Nieuws
Politie grijpt in bij Britse Big Brother
6,3 miljoen kijkers hebben gisteravond gezien hoe de politie ingreep bij een uitzending van Big Brother. Kijkers van het programma belden naar de politie toen de 23-jarige bewoner Victor Ebuwa helemaal uit zijn dak ging en medebewoonster Emma wilde vermoorden. Daarnaast begon de 30-jarige Jason Cowen met meubels te smijten. De politie van Hertfordshire viel daarop het huis binnen.
De Britse commerciële omroep Channel 4 staakte de live-uitzending toen deze uit de hand dreigde te lopen. Hierop gingen beveiligingsmensen het huis in die de zaak susten. De politie gaat de zaak nu verder onderzoeken, mede aan de hand van beeldmateriaal.
Channel 4 haalde een marktaandeel van 32 procent met de uitzending. Vanavond worden er nog meer kijkers verwacht die willen weten hoe het is afgelopen met de rel.

Bovendien is de uitzending stopgezet wat naar mijn mening ook niet echt de bedoeling is van Big Brother..... foto
Zijn zat acteurs die dit serieus overtuigend kunnen spelen!
echt 'paranoide' foto
[ontopic]
Iemand een linkje naar het filmpje?
Wat ik wel typisch vind is dat er kennelijk eerst politie is en daarna beveiligingsmensen die de zaak sussen. Dat klinkt wel een beetje als 'sorry politie, niets aan de hand, we regelen het van hier zelf wel weer'. Showtime foto
De Engelse Big Brother heeft dit jaar als thema 'Big Brother Goes Evil'. Ze hebben nu dus expres 12 mensen bij elkaar gezet die totaal niet bij elkaar in een huis moeten zitten. Toen er ook nog twee apart werden gezet in een speciale kamer (de bewoners dachten dat ze eruit gezet werden) waarin ze alles in het huis konden zien en horen sloeg de vlam in de pan; een van die meiden was namelijk voor vijf dagen lang door een paar mensen enorm afgezeikt. toen ze terug werden gezet werd ook de koelkast met drank aangevuld. Veel drank en veel woede had deze bende als gevolg .
-ze kunnen maar 1 zinnetje zeggen als ze boos zijn en blijven dit herhalen
-er zitten alleen hippies in dat huis
-de bewoners zijn ofwel kaal ofwel harig
zijn gezicht is een beetje apart?
en dan is er ruzie en dan filmen ze het niet
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
de zender zal wel in het handje aan het klappen zijn momenteel foto
-.,.-°--> Young and Safe on the Road <--°-.,.-
Waar blijft onze eigen Big Brother eigenlijk?
Er moet toch ergens een livestream te vinden zijn. Iemand een tip?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken