Ik ben nooit overgestapt op een winterjas, veel te onhandig voor dat kleine stukje naar de auto.
It is impossible to live a pleasant life without living wisely and well and justly. And it is impossible to live wisely and well and justly without living a pleasant life.
Ik draag alleen een winterjas. Bij lenteweer werkt een trui over een t-shirt buiten prima. En binnen als iemand dan de airco op standje diepvries zet, omdat ie bij 20 graden al begint te puffen.
Op zaterdag 6 april 2013 @ 10:42 schreef zyx1981 het volgende: Ik heb al vele jaren geen winterjas meer. Altijd draag ik dus een zomerjas met in de winter een trui er onder. Zit ook veel fijner dan je in te rollen tot een verstikkende bol watten en katoen.
Edit: ik heb geen auto, maar loop/fiets bijna alles... de trein daargelaten.
Idem hier. Ik heb alleen een winterjas voor wintersport omdat het heel veel armbreuken voorkomt. En gezien mijn geschiedenis met breuken is dat wel nodig
In de herfst/winter draag ik een trui met een winterjas, en zodra het iets minder koud wordt alleen nog maar een trui/vest/sweater zonder winterjas, als het weer iets minder koud wordt dan alleen nog maar overhemden en in het voorjaar/zomer alleen t-shirts/polo's. Dusss.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream. A murky, forgotten land.
Op zaterdag 6 april 2013 @ 11:04 schreef StateOfMind het volgende: [..] In de herfst/winter draag ik een trui met een winterjas, en zodra het iets minder koud wordt alleen nog maar een trui/vest/sweater zonder winterjas, als het weer iets minder koud wordt dan alleen nog maar overhemden en in het voorjaar/zomer alleen t-shirts/polo's. Dusss.
Zou maar graag willen dat ik even een jas kon dragen, maar ik zit al weken opgezadeld met 40 graden buiten temperatuur, en binnen is het al helemaal niet te houden. Maar ja je kan ook niet alles hebben, en als NLer moet je uiteraard ook altijd wat te klagen hebben.
Mijn warme wollen jas draag ik nog steeds als ik met mijn fiets naar m'n werk moet en niet te vergeten m'n handschoenen en een hoofdband.
Maar als ik nu op dit moment naar buiten kijk, jaha ik zie hem heel voorzichtig te voorschijn komen....het zonnetje, dat wordt hopelijk straks met de hond buitenlopen in een fleece-vest.
Heb zelden een jas aan Hooguit wanneer het vriest en sneeuwt, dan een (winter) jas
No fear, no pain.Nobody left to blame. I'll try alone. Make destiny my own. Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur. yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer Vis een optie?
Ik heb alleen een zomerjas. Als het koud is doe ik er een vest onder
Op <a href="http://i52.tinypic.com/15yai5k.jpg" target="_blank" rel="nofollow"></a> schreef TheFamousMan Geef maar toe, eigenlijk ben jij gewoon een keiharde baas, die uit 110% ongelooflijke koninklijkheid bestaat _O_
Ik heb op de fiets van en naar het werk(iets van 14,5km om bij het werk te komen) nog wel mijn winterjas aan. Maar in het weekend naar de winkels oid heb ik gewoon mijn zomerjas aan.
A murky, forgotten land.
And it is impossible to live wisely and well and justly without living a pleasant life.
A murky, forgotten land.
alhoewel heel opportunistisch.
M'n handschoenen draag ik ook nog. Bizar (voor de tijd van het jaar) maar noodzakelijk.
Maar als ik nu op dit moment naar buiten kijk, jaha ik zie hem heel voorzichtig te voorschijn komen....het zonnetje, dat wordt hopelijk straks met de hond buitenlopen in een fleece-vest.
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
Geef maar toe, eigenlijk ben jij gewoon een keiharde baas, die uit 110% ongelooflijke koninklijkheid bestaat _O_
Deze sla ik over.
In de zomer gewoon een t-shirt, heerlijk
Maar in het weekend naar de winkels oid heb ik gewoon mijn zomerjas aan.
Taalmuggenzifter
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken