Rapper Bigidagoe overleden bij schietpartij Amsterdam
Danzel S., beter bekend als rapper Bigidagoe, is vanochtend bij een schietpartij op de Rhoneweg in Amsterdam overleden. Er is nog geen verdachte aangehouden. Zo meldt AT5.
Danzel S. werd iets voor 5.30 uur neergeschoten op het bedrijventerrein in Sloterdijk. Hij werd ter plekke behandeld en daarna naar het ziekenhuis gebracht. De politie bevestigt dat het slachtoffer enige tijd later overleed. Een deel van de Rhoneweg was lange tijd afgezet voor onderzoek.
S. was een bekende bij politie en justitie. Als lid van rapformatie Zone 6 was hij bovendien een bekend gezicht in de drillrapscene. Tegen die groep loopt op dit moment een strafzaak voor een ontvoering, waarin het OM tegen S. 4 jaar cel eiste. De uitspraak in die zaak is over drie weken.
Ook was S. eerder al eens doelwit van een schietpartij. In 2020 werd hij neergeschoten in de Vechtstraat in de Rivierenbuurt. De daaropvolgende nacht werd de woning van zijn moeder aan de Nieuwersluishof in Zuidoost meerdere keren beschoten. S. maakte een week later een filmpje op Instagram waarin hij zijn schotwonden liet zien.
"Danzel rapt een beetje gangstermuziek en ik zeg altijd tegen Danzel; Alles wat je rapt komt uit, weet wat je rapt", vertelde de moeder van S. toen tegenover de camera van NH Nieuws/AT5.
Holendrecht
S. werd door justitie gezien als rechterhand van Joel H. (als rapper bekend als Joey AK) binnen Zone6. De twee zouden in Holendrecht opereren en die buurt in de Bijlmer in een 'ijzeren greep' houden.
Burgemeester Halsema noemde Holendrecht al eens 'een gebied waarin criminele groepen zich hebben verenigd': "Dat leidt niet alleen tot een gevoel van onveiligheid onder bewoners, maar ook ingrijpende geweldsdelicten in de buurt. Zo zijn er meldingen van drugsdealen, geweldsincidenten, intimidatie van bewoners."
The person most likely stopping you, is you.
Treurig als je ziet welke kant het opgaat met je kind, je er weinig invloed op hebt en het dan zo afloopt. Drama.
Anyway
Poetin, ga weg. Alsjeblieft.
Zo slecht dattie weer goed wordt.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
foto
Moderate islam is the grass that hides the snake.
Eeeeen wat doet ze er precies tegen? Kopjes thee aanbieden?
Anyway...
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
Rappers die dood ergens liggen.
Mijn tweede gedacht was: "waarom liep deze knuppel überhaupt vrij rond?"
Mijn derde gedacht was: "ik heb best wel honger".
Bekende van de politie
Ik denk niet dat ie zo'n fan van werken was.
Dat soort aardige lui lopen meestal te pochen met hun positie in het crimineel circuit.
Nouja, hij heeft wel een paar jaar stoer kunnen doen. Hopelijk is hij daarboven trots op zichzelf.
Het was verdomme ook nog gewoon een dierenbeul
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken