Nieuws
Nieuwe trailer voor Wonder Woman 1984 toont eerste blik op Cheetah
Het is het weekend van het online evenement DC FanDome, een soort DC-only versie van Comic-Con, waarin DC Comics een reeks panels beschikbaar maakt over hun comics, series en films. Het evenement opende een half uur geleden met het panel voor Wonder Woman 1984 en daarin werd de nieuwe trailer voor deze film getoond.
Geen Blue Monday-cover in deze trailer, wel meer beelden van Steve Trevor (Chris Pine) die went aan 1984, Maxwell Lord (Pedro Pascal) in het Witte Huis en een eerste blik op Barbara-Ann Minervia (Kristen Wiig) in haar Cheetah-gedaante.
Wonder Woman 1984, opnieuw geregisseerd door Patty Jenkins, verschijnt begin oktober.
Lucifer heeft ook een groot deel van seizoen 5 al voor de crisis opgenomen, maar heeft het niet af kunnen ronden (de opnames zijn medio maart stilgelegd). Ik weet niet zeker of dat ook heeft geleid tot het splitsen van het seizoen in twee delen, maar het tweede deel komt dus ergens in de lente pas.
Watch how I soar.
Ik zag een aantal nieuwe dingen verschijnen waardoor ik begon te twijfelen, maar het is dus nog even afwachten voordat ze weer aan het werk gaan.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken