts vuil met een fucked-up karakter. Misschien dat wat extra verplichte geschiedenis lessen die gasten goed doen.
Ze kunnen beter de hoofddoekjes afschaffen.
Alsof alleen negers dat soort kleding dragen!!
Het zou ook fijn zijn als al dat geziek om die hoofddoekjes nou eens afgelopen zou zijn. Als je hoofddoekjes verbiedt, moet je ook alle kettinkjes met een kruisje verbieden! Of je het nu ziet of niet, het is iets dat je geloof symboliseert en dat zou wel eens te zien kunnen zijn.
Verder ook geen hoofddoekjes of kapeltjes meer.. Nederlandse jongeren mogen ook geen petje op in de klas van de leraar.
Hij zei lettlerlijk: Het maakt mij geen ene moer uit!
Be careful what you wish, you might just get it.
Hoe NAIEF kan je zijn door te denken dat _KLEDING_ bepaald wat iemand denkt, net alsof als ik morgen een Lonsdale trui aantrek ik ineens racist ben, en als ik de volgende dag ik hem uit doe ineens geen racist meer ben. Natuurlijk.
Lonsdale, ben sherman of Fred Perry maken iemand geen racist, iemands gedachtes en gedrag wel.
Ik heb ook kleding van Lonsdale in de kast liggen, moet ik dit nu weg gaan gooien omdat ook nazi's het dragen? Morgen dan besluiten nazi's ineens om G-star spijkerbroeken te gaan draagen, moet ik die zeker allemaal weg gaan gooien!
Maar even serieus, dit merk word alleen maar rassistisch gevonden omdat een paar rascistische maloten hebben verzonnen het met z'n allen te gaan dragen. Puur subjectief dus. Iets heeft alleen maar de waarde die je er aan toe kent.
werkt ook erg provocerend namelijk
kom op zeg als ik iets een tof merk vind dan mag ik dat dragen ook al zou dat een eventuele verwijzing zijn naar een of ander pre historische politieke partij. iets staat me of het staat me niet.
dit gaat totaal nergens meer over.
Lonsdalegasten!! Ik zou zeggen, pluk wat leraren van die school en gijzel ze en eis dat je gewoon je merk op school mag dragen foto
Eerst de Lonsdaletjes en er na de hoofdoeken verbieden.
Maar het is toch absurd om een kledingmerk te gaan weren van school enkel omdat jongeren met dezelfde idealen zo kunnen provoceren?
Hoofddoekjes mogen zeker weer wel? Typisch Nederlands dit, en ook typisch Friesche 'nuchterheid' :S
k heb het zelf niet maar vind dit soort dingen wel erg ver gaan!
Doe dan wat aan die hoofddoekjes, want dat staat voor terrorisme foto
Naar zo'n hardcorefeest gaan en dan in je aussie met je nikies en je kale kop... volgens mij val je daar dan nog mee op ook tegenwoordig foto
en dan gaan die kinderen dat vergalen.
lullig voor Lonsdale zelf zo'n naam
http://www.biersletjes.nl
Be careful what you wish, you might just get it.
Allebei of geen foto
WITTE VETERS in de schoenen. mooi man ik ben een racist, ik heb witte veters in mijn schoenen fotofotofotofotofoto
gewoon die kleding dragen kleding is er om gedragen te worden
en als ze het daar niet mee eens zijn zak doeken zijn er om je neus te snuiten en niet om, om je hooft te dragen foto
Tip voor Balkende: verkoop alleen via de staatswinkels. Weer een nieuwe inkomstenbron.
waarom lonsdale dragen
ik zou als ik zo was gelijk een regelrechte nazi shirt dragen met hitler erop, of een hakenkruis of een andere afbeelding/woord/zin van de nazi's, jaja niet een mietje zijn, wel laten zien dat je een echte nazi bent foto
Michiel Adriaanszoon de Ruyter
daar kan lonsdale niets aan doen maar het is nu eenmaal zo
als straks die lonsdale pubertjes groot zijn zullen ze zich de ogen uit hun kop schamen omdat ze nu nog niet beseffen wat ze aanrichten
tis sneu voor degenen die lonsdale beschouwen als een gewoon merk maar ik geef die school dus groot gelijk
en voor die gasten die zitten te zeuren over die hoofdoekjes , dat zijn ook van die wannabee rascisten die ff een grote muil open willen trekken
( wat ze dus hier leuk kunnen doen maar thuis niet durven )
ps: ik vraag me af wat erger is , een groep marokanen of een groep lonsdale rascisten
Horen we bv weleens gezeik over demonstraties van links? nee toch, maar als er 20 extreem-rechtse figuren ergens lopen is er gelijk flink veel stampij. Lazer toch op en laat mij lkkr in mn lonsdale kleren lopen....beetje nationalistisch mag toch wel...als het maar niet door slaat, zoals bij die kerels in dit artikel, in racisme...
Maar kisten met witte veters kunnen ze gewoon niet afschaffen, als hij nou witte veters wil moet hij toch weten... foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
http://www.nineties.lu/_dia.html
[/quote]
hoofdoeken hoort bij een geloof en al zou je dat verbieden dan zou je het recht op vrijheid van geloof schenden.
Lonsdale word door die blijepubers geassocieerd met HAHAHHAHHA nog 1 x lachen mensen Laat Ons Nederlanders Samen De Allochtonen Langzaam Elimeneren ................ wie dat heeft verzonnen had vast teveel van het goede op !!!!!!!!!Oftewel dat is in strijd met onze wet het!!!! het is verboden te discrimineren!!!
in eerste instantie laat die pubers lekker een hun goedkope b-merk dragen geen probleem kunnen ze later lachen als ze als papa en mama terugkijken op foto""s !!! Maar als er andere mensen bedreigd worden door een groep die deze kleding draagt (en het racistisch imago bevestigen) vind ik het vrij logisch dat het verboden word in die omgeving......................
En ja nederlandse vlaggen zijn verboden op je jas waar heb jij de laatste jaren uitgehangen in het tora bora gebergte ofzo foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken