Nieuws
Gevluchte betrokkene ongeluk A50 opgepakt
Een gevluchte betrokken bij een kleine kettingbotsing op de A50 vrijdagnacht bij Nijmegen is aangehouden. De 33-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht nam na het ongeluk de benen, maar mensen zagen hem met bebloed shirt lopen in Oosterhout en waarschuwden de politie. Naast de arrestant raakten nog drie mensen gewond.
De opgepakte man bleek onder invloed van alcohol te zijn en beweert niet te hebben gereden. Hij is naar een ziekenhuis gebracht om aan zijn verwondingen verzorgd te worden.
De politie onderzoekt het ongeluk. Of er nog gezocht wordt naar andere betrokkenen is onduidelijk.
Verantwoordelijk dikke kans van wel.
Slouches towards Bethlehem to be born?
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
Sommige mensen vergeten dat een kenteken op naam staat kennelijk.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken